Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez *maleństwo* 18 lis 2007, 00:26
Ja też ostatnio czuje sie jakoś do kitu:( z chęcią bym sie upiła ale nie moge pić ...a moja najlepsza przyjaciółka jest w Kijowie :(

Mój męzor wczoraj jak z knajpy wracaliśmy nagle zle sie poczuł , rozbolał go brzuch ,zaczeło cos bulgotac , niedobrze ,słabo...masakra ledwo dotalismy do znajomych a pożniej do domu.... strasznie sie martwiłam..!!a rano sąsiadka zadzwoniła żębyśmy czase wody z kranu nie pili bo jest skarzona bakteriologicznie!!! masakra!!!
A wogole to sie na mnie obraził nie wiem o co.... naszczescie jutroon jedzie do domu a ja zostaje u rodziców i swiety spokój!!! mam go dość czasem:((( nie da sie z nim ostatnio rozmawiać :(

przez depresyjny86 18 lis 2007, 01:41
Zorki -kiedy już rozmawiam to zawsze wlaśnie taka metode stosuje.Natomiast najgorszy problem mam z rozpoczęciem rozmowy,z podejściem do kogoś i zagadaniem,

człowiek nerwica, czasem przeraża mnie Twój samodestrukcyjny sposób myślenia. A co Ci szkodzi myśleć odwrotnie? Wierz mi Słońce, masz na to wpływ

Widzisz ja narazie w ogole nie umiem myśleć odwrotnie...bo nie wierze w to że jestem ok itp,.
Coraz bardziej się boje że wybrałem zły kierunek na studiach :cry: :cry:

Z tej samotności to już chyba mi odwala.

Mi też :cry:
są na luzie - ty też potrafisz

Nigdy nie byłem na luzie jak z kimś rozmawiałem,nie umiem uspokoić moich lęków.......nawet w przedszkolu tak miałem<dooobrze pamiętam>
Aha dzisiaj mnie jeszcze dobił wykład i cwiczenia z psychologii.......na ćwiczeniach każdy miałcoś zrobić w ciągu dziesieciu minut z przyniesionych materiałów<plastelina,papier,nici i takie tam>.Mogliśmy zrobić wszystko ztych materiałów....ja oczywiście nie wiedziałem co zrobić,,,i nie oddałem pracy<tzn tak jak bym jej nie oddał,tylko na stól polożyłem z innymi moją kartke z plasteliną :cry: .....a wszyscy inni zrobili super prace,rysunkijakieś,postacie a ja nie zrobiłem niczego :cry:
Ja w ogóle jestem inny :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
A poza tym wczoraj potwierdzilo się na takich testach to że jestem introwertykiem typowym....najgorsze jest to że tego już nie zmienie :cry:
:)

przez Mizer 18 lis 2007, 02:21
haaaj!

pamietacie mnie? :D :D :D

co u Was?
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 18 lis 2007, 02:51
Mizer świetnie że napisałaś!!!!!!!!!
Co u Ciebie???
:)

przez kociak_czarny 18 lis 2007, 10:21
.Tomek napisał(a):Tyle, że ja wypiłem sporo, szybko i...na pusty żołądek xD

Tomek witaj w klubie... ja jeszcze pomieszałam... Jesssssuu... mam spokój z piciem na najbliższy czas... weszłam do pokoju w którym stała pusta butelka po wodce i..... :shock: :shock:
uuuhhhh...

przez n 18 lis 2007, 11:29
dzień dobry . co do chlania , wypiłam wczoraj jedno piwo i poczułam takie zmęczenie że ledwo do domu doszłam . starzeje sie chyba. :(

aczkolwiek przespałam dziś całą noc bez prochów :D:D:D
n

przez IceMan 18 lis 2007, 13:01
Mizer no kopę lat... pisz co tam u Ciebie ;)
Przyjaciel forum

przez Mizer 18 lis 2007, 14:27
studniówka idzie, matura,
tak sobie u mnie, czasem nawet bardzo źle, no ale co mam zrobić:P

Nie cieszy mnie nic i koniec.
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez Jaśkowa 18 lis 2007, 15:49
Hej Mizer :)

ale dałam wczoraj czadu :mrgreen: byłam na spotkaniu klasowym po 15 latach i dziś umieram nie ma mnie :roll: będę późnym wieczorem buziaki :mrgreen:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez .Tomek 18 lis 2007, 17:35
kociak_czarny napisał(a):ja jeszcze pomieszałam

Zapomniałem dodać, że whiskey z piwskiem pomieszałem xD ale piwo było dobre, ciemne MOCNE xD mmm.

Ach i dzisiaj miałem pierwszy dzień w robocie :) Fajowo było xD
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez smutna48 18 lis 2007, 17:36
Mizer napisał(a):Nie cieszy mnie nic i koniec.

o Hej Mizer coś jak mnie hehe ja juz chyba zygam tą ciszą w moim zyciu zygam stagnacją nerwami sytuacjami ktore mnie zniszczyly i niszczą zygam wszystkim juz :cry: bleeeee cały dzien w łozku właściwie wyszłam tylko po fajki a tak nie wychodze z pkoju i łozka :( spiąca jestem niesamowicie zmęczona wszystkim wszystkimi dawno tak paskudnie mi nie było czuje ze się cofam zamiast iśc do przodu
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez pyzia1 18 lis 2007, 19:11
Dziś czuję się podle. Cholera, ja chyba nie przeżyję tej zimy. Jest tak cholernie zimno że zaraz nie wytrzymam! Co to wogóle jest do ch..a za pogoda, jak mam funkcjonować. P............e, zabarykaduję się w domu i nie będę z łóżka wychodzić do wiosny :smile:
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

przez Dino 18 lis 2007, 19:54
cześć kochani :D pierwszy tydzień pracy mam już za sobą,mam bardzo fajną ciężarówkę 8) jeszcze poznaje asortyment towaru jaki dostarczam,faktury papierki itp,jest troszkę młynu,wstaje wcześnie rano jeżdżę do wieczora,oby tak dalej i będzie dobrze.
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

przez smutna48 18 lis 2007, 20:13
witaj ciesze sie, ze uklada Ci sie w pracy.
O rany moj brzuch :( zdycham zamęcze się czy wiecznie musze czuć sie jak zdechlak :?: :cry:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Sortuj wg