Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez smutna48 19 lis 2007, 20:54
Własnie zdałam sobie sprawe ze ja tak naprawde nie wiem co mi jest bo zeby to stwierdzić trzeba iść do lekarza wiem tylko ze miewam mysli samobojcze ze miewam lęki ze czuje sie wypalona i bleeeeeeeeee juz nie bede was zanudzac. Papa
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Pstryk 19 lis 2007, 21:05
Właściwie nie wiem jak mi dzień minął. Tęsknota jest gorsza niż samotność :cry: Niech mnie ktoś przytuli :!: :!: :! Do tego pojechałam do mechanika z zapchanymi spryskiwaczami a wróciłam z problemami z elektryką :?
Pstryk

przez Tornado 19 lis 2007, 21:37
Tulę bethi
Skoro tęsknisz - czekasz na spotkanie. Nie żyj tym, że msisz czekać, ale żyj już tym spotkaniem ;)
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez potargana 19 lis 2007, 21:37
Dino -tak trzymaj. Grunt to optymizm i samozaparcie.... A nerwica jak nerwica...przyszła to i pójdzie bo za słaba jest :)

przez naamah85 19 lis 2007, 22:51
Tornado heh no moje zycie jest przepelnione szczesciem i miloscia... walasnie moje zycie ostatnio jest tak poukladane, idealne i naprawde szczesliwe, ze az mnie to przeraza i wpedza w panike (mysl, ze to co dobre musi sie skonczyc)...wiec czekam az wszystko sypnie mi na leb i do tego lubie sie temu przysluzyc :/

ja nie zasluguje na tych ludzi, ktorzy mnie otaczaja, nie zasluguje na tyle szczescia i milosci bo nie potrafie tego docenic i cieszyc sie ze mam tak wiele, naprawde wiele dobrego :(

wlasnie stad ta nienawisc do siebie :(

przez IceMan 20 lis 2007, 00:08
Studia dają mi w kość ostro, ledwo widzę co piszecie, zaraz idę spać, ale jest jeden wielki tego plus: ZERO NERWICY ZERO LĘKÓW ZERO DOŁKÓW. Wyciągnijcie z tego wnioski. Jak coś was łapie to starajcie się robić cokolwiek byleby robić cokolwiek... ale nie zastanawiać się co wam dolega. Zobaczcie jak Dino się trzyma ;) jest jeszcze lepszy w tym ode mnie ;) Pozdro :D
Przyjaciel forum

przez makanti 20 lis 2007, 00:16
bethi napisał(a):Tęsknota jest gorsza niż samotność

Jeszcze gorsza jest tęsknota i samotność w jednym. Dzień mi minął jak każdy inny od tygodnia tylko strach smutek i ból.
...

przez Tornado 20 lis 2007, 11:19
naamah85 napisał(a):ja nie zasluguje na tych ludzi, ktorzy mnie otaczaja, nie zasluguje na tyle szczescia i milosci bo nie potrafie tego docenic i cieszyc sie ze mam tak wiele, naprawde wiele dobrego

Wiesz, też tak kiedyś myślałam. I w ten sam sposób podchodziłam do sprawy. Ale nauczyłam się, że życie nie po to jest, by czekać na upadek, lecz po to aby cieszyć się każdą chwilą. Ktoś mi wiecznie stara się udowodnić, że jestem wartościową osobą i zasługuję na to wszystko jak najbardziej - i ma napewno rację - skoro potrafimy kochać, przyciągać do siebie pięknych, wartościowych ludzi, potrafimy kreować szczęście - to nie ma mocnych - wartość jakąś posiadać musimy...
...a skoro jesteśmy wartościowi - zasługujemy na to, co nam daje życie pięknego ;)
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez Mooni 20 lis 2007, 13:15
Tornado napisał(a):...a skoro jesteśmy wartościowi - zasługujemy na to, co nam daje życie pięknego

jesteś niesamowita. W sumie mogłoby to służyć jako myśl przewodnia forum ;)

Mój dzisiejszy dzień znów przebiega w zawieszeniu. Ale mam wspaniałego terapeutę 8) Pewnie mnie znów postawi na nogi, jak zwykle :mrgreen:
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez Mizer 20 lis 2007, 19:27
Jeżu.

Ale beznadziejna pustka ;(
Czuję sie osamotniona, obecność żadnego czlowieka nie daje mi żadnej radości i denerwuje mnie (miałam nawiać wkurwia, ale zapomniałam, że tak grzmotliwych wariacji nie da sie wyrzucać a szkoda, swoja drogą wszystko byłoby zakurwione, bo tu same nerwy i żale przeważnie)

no i oczywiscie zaczynam wątpić, że bedzie tak jak byc powinno, bla bla.

była kiedyś tutaj taka osoba, co miała siostrę i znajomych, oni sie rozeszli i została z dołem, powiedzcie, która to??

Piotrek- Jak tam Twoje studia? wszystko już okej?
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez smutna48 20 lis 2007, 20:20
ktoś mnie wkurzyl dzisiaj jedna taka wmieszała się zrobila ze mnie jakiegoś pasozyta a rozmowa dotyczyla leczenia a nie niecheci do pracy. Po za tym przeciez robie do diabła co mogę !!!! pracowałam sama nie odeszłam chciałąm zostać zatruwało mi babsko zycie ale chciałam zostać dziś byłam na kolejnej rozmowie ledwo tam dojechalam zmarznieta i co usłysząłam kiedy wkładała moje CV w stertę innych? zadzwonimy do pani chciała bym mieć jakis punkt zaczepienia ale nie mam powiedziec że to co ja zrobie ze swoim zyciem czy się lecze czy nie to wyłacznie moja sprawa!!! jesli xchodzi o prace to kompletnie mnie to zdruzgotalo skąd taki osąd nade mną??????? ktoś się wciął nawciskał mi i mysli że ma racje ktoś inny pwiedział że dobrze mi tak że choruje ja juz mam dośc chcialam odejsć z forum ale z jednego juz odeszłam cala ta sprawa zaczęła się od pytania eghhh a teraz ci z dolu zamknęli się na klucz moze czują się winni???? im bardziej będa atakowac mnie tym skuteczniej bede się bronić :twisted: uwazam ze nikomu nic do tego czy ja się wybiore do lekarza czy nie :evil: nikt mi nie będzie mowil co mam robić sama zadecyduję o sobie :evil: po za tym nie zycze sobie rozkłądania mnie na drobne zwłaszcza przez osoby wredne i niekompetentne :twisted:

Bethi ratuj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Susan Taylor

przez depresyjny86 20 lis 2007, 20:41
pwiedział że dobrze mi tak że choruje

Nie mam słów....jak można tak komuś powiedzieć.????????????
nikt mi nie będzie mowil co mam robić sama zadecyduję o sobie

Dokładnie masz racje,to jest Twoja sprawa i nikt nie ma prawa wtracać się w to.
:)

przez smutna48 20 lis 2007, 20:48
nawet jesli zdecyduję się pojść nie mam zamairu nikogo o tym informować oczywiście nie licze Was ;)
Susan Taylor

przez pyzia1 20 lis 2007, 21:43
Wiecie co, dziś mam dość wszystkiego i samej siebie, mam ochotę się zalać . Znów.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

Sortuj wg