Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez makanti 23 lis 2007, 12:01
Zaraz praca do której nie mam ochoty wcale wychodzić.
...

przez IceMan 23 lis 2007, 14:05
Hej Vampirku :) czy to oznacza że wreszcie wracasz do świata żywych? Już w pracy poukładane? ;) Gratuluję i myślę że to duża zasługa pracy. Ja mam ostatnio urwanie głowy ze wszystkim i wiele wiele więcej obowiązków niż przedtem i po prostu wtedy nie ma czasu na żadne łamanie się i lęki. Chociaż taki zachwalany ten Maciejak więc swoje 3 grosze do tego pewnie dołożył.
makanti napisał(a):Zaraz praca do której nie mam ochoty wcale wychodzić.

Czasem w tej pracy można o wszystkim zapomnieć i jakoś sobie ze wszystkim poradzić
Polina napisał(a):To chyba będzie kolejny udany dzień. Czego i Wam życzę.

Wzajemnie ;)
Przyjaciel forum

przez makanti 23 lis 2007, 14:11
IceMan napisał(a):Czasem w tej pracy można o wszystkim zapomnieć i jakoś sobie ze wszystkim poradzić

problem w tym że w tej pracy mam dużo czasu na przemyślenia i nie da się zapomnieć :-|
...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *maleństwo* 23 lis 2007, 14:53
A u mnie dretwo jakos tak beznadziejnie.... miałam teraz silniejsze leki ...moż eto przez zbliżajacy się okres.....
Ide dziś na pępkówke czy jakoś tak sie to nazywa ... kumpel robi w knajpie bo dzidzius mu się urodził :)
Mam nadzieje ze będe sie dobrz czuła ;/...

przez smutna48 23 lis 2007, 15:37
A ja znowu zaczynam czuc się ospala :cry: zmęczona poźno zasnęłam ok 2 w nocy ale spałam do 10 prawie więc chyba nie stanowi to problemu :roll: nie wiem czy to trudności z usypianiem czy poprostu bylam zbyt zmęczona żeby zasnąć :? eghhh męczące to jest i odbiera chęci do czego kolwiek
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez depresyjny86 23 lis 2007, 16:48
A ja jade na terapie dziś....i boje sie :cry:
:)

przez naamah85 23 lis 2007, 20:00
kiepski dzien... zwazywszy na to jak bardzo poczulam sie upokorzona to mozn stwierdzic ze bardzo kiepski dzien...

od 4 lat choruje na ED, ostatnio moja psycholog kazala mi isc do internistki i kazac sie wazyc co pewien czas (w ramach "dbalosci" o moje zycie)...ciezko bylo sie przelamac ale obiecalam wiec poszlam...no i nie dosc, ze pielegniara wywalila do mnie z tym an korytarzu przy innych pacjentach, to wogole zrobilo mi sie glupio, bo wage mam poki co w normie (BMI 19,4)...do tego zamiast zmotywowac sie do walki z ED, zmotywowalam sie do dalszego glodzenia...zeby za miesiac na wadze bylo jeszcze mniej :/

(od kilku miesiecy specjalnie sie nie wazylam, zeby mnie to jeszcze bardziej nie wciagalo...z tego co widze schudlam 8 kg w przeciagu 1,5 miesiaca a teraz chce jeszcze :/)...

cos czuje ze jak tak dalej pojdzie to czeka mnie szpital...
ta choroba jest chyba jeszcze gorsza od nerwicy...sama juz nie wiem w co teraz pakowac rece i boje sie, ze moja psycholog tez nie bedzie wiedziec:/

a tak poza tym to weekend mamy :/ (byle nikt mi nie kazal jesc:/)

przez Pstryk 23 lis 2007, 21:09
Czas refleksji: co jest gorsze? Wiara? Czy naiwność? Nie mogę zdecydować :?
Pstryk

przez smutna48 23 lis 2007, 21:49
Bethi co się stało? dalej Cię męczy??? :? :?
Susan Taylor

przez Lena 23 lis 2007, 23:40
ED- Eating Disorders (zaburzenia odzywiania)
Lena

przez makanti 23 lis 2007, 23:52
Praca, praca i jeszcze raz praca.Mam nadzieję że dzisiejszy dzień to początek końca mojej przeszłości. Myślę że z dnia na dzień będzie już tylko lepiej. Wyrzuciłem z siebie to co mnie gryzło i to co czułem i od razu jest lepiej. Czuję się teraz leciutki jak motylek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio edytowano 23 lis 2007, 23:55 przez makanti, łącznie edytowano 1 raz
...

przez makanti 23 lis 2007, 23:57
Polina napisał(a):Ale nie dam się :D

Mam nadzieję że się nie dasz. Da się z tego wyjść.
...

przez IceMan 24 lis 2007, 00:01
makanti napisał(a):problem w tym że w tej pracy mam dużo czasu na przemyślenia i nie da się zapomnieć

Oj ... chyba że tak. Miałem taką pracę jakiś czas... więc polecam przykład z życia wzięty - zacznij studiować - nie będziesz się nudził ;)

*maleństwo* miłej zabawy ;)

smutna48 napisał(a):A ja znowu zaczynam czuc się ospala Crying or Very sad zmęczona poźno zasnęłam ok 2 w nocy ale spałam do 10 prawie więc chyba nie stanowi to problemu Rolling Eyes nie wiem czy to trudności z usypianiem czy poprostu bylam zbyt zmęczona żeby zasnąć Confused eghhh męczące to jest i odbiera chęci do czego kolwiek

spałem tak samo jak Ty i w tej chwili czuję się dobrze. Najważniejsze to wkręcić się na obroty i nie dać się wkręcić w złe samopoczucie. Bo zazwyczaj jest tak że jak o tym pomyślisz albo co gorsza sobie to wkręcisz to po prostu padasz i nie masz siły na nic. A wtedy i ochota przechodzi. Dobra koniec gadania o zmęczeniu bo ziewać zaczynam :P
człowiek nerwica napisał(a):A ja jade na terapie dziś....i boje sie

Kto jak kto ale ty dasz radę ;)
Polina napisał(a):Stanowi, bo najbardziej regenerujący sen, to ten przed godziną 24.

Ja się na taki chyba dopiero po studiach doczekam :roll:
makanti napisał(a):Myślę że z dnia na dzień będzie już tylko lepiej. Wyrzuciłem z siebie to co mnie gryzło i to co czułem i od razu jest lepiej. Czuję się teraz leciutki jak motylek

No to już zdecydowanie lepszy post i lepsze spojrzenie. Najważniejsze to zaakceptować rzeczywistość taką jaką jest, nie szukać w tym wszystkim krzywdy i winnych bo ich po prostu nie ma.
bethi napisał(a):Czas refleksji: co jest gorsze? Wiara? Czy naiwność? Nie mogę zdecydować

Bethi coś się stało?
Przyjaciel forum

przez smutna48 24 lis 2007, 00:05
eghhh ale trudno mi wejśc na te szybkie obroty
makanti napisał(a):Czuję się teraz leciutki jak motylek

tylko nie odleć :-) z daleko :mrgreen:
Susan Taylor

Sortuj wg