Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Mooni 22 lis 2007, 20:13
bethi, nie mów tak, bo ci nie pokażę drogi ;)
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez naamah85 22 lis 2007, 20:17
bethi napisał(a):Przemknęła mi dziś myśl: a może się zabić i zakończyć ten koszmar swój i jego i wszystkich tych, którzy jeszcze będą mieli takiego pecha, że stanę na ich drodze....

po wczorajszej wizycie u psychologa tez doszlam do tego wniosku...tzn. ze jesli wszystko bedzie wygladac tak dalej, to nie warto marnowac komus zycia...jesli walka ma trwac juz zawsze, chwile szczescia przemijac jak jedna sekunda, a wszystko ma byc cierpieniem moim i innych, ktore i tak predzej czy pozniej zaprowadzi mnie do smierci to czy nie warto przerwac ta farse juz teraz?
Im dluzej bede zyc tym wiecej ludzi w to wciagne...poki co mojego faceta, w przyszlosci dzieci...tego sie boje, bo nie chce nikomu rujnowac zycia, tylko dlatego, ze jestem slaba, ze sobie nie radze...nie chce aby moje dzieci kiedys przez moje problemy mialy problemy ze soba...nie chce stawiac sobie celow, ktorych moge nie dotrzymac, nie chce zawodzic siebie i innych...

naprawde im blizej sie temu wszystkiemu przygladam, tym bardziej zaczynam sie nienawidzic i tym wieksza budzi sie we mnie chec ulzenia sobie i wszystkim wkolo mnie :(

tylko odwagi chyba brak...

przez Pstryk 22 lis 2007, 20:24
Mooni napisał(a):bethi, nie mów tak, bo ci nie pokażę drogi Wink

Przekonałaś mnie Skarbie:lol: Już jestem grzeczna:lol:
Dziękuję Wszystkim. naamah85, nie sugerujmy się chwilą słabości. Nie przekreślajmy siebie z powodów, które właściwie nie mają sensu... Zbyt dużo uwagi im poświęcamy ;)
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez naamah85 22 lis 2007, 20:37
bethi to nie chwile slabosci, w tej chwili nie jestem slaba...jestem silna jka nigdy dotad a mysli nie sa pochopne, a racjonalnie przemyslane...

jednak dopoki jest nadzieja, jest tez zycie...nie skresle tego jeszcze teraz, bo jeszcze walcze...decyzje podejme po walce

jako kilkulatka doszlam do wniosku, ze zycie nie ma glebszego sensu, zyjemy by umrzec i taka jest prawda...z tym, ze niektorzy potrafia byc szczesliwi umierajac... a ja sie mecze i jesli mam sie meczyc kolejne 20,40 czy 60 lat tylko po to by na koncu zniknac i tak...to czy to ma sens?

przez .Tomek 22 lis 2007, 21:40
ściąłem włosy po dwóch latach.ale ja jestem sexy xD i z włosami i bez
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez smutna48 22 lis 2007, 21:52
haha .Tomek haha :lol: :lol: :lol: i tak trzymaj :D
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez IceMan 22 lis 2007, 23:30
raven napisał(a):W sumie to chodzi o to że zwykle ci moi znajomi jadą każdy do swojego grona znajomych, a nie chce sie wpraszać. Pewnie masz racje, że tylko od nas zależy czy jesteśmy sami, ale niektórzy poprostu mają to coś co przyciąga innych, a niektórzy muszą się dopiero tego nauczyć jeśli nie chcą być samotnym...

