Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Sorrow 05 lis 2007, 11:42
Jestem wściekły, bo rzeczy zmierzają w złym kierunku a na dodatek niektórzy ludzie chcą, by zmierzały w złym kierunku.
Nie ma to jak konflikt interesów. Nie mogę przez to spać i jestem jakiś taki nakręcony i na dodatek jest mi gorąco w środku, dziwne uczucie :/ .

przez Moniczka 05 lis 2007, 12:55
A mnie tez nikt nie pomaga i nadal nie wiem co mi jest, bo zero reakcji na moj post a z glowa dzieja mi sie zle rzeczy.
Moniczka

przez rolingstone 05 lis 2007, 13:14
Moniczka napisał(a):takie uderzenia goraca i klucia z roznych stron glowy,przy skroniach bolsnosc,z tylu glowy tez,do tego czesto drobne dretwienia przy uchu albo na policzku albo oku,przed chwila nawet jakby moment zamazania w oku choc wzrok mam idealny,badalam

To tylko nerwica. Moniczka, nie zamartwiaj się! Może taka aura dziś, bo ja po kilku tygodniach świetnego samopoczucia odczuwam dziś moje "ukochane" uciski głowy, czoła. Kurczę, może to przejściowe, bo jestem cały czas na 75 mg efectinu.
Pozdrawiam

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:22 pm ]
człowiek nerwica napisał(a):na jednych zajęciach przekonałem się że ludzie są o wiele lepsi ode mnie

nie, to nie tak. każdy ma jakieś "własne" możliwości, których często brakuje innym. tak jest pewnie z tobą. musisz znaleźć w sobie mocne strony i na nich budować. ciekawe, czy ludziom z grupy byłoby łatwo, gdyby czuli to co ty. z depresją, nerwicą - trudniej żyć i funkcjonować. jeśli dajesz radę, to znaczy, że jesteś silny i wcale nie gorszy od innych, a może w tej walce nawet i lepszy.
Nerwicę można pokonać :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 05 lis 2007, 13:30
Moniczka-to nerwica,ja miałem takie uderzenia gorąca do głowy i kłocia różne i nic mi nie wyszło nigdy złego,uwierz to tylko nerwica
:)

przez smutna48 05 lis 2007, 13:35
dostałam prace inną jutro jade na 8 rano huuuuuuuurrrrraaaaaaaa
hahahaha huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :mrgreen:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez *maleństwo* 05 lis 2007, 14:00
smutna48 gratuluje:))

alex84
ja też teraz w sumie od miesiaca biore seroxat i od wszytkich swierych ciagle jest mi niedobrze!dzis jehałam autobusem z zajec, i w nim kolysało...bałam się ze zwymiotuje w tym autobusie!:((

Z kolei wczoraj wieczorem zjadłam jogurt truskawkowy i znów dostałam sensacji!niedobrze...bulgotanie w brzuchu...zmuszałm sie do wymiotów ale nic...a rano miałam na 8 i wstałam jakby mnie coś przejechało!
czyję się poprostu okropnie....:(((( też już nie wiem czy ten lek działa czy wrecz przeciwnie! jeszcze dodatkowo mam takie lekliwe dni!

Moniczka ja też mam fale gorąca!

Wczoraj mi mama jeszcze zrobiła wykład na temat niechodzenia do kościoła.....a ja poprostu nie czułabym sie wporządku....wobec Boga...z jednej strony jest we mnie jeszcze troszke wiary..ale juz bardzo mało!nie wierzez w życie pośmierci a wiem że to jest grzech!myśle ze jak umre to mnie poprstu zjedzą robale i tyle!

Porostu jestem załamana!!!:((((((((((((((((

przez Moniczka 05 lis 2007, 14:15
Sliski to temat,czasami miewam zachwiania wiary,jak odeszly mojej babcie to zycie jest juz inne i przyszla nerwica,iec nie wiem co o tym myslec.A glowa mnie piecze,sciaga,pali,boli ze szok.
Moniczka

przez Mooni 05 lis 2007, 14:18
smutna48 napisał(a):dostałam prace inną jutro jade na 8 rano

superowo!! :D
czekam na relację!
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez Sorrow 05 lis 2007, 14:23
Ja nie wierzę od połowy liceum. Lepiej mi z tym.

przez Moniczka 05 lis 2007, 14:30
A moze lepiej wierzyc, i tak nic sie nie traci a mozna isc do piekla....Poza tym nie chodzi o wierzenie dla samego wierzenia, przyznam ze w momentach kiedy nic juz nie ma sensu, zostaje tylko to jedno...wiara.
Moniczka

przez cleo27 05 lis 2007, 14:34
Moniczka trzeba wierzyć naprawde....nie załamuj się....pomódl sie tymi modlitwami co Ci wysłałam( mam nadzieje,ze doszły) i zobaczysz bedzie ok.
oj....pózniej coś napiszę!

przez *maleństwo* 05 lis 2007, 14:37
J apoprostu chce byc dobrm człowiekiem, dobrym dla innych.....
Nie chce zeby moja wiara była pusta!żeby chodzic do Kościoła ..tylko dlatego że boje sie Boga!musze znaleść w tym sens....wtedy o napewno sie zmieni...

przez depresyjny86 05 lis 2007, 14:53
maleństwo-Ty jesteś dobrym człowiekiem!!Wiem to po Twoich wypowiedziach na forum.
:)

przez Sorrow 05 lis 2007, 14:56
Moniczka napisał(a):A moze lepiej wierzyc, i tak nic sie nie traci a mozna isc do piekla....

A może lepiej czcić wielkiego Cthulhu? Podobno jak się tego nie robi po śmierci cierpi się nieskończony ból...

Sortuj wg