Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez *maleństwo* 15 lis 2007, 21:00
Ja mam dziś wolny dzien i wstałam o 10 a o 12 oglądałam tv :) ale normalnie obudziłam się taka przespana nie moge juz tak długo spac!!!wszytko mnie bolało, ręce spuchły , jakos tak dziwnie mi było!nielubie tego!!!
I dzis caly dzien sprzatałam! :) robie już swiąteczne porządkiw szawkach itd!!dziś posprzątałam część kuchnii :)) ale jeszcze bardzo dużo zostało!a za chwile ide do znjomych!a śniegu tyle napadało :)))))) fajniusio!

przez smutna48 15 lis 2007, 21:02
taaa trafie do marketu na kase po czym mnie wywalą albo na sklep na hale i bede zasuwac świątek piątek i niedziele i znowu będę się denerwowac moja wymarzona praca to biurowa ale coz wcale nie tak prosto

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:40 pm ]
"Życie jest za krotkie żeby pić marne wino" Ludzie bierzcie od zycia jak najwiecej nie dajcie się gnębić Człowiek Nerwica jak jeszcze raz ktos Ci dogryzie to powiedz że ta osoba tez by nie chciała wiedziec co Ty o niej myslisz. Nie dajcie sie walczcie o swoje jesteście wspaniali nie dajcie sie zgnoić zazdrosnym ludzikom ktorzy mają ze soba problemy i musza odgrywac się na innych zeby się lepiej poczuć. Nie dajcie się!!! oby do przodu zaprzec się i nie dać !!!!! choćby nie wiem co Nie można nikomu pozwolić soba pomiatać i siebie obrazać. Nie
znizajcie się nigdy to poziomu podłogi jak Ciktorzy was ranią madrością i inteligencją można zaszczuć te nędzne robaki ... Pozdrawiam rycze nadal nie mam sily nie moge znieśc tego faktu
Ostatnio edytowano 15 lis 2007, 22:00 przez smutna48, łącznie edytowano 1 raz
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez makanti 15 lis 2007, 21:41
No mój dzisiejszy dzień był koszmarny.Prosiłem o pomoc i chwilkę rozmowy.Odmówiono mi. Więc żeby się nie zadręczać to sięgnąłem dziś po narkotyki. Nic sie nie zmieniło, problemy zostały nadal, a ja za to tylko się troszkę uspokoiłem.Jutro znów będzie dzień i zostaną te same problemy, Tyle że będą przytłaczać mnie jeszcze bardziej. No i się pogrążam :cry:
...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 15 lis 2007, 21:43
makanti przykro mi <tule> ale narkotyki to nie jest rozwiązanie
Susan Taylor

przez Tygryska 15 lis 2007, 22:00
smutna przytulam mocno! Jak wypłaczesz wszystkie złe emocje to znajdziesz w sobie siłę by walczyć dalej. Ja teraz jestem na stażu z którego jestem w miarę zadowolona (mimo pewnych minusów) ale nie tak dawno zostałam po chamsku spławiona po 2 dniach roboty. Czułam się jakby ktoś mi napluł (albo gorzej ;)).Teraz się cieszę że tam nie zostałam. Może pomysl o jakis kursach, szkole policealnej etc?

Chwilami meczą mnie szczękościski, czasem wracając w korkach zaczynam panikować, ale generalnie nie jest źle. Uporzatkowany rytm dnia, spora ilość zajęć raczej mi służą chociaż brakuje mi czasu na wiele rzeczy i marzy mi się dzień totalnego lenistwa. Moja praca ma plusy i minusy, nie jest super ambitna ani dobrze płatna (staż z UP) ale wychodzę z założenia że od czegoś trzeba zacząć. Trochę się oswoiłam z innymi ludźmi, jak już się trochę ośmielę i rozgadam to mam z tego sporą frajdę ;) Duszą towarzystwa nigdy nie będę ale to nie jest najważniejsze.

Ściskam was!

Ps. Wolałam milkę w sreberku :?

przez smutna48 15 lis 2007, 22:04
Tygryska dzięki rowniez ściskam tez wolałam sreberka ;)
Susan Taylor

przez depresyjny86 15 lis 2007, 22:05
Tygryska jak fajnie że napisałaś!!!!!
Ja też wolałem Milke w sreberku :?
:)

przez smutna48 15 lis 2007, 22:08
Tygryska napisał(a):Moja praca ma plusy i minusy, nie jest super ambitna ani dobrze płatna (staż z UP) ale wychodzę z założenia że od czegoś trzeba zacząć.

No pewnie że tak zobaczysz mądra z Ciebie Kobietka zdolna młoda to są początki a będzie tylko lepiej zobaczysz
Susan Taylor

przez Felicity 15 lis 2007, 22:27
No to mój dzisiejszy dzień ;(
Stwierdzilam, ze wracam na uczelnię ( mialam rezygnowac albo brac dziekanke, prawie w ogole nie chodzilam na zajecia)...i dzisiaj pierwszy dzien na uczelni( mozna go tak nazwac...) I było po prostu świetnie...odrzucenie ...nawet przez dwie najblizsze kolezanki...nie wiedziec czemu...moze ja po prostu nie zasluguje nawet na to aby ze mna rozmawiac, aby miec kolezankę? Widocznie na nikogo nie zasługuję...Poza tym dziwne spojrzenia, śmiechy...Po co ja tam wrócę? Aby być sama? Dół totalny, mysli samobojcze itp itd..Znowu chyba zmienię decyzję. No i będą dwa lata do tyłu. Trudno.
Szukam Nadziei.

przez depresyjny86 15 lis 2007, 22:42
Dżejem...nie wiem nawet co powiedzieć.....co za pieprzeni idioci siedzą w tej komisji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:)

przez Tygryska 15 lis 2007, 22:58
Felicity nie poddawaj się. Niektórzy są poprostu burakami :? To one nie zasługują na Ciebie.Zrobisz jak uwazasz ale studia sa dla ciebie, to będzie twoja kozysc, dlaczego przez buractwo innych masz się jej pozbawiać?

Widze że tradycjonalistów, zwolenników sreberek, jest więcej :D Może powinnismy jakiś protest wystosować do milki :lol:

przez Mooni 15 lis 2007, 23:06
makanti napisał(a):No i się pogrążam

pogrążasz się. Sam siebie. Tylko po co? Żeby wzbudzić litość?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:07 pm ]
dżejem napisał(a):Zaraz mnie ku...wica wieźmie!!!

dżejem też chodź do baru :mrgreen:
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez Felicity 15 lis 2007, 23:14
Dzięki Tygryska :). Pochodzę teraz chwile i zobacze jak sie sprawa rozwinie
Szukam Nadziei.

przez smutna48 16 lis 2007, 09:11
zygac mi sie chce krew miz nosa leci i na dziś mowie TO SAMO co Dzejem ch im wszystkim w d itd... nie wiem co mam robić
Susan Taylor

Sortuj wg