Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Mooni 06 lis 2007, 23:47
.Tomek napisał(a):Wspaniały sklep z bronią,

można płacic przelewem?
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez .Tomek 06 lis 2007, 23:48
Mooni napisał(a):można płacic przelewem?

Już mówiłem, dla Ciebie kochana za darmo ;)
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez Mooni 06 lis 2007, 23:55
.Tomek napisał(a):Już mówiłem, dla Ciebie kochana za darmo

wietrze podstęp. Czyzbyś chciał mi podsunąc też swoja listę do odstrzału? :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez .Tomek 07 lis 2007, 00:01
Zajrzyj do sklepu i zobacz notkę ;) Nie boję się pudła :)

Ps. swoje listy załatwiam sam ;)
ExModerator

przez *maleństwo* 07 lis 2007, 00:53
A ja miałam dzis całkiem fajny dzień:) namówiłam mężusia żeby sie ze mna do Krakowa przejechał bo strasznie był zestresowany przez tą swoją rodzinke ehh... no i w koncu na wykład nie poszłam zrobiliśmy sobie wagary i łazilismy po sklepach :)) po ikea i innych meblowych..nakupiłam pełno pierduł ...męzuś też....właśnie bawi się nowym możdzierzem ;)łupie jakiś kardamon czy cuś :)))

Wstapiłam jeszcze do rodziców i dostałam takich wypieków...że hej... nie wiem czemu!teraz juz padam jeszcze mi sie śledziami odbija ...ojojoj ;(

Miłej nocki Kochani....

przez .Tomek 07 lis 2007, 01:18
A ja miałam dzis całkiem fajny dzień:) namówiłam mężusia żeby sie ze mna do Krakowa przejechał bo strasznie był zestresowany przez tą swoją rodzinke ehh... no i w koncu na wykład nie poszłam zrobiliśmy sobie wagary i łazilismy po sklepach :)) po ikea i innych meblowych..nakupiłam pełno pierduł ...męzuś też....właśnie bawi się nowym możdzierzem Winkłupie jakiś kardamon czy cuś :)))

Wstapiłam jeszcze do rodziców i dostałam takich wypieków...że hej... nie wiem czemu!teraz juz padam jeszcze mi sie śledziami odbija ...ojojoj ;(

Miłej nocki Kochani....

Hehe co za dzień :D Miłej nocki *maleństwo* ;)
ExModerator

przez depresyjny86 07 lis 2007, 01:51
A ja ,ja dziś spotkałem człowieka który jest symbolem mojej porażki życiowej....to znaczy tak go oznaczyłem,był to całkiem przypadkowy człowiek,szczęśliwy,widać było w nim te szczęście,otwartość,był ze swoją dziewczyną.....
Ogólnie to czuje się gorszy od niego w każdym stopniu
:cry:
chce mi się rzygać swoim własnym nędznym życiem :cry:
:)

przez Mooni 07 lis 2007, 12:30
człowiek nerwica napisał(a):to znaczy tak go oznaczyłem,był to całkiem przypadkowy człowiek

te słowa to dowód, że wszystko rozgrywa się tylko w twojej głowie. Spróbuj zacząć żyć własnym zyciem, a nie wyobrażeniami o wyobrażeniach innych na twój temat.
Pozory mylą ;)

przez smutna48 07 lis 2007, 17:03
hejka kurcze padam na twarz. Jestem zmęczona chora dalej klopoty z rzołądkiem nerwy ale ja nigdy czegos odobnego nie mialam... kierowniczka się uwzieła na mnie kazała mi paznokcie obciąc chyba jej sie coś p....o mozg jej sie chyba zlasował :twisted: nie wiem jak przezywam kazdy kolejny dzień padnieta jestem zestresowana i nie mam sily
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Pstryk 07 lis 2007, 17:59
smutna48, hm, wydaje mi się, że Twoja kierowniczka ma większe problemy ze sobą aniżeli Ty, skoro wyżywa się na innych. Traktuj ją więc z "litością", wiesz ;)