Hmmm... tutaj sytuacja jest o tyle złożona, że gwarantuję Ci, że możesz mieć to co przyciąga innych do Ciebie i ślepo wierzyć w to że tego nie masz. Wiem bo to przerabiałem. A faktycznie w liceum otworzyłem oczy i zauważyłem że mnie ludzie wszędzie wyciągali, praktycznie można by powiedzieć że jak się towarzystwo rozkręciło to trzeba było z braku czasu odmawiać. Ale sytuacja jest o tyle skomplikowana, że w jakiś sposób musisz tym znajomym delikatnie przekazać że chcesz gdzieś wyjść. Może być tak że już zrezygnowali i nie próbują na siłę Cię wyciągać bo wcześniej się to nie udawało (tak było ze mną). Prawdę mówiąc to zwykle ludzie jak nie potrzebują konkretnie Ciebie do towarzystwa to podchodzą tak że potrzebują kogoś ... byleby było gromadnie i wesoło. Trochę się pokręć, może załapiesz jakąś okazję ;) Ja też na razie jestem w tej samej sytuacji co ty ale to nie znaczy że czegoś się nie załatwi
IceMan
ja nie robię z siebie skazańca poprostu nie musze naprawde nie bede miała gdzie iść Crying or Very sad chyba ze stanie się cód alle lujaa Rolling Eyes

no to szczerze życzę tego cudu ;)
Przemknęła mi dziś myśl: a może się zabić i zakończyć ten koszmar swój i jego i wszystkich tych, którzy jeszcze będą mieli takiego pecha, że stanę na ich drodze....

Ani mi się waż! Ja się cieszę z tego jak to nazwałaś "pecha" że mi stanęłaś na drodze i nawet nie próbuj mi z tej drogi znikać...
Przyjaciel forum

przez smutna48 22 lis 2007, 23:39
IceMan napisał(a):Ani mi się waż! Ja się cieszę z tego jak to nazwałaś "pecha" że mi stanęłaś na drodze i nawet nie próbuj mi z tej drogi znikać...

Mi tez się nie waz Bethuś nie waz się

ale to by musial byc cod przez duze C a jakoś nie wierze w nie :roll:
Susan Taylor

przez Jaśkowa 22 lis 2007, 23:44
Tomek dawaj fotkę ja chcę zobaczyć sexownego kolesia bo dawno nie widziałam żadnego :roll: serio, serio.... zresztą mam dziś dupne popołudnie byłam na terapii wiecie co mam na myśli :cry: reszta jest milczeniem ;)
.....to co pokarzesz się Nasz Boski ? :mrgreen:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez IceMan 22 lis 2007, 23:50
smutna48 napisał(a):ale to by musial byc cod przez duze C a jakoś nie wierze w nie

Eeee... życie to samospełniająca się przepowiednia ;) uwierz to się stanie :)

Oj Tomek cieńko cię widzę :P jak się pokażesz to cię nasze forumowe panie porwą i przepadniesz na dobre... a ja będę musiał nowego moderatora szukać :roll:
Przyjaciel forum

przez Jovita 23 lis 2007, 00:02
.Tomek napisał(a):ściąłem włosy po dwóch latach.ale ja jestem sexy xD i z włosami i bez

to foteczke prosimy :mrgreen:
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez smutna48 23 lis 2007, 00:02
Mam nadzieje hehe acha jutro postanowiłam pojechac po kase ktora mi sie nalezy za przepracowany tydzień i kilka dni, kurcze tak się martwię bo nie podpisała ze mną zadnej umowy zeby mi jędza wyplaciła to co mi się nalezy :!:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:29 pm ]
.Tomek wrzucaj fotkę :-) ;)
Susan Taylor

przez IceMan 23 lis 2007, 01:47
już przepadłeś :lol:
Przyjaciel forum

przez vampirek82 23 lis 2007, 09:59
czesc Wszystkim!!!!!! alez ja sie za Wami stesknilam!!!!! ostatnio kompletnie czasu nie mialam, praca praca praca ale musze sie czyms pochwalic!!!!!!!!!!!!!
od ponad miesiaca lekow nie biore :):):) niewiem czy to zasluga pracy czy mojego psychologa, moze i to i to ale ciesze sie strasznie!!!!!! czasami jakies male leki sa ale to juz nic :)
przepraszam ale nie przeczytam poprzednich postow ale jakbym miala je zaczac czytac to chyba przez miesiac bym czytala, ale obiecuje byc teraz na biezaco!!!!!!
caluje Was moje Smerfy goraco i zycze udanego dzioneczka :*
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać Kochać"
a gdyby tak zaczarować cały świat...

Sortuj wg