Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez smutna48 04 lis 2007, 17:09
ale mam na mysłi utopić :evil: albo podusić :evil:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez .Tomek 04 lis 2007, 17:10
smutna48 napisał(a):ale mam na mysłi utopić Evil or Very Mad albo podusić Evil or Very Mad

Nie zajmuję się usługami typu wynajem "Cleanera" niestety ;)
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez IceMan 04 lis 2007, 17:11
Smutna wiem że to trudne ale staraj się ich olać bo tylko sobie nerwy psujesz. Przerabiałem coś takiego wiele razy z wieloma ludźmi i nerwy wcale nie pomagają i naprawdę się w taki sposób nie wyładujesz. Najlepiej sobie nie dodawać nerwów na początku.
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez makanti 04 lis 2007, 17:15
No ja dzisiaj zjadłem kilka tabletek na uspokojenie (bo jakiś strasznie roztrzęsiony jestem) i gnije przed komputerem. Zupełnie nie wiem co mam ze sobą począć :cry:
...

przez smutna48 04 lis 2007, 17:16
Susan Taylor

przez raven 04 lis 2007, 18:51
Polina napisał(a):To sobie znajdź jakąś fajną kumpelkę

Chciałbym, ale albo one sie za dobrze schowały, albo ja nie potrafię szukać;)
makanti napisał(a):gnije przed komputerem. Zupełnie nie wiem co mam ze sobą począć

Znam to bardzo dobrze, brak zajęcia może doprowadzić do szału. Jutro poniedziałek to przynajmiej na zajęcia się wybiore, ale sobota i niedziela są straszne... Może porób coś twórczego na kompie np. jakiś obrazek w Photoshopie lub coś innego;)

A ja już w domu. Jakoś przeżyłem dzisiejszy dzień, ale ciężko było. Zobaczyłem jak dużo brakuje mi do normalności, nawet zjeść nie potrafie jak normalny człowiek...

przez depresyjny86 04 lis 2007, 19:19
A ja miałem przerąbany dzień........tak przerąbany że nie jestem nawet w stanie określić co teraz czuje :cry: w każdym razie na jednych zajęciach przekonałem się że ludzie są o wiele lepsi ode mnie,dzisiaj zobaczyłem jak wielka przepaść dzieli mnie od nich :cry:
Mieliśmy jeszcze dzisiaj zajęcia na których robiliśmy różne rzeczy w grupach.....to była tragedia w moim wykonaniu....grupa liczyła 5 osób,wszyscy coś mówili mieli pomysły itp.a ja nie miałem żadnego pomysłu,bałem się odezwać....załośnie to wyglądałop,ludzie patrzeli się na mnie jak bym był kosmitą :cry: :cry:
W odatku ludzie mówili po kolei czego nie lubią....no i kilka osób powiedziało że nie lubi osób,które z nimi nie rozmawiają....no i jeszcze padło takie zdanie:nie lubie ludzi z depresją :cry: :cry: :cry:
Poza tym jeszcze potem znowu musieliśmy coś w grupach robić a ja oczywiście patrzyłem tylko jak inni mają mase pomysłów,jak inni gadają na luzie ze sobą :cry: :cry: :cry: :cry: QU.WA JA CHCE BYĆ TAKI JAK ONI........... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ostatnio edytowano 04 lis 2007, 22:20 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz
:)

przez Pstryk 04 lis 2007, 21:14
człowiek nerwica, powtarzając non stop te pesymistyczne myśli, Twoja podświadomość będzie dążyć do ich spełnienia w każdej sytuacji w życiu. Spróbuj od zmiany nastawienia. Choćby nie wiem co, zawsze znajdzie się ktoś lepszy w jakiejś dziedzinie. Nie ma ideałów. W jednych sprawach jesteśmy lepsi, w innych gorsi. Ale kompletnie bez sensu jest wyrzucać sobie to. Darek Słońce - wyrzuć z siebie tą nienawiść do siebie :!:
Pstryk

przez Mooni 04 lis 2007, 21:28
człowiek nerwica napisał(a):w każdym razie na jednych zajęciach przekonałem się że ludzie są o wiele lepsi ode mnie

to nie jest twoja opinia, tylko to mówi ci w głowie twoja matka. A ty musisz zacząć samodzielnie myśleć o sobie.
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez depresyjny86 04 lis 2007, 22:39
To jest moja opinia,opinie mojej matki mam gdzieś,jednak najgorsze są opinie dla mnie ludzi w szkole. :cry:

przez smutna48 04 lis 2007, 22:44
Człowiek Nerwica wspołczuje Ci i zarazem rozumiem brak wsparcia w domu to jak jest ciezko ale nie poddawaj się :!: wyjdziesz z tego będzie dobrze poradzisz sobie. Tylko się juz niepotrzebnie nie dołuj bo będę bić bede bić za takie nastawieie do siebie ;) pozdrówka i <tule>
Susan Taylor

przez depresyjny86 05 lis 2007, 03:35
Dziękuje Wam Wszystkim za słowa wsparcia....jesteście kochani ;) ;) ;)

przez alex84 05 lis 2007, 09:38
Biorę zoloft od 6 dni i nic mi nie pomaga!!!wiem ze musze byc cierpliwa i troche to potrwa ale ja mam wrazenie, ze mi gorzej niz lepiej. Zadzwonilam do szefowej wczoraj, ze jestem chora i w tym tygodniu nie moge pracowac. Zrobilam to bo wiem ze dzis juz bym nie doszla do pracy, ciagle chce mi sie wymiotowac, boje sie ze zwymiotuje na ulicy, nic nie jem, tylko wieczorem troche, jak wiem ze juz nigdzie nie wyjde, znajomy psychiatra kazal sie uzbroic w cierpliwosc, zalatwic zwolnienie na 2 tyg. i czekac az leki zaczna dzialac, ja sie boje ze one nie pomoga, ze nie bede w stanie wrocic do pracy, jestem teraz sama w domu i wariuje!!od dwoch dni spie z mama a mam 23 lata!!!!!przeraza mnie to wszytsko!!!!!Pomozcie bo tone!!!

przez Moniczka 05 lis 2007, 10:44
Kochani,prosze was o pomoc.Od tygodnia mam bole glowy,sa one jednak dziwne,nigdy takich nie mialam, jakies takie uderzenia goraca i klucia z roznych stron glowy,przy skroniach bolsnosc,z tylu glowy tez,do tego czesto drobne dretwienia przy uchu albo na policzku albo oku,przed chwila nawet jakby moment zamazania w oku choc wzrok mam idealny,badalam.Jestem przerazona,rezonans malam rok temu ale wyszlo ok choc wtedy nie robilam go z powodu glowy.Jestem przerazona,ze mam zapalenie opon,wylew albo porazenie.Nie wiem co robic,do kogo isc,gdzie szukac pomocy.Siedze w pracy i nawet nie moge sie udac do lekarza.Poza tym ostatnio jak wiecie laryngolog gdy przyszlam z gardlem mi powiedzial,ze przesadzam,ze u mnie tylko krok do hipochondrii,tylko ze glowa to nie zarty a tak dziwnych boli nie mialam.Czy to moze byc nerwica?Zaznaczam,ze leki nie pomagaja.
Moniczka

Sortuj wg