Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Mooni 11 lis 2007, 20:55
człowiek nerwica napisał(a):Najgorsze jest to że ja samemu sobie nie koniecznie musze sie podobać,chce podobać się innym ludziom

jeśli nie zaczniesz się sobie samemu podobać, to innym też nie zaczniesz ;)

A co do rozmów, nie sądzę, żebyś był jakoś wyjątkow nieśmiały 8)
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez smutna48 11 lis 2007, 21:19
człowiek nerwica nie poddawaj się walcz o to aby się zobaczć w innym świetle wujdzie z czasem co raz lepiej .... spadam kochani trzymajcie się koszmar Come Back :( fredie cruger jutro mnie dorwie i zniszczy psychicznie nie uciekne przed nim- nią ... ;( :(
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez depresyjny86 11 lis 2007, 21:36
Smutna dasz sobie rade z tą jędzą!!!!!!!!!!!!!!!!
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 11 lis 2007, 21:45
boje się bo jutro spodkanie z tym potworem mnie nie ominie jutro znów czeka mni enowy inny dział dwa dni i znowu inny :( ale mowię wam juz dziś że jak coś mi powie uszczupliwego to jej nawciskam nie pozwole jej sobą pomitać nie pozwole jej na to trudno wywali mnie to trudno nie bede znosić złosliwosci ze nie słucham jej a co ona kur... jest kim ona jest???? robie co musze i ze jestem powolna co zrozumiałam jak slamazara ja jej dam ślamazare jak ją .......... w powietrze :twisted: z tym całym bajzlem :twisted:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez naamah85 11 lis 2007, 22:19
na sam konic dnia lekki wqw :/ nienawidze jak ktos sie wtraca z glupimi haslami w moje zycie....ale wsumie jezeli to jego poziom intelektualny to wspolczuje ;)

a poza tym weekend calkiem pozytywny :lol: zreszta jeszcze prawie caly dzien wolny na leniuchowanie wiec nie narzekam :)

przez depresyjny86 11 lis 2007, 22:42
spokojnie Smutna poradzisz sobie z tym potworem!!!!!!!!!

naamah85-tez nie lubie jak ktoś się wtrąca z głupimi hasłami w moje życie.

przez *maleństwo* 11 lis 2007, 23:14
człowiek nerwica nie gadaj głupot o sobie!!! ja kiedys tez myślałam ze jestem brzydka i wogóle , jak do domu wracałam po szkole w podstaówce to prostowałam nos lepcami :)))) bo uważałam że mam za mało zadarty!!a teraz sobie mysle jaka kretynka ze mnei była!!! myśle ze nie ma sie co przejmować!wystarczy dbac o siebie :)))ja tak robie i nie narzekam! ja np. jestem niska .... ale juz sie tym nie przejmuje! jak chce byc wyższa to ubieram szpilki i prosze odrazu 10 cm wyższa jestem :))hehe także nie ma sie co dołowac!! teraz też miałam ciężki okres ---> mnóstwo pryszczy....masakra ale już poschodziły :))) ale co ja przezywałam!!....przestałam patrzecw lustro pod swiatło i sciełam grzywke... hehe

Ja teraz ciesze się ze sniegu bo bardzo lubie ziiimeee i zimmno!!nie lubie ciepła,upałów fuujjj! i marze juz o desce :)))) i pojde na łyżwy :)))

przez *maleństwo* 11 lis 2007, 23:57
dżejem pewnie że nie :))) mojego męzusia nigdy!!! ale straszny z emnie mieszczuch taki okropny!!! uwielbiam moje miasto , nawet do korków sie przyzwyczaiłam.... konserwujące mnie nowo-huckie powietrze :))) ahhhh... dziwna jestem!! ostatnio byłam w hucie i tak sie tym podniecałam!!że az mi dech w piersi zapierało... hehe nie tylko od toksycznych oparów :)))

Mój dzień :)

przez alusia 12 lis 2007, 00:12
Witam. U mnie już nawet całkiem całkiem. Dzień zleciał nawet szybciutko nawet się nie oglądnęłam a już wieczór. Dziś humorek dopisuje a nerwy, myśli i lęki są wyciszone i bardzo się z tego cieszę. Oczywiście nie powiem że się nie pojawiają-są ale jakoś mnie nie ruszają. Człowiek czuje się wtedy tak cudownie że brak słów. Dziś jestem sobą a co będzie jutro tego nie wiem ale zobaczymy :)
Dopóki walczysz-jesteś zwycięzcą!

przez makanti 12 lis 2007, 09:36
No cóż mój dzisiejszy dzień jest do d... ledwie wstałem to zacząłem pakować ubrania do szafy. Wczoraj zdradziła mnie dziwczyna właściwie to dwa dni mnie zdradzała na spotkaniu z Waszego forum! Wiec rozstaliśmy się wczoraj wieczorem! Nie mam odwagi jechać tam po resztę swoich rzeczy. Ale koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:
...

przez Lukasz1987 12 lis 2007, 10:38
dziś na 13.00 do pracy ..., ale i tak wstałem rano jak postrzelony !
staram się trzymać >>> jakoś

jest tu ktoś ?
Mam dopiero 19 lat ...

przez Mooni 12 lis 2007, 11:43
makanti napisał(a):Wczoraj zdradziła mnie dziwczyna

a może najpierw powinieneś się upewnić, zanim coś stwierdzisz? Takie oskarżenia oparte na domysłach sa, moim zdaniem, bezcelowe i przede wszystkim krzywdzące.
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez depresyjny86 12 lis 2007, 14:45
makanti-przestań pisać takie głupoty że dziewczyna Cie zdradziła i to na zjeżdzie,bo Ci nie uwierze.Piszesz chyba takie teksty tylko dlatego żeby zranić kogoś z forum.Jesteś żałosny.

przez naamah85 12 lis 2007, 14:54
Poki co poranek bezstresowy...czekam sobie teraz do 18.30 bo mam zajecia (wogole co za cymbal ukladal ten plan to nie wiem, zeby na dziennych zajecia zaczynac o takiej porze?!)

tylko zimno mi troche brrrrrr

Sortuj wg