Mnie praca dzisiaj znowu postawiła na nogi, dowartościowała i przywróciła mi odrobinę równowagi wewnętrznej. Od godziny jestem w domu i coś mnie znowu zaczyna męczyć w serduszku :? Ja chyba jestem po prostu antyrodzinna :?
Pstryk

przez smutna48 07 lis 2007, 17:59
mam ochote przespac zycie ... mam tak wielką ochotę zasnać i nie obudzić się juz wiecej ze słow mi brak na to

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:05 pm ]
bethi ta praca polega na bardzo dikładnym skaldaniu sprzętów medycznych i do tego szybkim. Dziś z kolei musuałam wkłądac jakieś to sie jakoś nazywa ale wygląda jak zyłka w cienkie jak makaron spagetii rurki do wyznaczonego miesjca wielkie takie wiązki tych rurek zrobiłam 3 nie wiem ile to jest czy dozo czy mało ale szło mi ok paznokcie napewno mi nie przeszkadzały :roll: ona jest szurnieta :roll: ja mam tylko nerwy do panowania i jestem zmęczona mam prloblemy zeładkowe od 2 dni biegunka wymioty juz mi sił brakuje. Nie wiem matka mowi ze to nerwy fakt jak wstaje i pomysłe ze musze tam iśc dopada mnie strach i przed samym wejściem brzuch nawala bezlitośnie Tak mnie to męczy. Do tego wracam padnieta głodna oczy mi wylazą ze zmęczenia bo to wszystko takie drobne i głodna niestety siostrzyczka z piekła rodem nie ma serca tak dobrego jak ja ja gotowałam jak byłam w domu ona palcem nie tknie a jest na zwolnieniu na corke bo choruje :roll:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:12 pm ]
ja wam powiem szczerze czuje blokade w sobie nadal blokade strachu silnego strachu przed pojściem tam... Nie umiem opanowac nerwów czuje sie źle cięzko mi jest wstac i iść tam sił mi brakuje i jestem zmęczona potwornie zmęczona wręcz wykończona. W domu ciągle zimno bo siostrze gorąco ma mniejsze pomieszczenia i szybko się nagrzewa a ja marznę az mi sie zygac chce od zimna czasami :cry: mam ochote strzelić jej w głowe :evil:
Susan Taylor

przez Lukasz1987 07 lis 2007, 19:06
dzisiejszy dzień ?
praca, praca i jeszcze raz praca ...
i jeden mały sukces ! pierwszy raz od początku nerwicy ( prawie 3 lata) postanowiłem się zapisać do psychiatry oO ... wizyta w przyszłym tygodniu :)
i tu mała prośba ... jak to wygląda, i czy po jednej wizycie stwierdzi co mi jest i ewentualnie przepisze jakieś leki ... a jeżeli przepisze to co jaki czas trzeba się stawiać u lekarza >>>
Mam dopiero 19 lat ...

przez makanti 07 lis 2007, 19:22
Dzisiaj! Praca - zjebka od szefa, dom pustka i nicość :-|

Lukasz1987 gratuluje sukcesu. Mam nadzieje że nie wymiękniesz przed tą wizytą i odwiedzisz psychologa :smile:
Ostatnio edytowano 07 lis 2007, 19:24 przez makanti, łącznie edytowano 1 raz

przez smutna48 07 lis 2007, 19:23
Znowu dziś wczesnie padne tylko mam nadzieje ze jak wstanę to będe sie chociaz fizycznie ok czuła... jestem zmęczona chce mi sie wyć :cry: czuje sie nie gotowa na to wszystko :cry: w piątek z wami posiedze jak mi nie kazą iśc w sobote ale podobno nie obowiazkowe to olewam :twisted: papa lece sie umyć i kłade sie spać wstawanie o 5 mnie jakoś dobija ...
Susan Taylor

Sortuj wg