Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez smutna48 08 lis 2007, 17:47
Dajcie mi szmur o Jesus Mariaaaaaa ledwo zuje vały dzień na nogach przy maszynie Bosz zemre jak jutro każa mi stać w pakowac zafajdane strzykawki.Nic mi sie nie chce zyc mi sie nie chce umierać mi się nie chce wegetowac tez mi się nie chce :? zmęczona jestem a ta baba dalej jeżdzi po mnie juz się jedna osoba zwolniła przez nią. Ja nie mogę się zwolnić a nie wytrzymuje jej :cry: dziś zabrała mnie na inny dział kazała iśc za sobą to szłam potem podbno powiedziała ze mam poczekac niestety nie słyszłam kretynki bo akurat maszyna chodzila a ona z mordą na mnie że mowiłam zebyś poczekała zrobiłam 2 kroki za duzo i zaczęła się jazda :cry: ze j ajej nie słucham, itp nie nawidze tej nienormlanej idio..i

Jąkowa dziś to pogoda jest ok wczoraj to była porażka desdzcz zimno potem śnieg masakra ja cchę piątek!!!! wieczór dajcie mi piątek spaćććććććć musze spaććććććććććććć :cry:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:48 pm ]
sorki za blędy ledwo widze na oczy
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Mooni 08 lis 2007, 18:59
smutna traktuj to jak stan przejściowy. Nabierzesz doswiadczenia i pójdziesz w cholere do innej roboty ;)
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez .Tomek 08 lis 2007, 19:44
Ach .Tomek, u mnie wcale nie lepiej. Wręcz gorzej chyba :? Mam serdecznie dosyć :evil:
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mia25 08 lis 2007, 21:25
u mnie lepiej.przeszłam w stan totalnego zobojętnienia co mi się podoba.wole nic nie czuć.
Człowiekowi często zdaje się,że się już skończył że się w nim nic więcej nie pomieści. Ale pomieszczą się w nim jeszcze zawsze nowe cierpienia, nowe radości, nowe grzechy...

przez .Tomek 08 lis 2007, 21:27
mia25 napisał(a):u mnie lepiej.przeszłam w stan totalnego zobojętnienia co mi się podoba.wole nic nie czuć.

Cudowna apatia. Znam to ;)
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez Pstryk 08 lis 2007, 22:11
Łojezusku, czy ja doczekam się dzisiaj minutki dla siebie, ot, żeby sobie usiąść i nic nie robić :? Ale dzień ;)
Pstryk

przez smutna48 08 lis 2007, 22:32
Bethi ja nie wiem juz co ja mam robić moj stan nerwy bole nie przechodzi mi a to babsko po mnie jeżdzi :cry: mam ochote wziąść największa igłe i wbic jej w dupe :!: :evil:
Susan Taylor

przez Pstryk 08 lis 2007, 22:40
smutna48, mam wrażenie, że wpadasz z deszczu pod rynnę. Nie pozwól sobą pomiatać!
Pstryk

przez smutna48 08 lis 2007, 22:44
Polina szoruj do baltonu nadal przyjmują będziemy razem się zalic sobie ;) tak na jakiś czas potem sobie obie znajdziemy coś o kierowniczke się ni emartw ona się czepła tylko mnie.
I co mam cholerze powiedziec żeby poszła do weta i się uspiła??? nie wiem co robić umowy jeszcze nie podpisałam z nikim nie podpisała nie jest w pożądku co do inych a czepia się byle czego bo zupa była za słona Bethi mam ochote wbić jej największą igłe w d... a tam są czasami olbrzymy :twisted:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:48 pm ]
Jedna osoba zwolniła się przez nią tak sziś słyszałam od jednego jedynego chłopa jaki tam pracuje ustawiał mi maszyne i opwiadał ze ona pier... jest Nie wiem co mam robić co odpysknąć co mam zrobić powiedziec zeby sie wypchała u tapicera ??? zeby sie utopila w kiblu? nie wiem co mam powiedzieć chciała bym umiec sobie dawac rade z takimi

ludzmi a nie daje nie daje rady jak coś powiem to mnie wywali i w domu znowu będzie młyn :cry:
ja jestem schorowana nerwica i te sprawy zreszta wiecie nie zniose jeszcze tego !!!!! poprostu nie zniose

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:57 pm ]
Mam nadzieje ze dostanie świerzba :twisted: sraczki :twisted: trądu :twisted: wyjda jej włsy zgniją zęby i odpadnie nos :twisted:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:07 pm ]
Na mnie juz pora bede jutro bo sobota wolne papa dobranoc
Susan Taylor

przez Jaśkowa 09 lis 2007, 00:12
nie pamiętam abym kiedyś miała dosyć sklepów, ale dziś nastąpił ten dzień moja noga nie postanie w żadnym sklepie bardzo długo jestem tak padnięta że nawet pisać mi się nie chce .............
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez *maleństwo* 09 lis 2007, 00:29
smutna48 POPROSTU SIE NIE DAJ !!OLEJ te babe!! jak bedzie ci cos mówic to daj jej do zrozumienia że ciebie to za przeproszeniem wali!! i pokaz że ty w przeciwieństwie do innych sie jej nie boisz!!!!i odechce sie jej katowania Ciebie!!bo nie bedzie to miała rezultatu! to jest mój sposób na takich przygłupów!! albo zapytaj wprost : co Pani we mnie nie pasuje?? zobaczysz jak jej mina zrzednie :))

Ja tak zrobiłam jednej profesorce w ubiegłym roku i mnie pokoju wyrzuciła z wrażenia...ale mina jej zrzedła!;p

A ja to sie troszke boje tej wycieczki...ehhhh..najwyzej dostane atak..:(((
Lece bo musz eo 5 wstac:(((
papa:*

przez depresyjny86 09 lis 2007, 02:54
A ja dziś jestem przejęty bo mam dziś pierwszą w swoim życiu terapie grupowa....sie denerwuje bo nie wiem co sie robi na takich terapiach

Maleństwo-będzie dobrze,nie dostaniesz ataku,Trzymam za Ciebie kciuki,poradzisz sobie i nie będziesz miała ataku.
Smutna-poradzisz sobie z tą kobietą....najlepiej ją olej
:)

przez Jovita 09 lis 2007, 11:17
człowiek nerwica napisał(a):A ja dziś jestem przejęty bo mam dziś pierwszą w swoim życiu terapie grupowa....sie denerwuje bo nie wiem co sie robi na takich terapiach

Darek to napisz potem jak byo, bo mnie tez czeka taka terapia i strasznie sie boje ..
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez pyzia1 09 lis 2007, 11:23
Polina napisał(a):Smutna masz dwa wyjścia

Albo odj*bać miesiać i spadać
Albo spier****ć już teraz

Przecież Twoje zdrowie jest chyba ważniejsze od kasy
PS. Z tą igłą też niezły pomysł ;)
:

Albo poproś psychiatrę o L-4, ja tak zrobiłam, jak mnie popier... kierowniczka wykańczała nerwowo. A w tym czasie zawsze można poszukać czegos innego.
Wszelkie przywiązanie jest koniec końców źródłem bólu.Szczęśliwi,którzy obywają się bez niego.Samotny nie opłakuje nikogo,nikt też nie płacze nad nim.Niech ten,kto nie chce cierpieć,kto czuje trwogę przed zgryzotą,uwalnia się od ludzi.

Sortuj wg