Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez depresyjny86 02 lis 2007, 23:08
Dla mnie dzień dzisiejszy przerąbany jest kompletnie....
Dzisiaj boje sie wszystkiego,...znowu problemy z ludżmi...ja już nie wytrzymuje...kurcze nadal nie umiem spokojnie rozmawiać z ludżmi....
W dodatku sie bboje śmierci znowu :cry: :cry:
:)

przez Mooni 02 lis 2007, 23:39
a mnie dalej jest jakoś tak.......
i spać mi sie nie chce

człowiek nerwica napisał(a):Dla mnie dzień dzisiejszy przerąbany jest kompletnie..

qrna, coś w tym jest. Jakieś fluidy rosjanie albo amerykanie rozsiali czy co?
a może to chińczycy nas wykańczają tanim ryżem?
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez Jaśkowa 03 lis 2007, 00:11
a mi dziś ten dzień upływa bardzo sympatycznie qrcze szkoda, że urodziny mamy tylko raz w roku dostałam kosz róż olbrzymi od męża :shock: no i bukiecik od synka :D :D mój kochany mały mężczyzna :D :mrgreen: dostałam moc życzeń od wielu wspaniałych ludzi od niektórych nawet się nie spodziewałam, myślałam, że nie pamiętają ..... a tu taka niespodzianka, no fajny miałam ten dzień jeszcze trwa jeszcze przez godzinę mam urodziny :mrgreen: wysyłam do wszystkich te moje pozytywne fluidy oby Wam się udzieliły :mrgreen:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez samotniczka 03 lis 2007, 00:30
Co za chory dzień! Najpierw draka w chacie, chyba komuś w domu bardziej bije na mózg niż mnie, później atak lęku na mieście, torsje w samym centrum i wywołanie sensacji wśród tłumu. A niech to, znowu niepotrzebne skupienie uwagi na sobie, nieznoszę tego :evil:
Jutro ważne zajęcia, chyba oleję szkołę i zostanę w łożu boleści, najwyżej mnie wywalą. Chciałabym się jutro nie obudzić.

Darek, Ty się boisz śmierci a ja na nią czekam. Coś tu jest nie tak.

przez *maleństwo* 03 lis 2007, 11:31
Dziś organizuje impreze dla dzieciorów....mojegobrata i kuzynostwa ... hallowenową :)kupiłampiękne duuże dynie!ledwo do auta włozyłam ...

Zaraz idziemy na jakies zakupy....

Dzis wziełam już 1/2 tabletki seroxatu..zobaczymy jak sie bede czuła!ale teraz mam jakis lekliwy dzień! bo w poniedziałek bede musiala jezdzic autobusem po miescie a nie autkiem... kurcze tyle sie wyjezdziłam autobusami....a teraz sie tym przejmuje!.....jezdze codziennie 60km sama na zajecia autem a boje sie przejechac 8 km autobusem.....

Wogole to boje sie ze moje zycie bedzie juz do konca takie beznadziejne...poprostu mi smutno :(((chce życ ale nie tak :(

przez sebcio 03 lis 2007, 11:41
Jaśkowa, fajnie jest miec rodzine ktora o Tobie dzwoni czy pamieta, do mnie nie dzwonia, zazdrosc, kompleksy, zawisc
sebcio

przez naamah85 03 lis 2007, 11:48
to byl ciezki wieczor i jeszcze ciezsza noc...dzis jakby lzej, ale pytania pozostaja...

przez smutna48 03 lis 2007, 12:04
Im bliżej poniedziałku tym bardziej odechciewa mi się zyć :roll:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez BF 03 lis 2007, 12:55
U mnie dzisiaj kiepsko paraliżuje mnie lęk :-|
bo spotkało mnie, czegom się lękał,
bałem się, a jednak to przyszło.
Hi 3,25
BF

przez Mooni 03 lis 2007, 13:04
smutna48 napisał(a):Im bliżej poniedziałku tym bardziej odechciewa mi się zyć

potraktuj to, jak doswiadczenie, które pomoze ci w przyszłości ;)

a mnie się wszystkiego odechciewa. Moje loty sięgają zenitu. Coś sie dzieje w mojej głowie
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez mia25 03 lis 2007, 14:16
*maleństwo*
to pewnie przez zwiększenie dawki tak sie źle czułas.
*maleństwo* napisał(a):Wogole to boje sie ze moje zycie bedzie juz do konca takie beznadziejne...

nie bedzie!tylko musisz w to mocno wierzyć.ja wierze ze to można całkiem pokonac.tak zeby juz niegdy nie wróciło.jeszcze wszyscy bedziemy szczęsliwi i bedziemy sie cieszyć życiem.
Człowiekowi często zdaje się,że się już skończył że się w nim nic więcej nie pomieści. Ale pomieszczą się w nim jeszcze zawsze nowe cierpienia, nowe radości, nowe grzechy...

przez smutna48 03 lis 2007, 14:59
A mnie właśnie szlak jasny trafił !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

cholery chyba dostałam Mama pyta się szwagra czy mogłby pomuc zawieśc ten nieszczęsny monitor do naprawy bo gwarancja mija a on to moze kurierem!!!!!!!!!!! no nie mogę !!!!!!!!!!!!!! czekam od cholernego maja po to żeby usłyszec coś takiego AAAAAAAAAAAAAAAAAA
Jak czegos potrzebują sa miluścy a jak nie to AAAAAAAAAAAAAAA
a tyle pomocy dostali od matki co to wogle miało znaczyć !!!!!!!!!!!!!!
Susan Taylor

przez Pstryk 03 lis 2007, 17:18
smutna48, cóż, za dobrze im. Pewnego dnia ta krzywda się im zwróci. A nie myślałaś, aby zwrócić im na to uwagę?
Pstryk

przez smutna48 03 lis 2007, 17:26
Oni twierdzą że nie mają czasu :evil: tzn on nie ma całe dnie w domu wyjazdy do sklepów w soboty i dni powszednie jeżdzenie gdzie się da a przy okazji mogli by pomóc to nie nie można na nich liczyć. Bethi uwierz próbowałam nic po za kłotnią z tego nie wyniknie szkoda gadać. A kurier nie wytłumaczy co się zepsuło takich rzeczy wolała bym nie załatwiac w taki sposób :cry: jestem zdenerwowana i jest mi b przykro :cry: bo kupe kasy kosztował ten moniotor :cry:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:29 pm ]
jedno wiem nigdy w zyciu juz wiecej im ręki nie podam nie pomogę nie wespre nigdy w zyciu!!!!! :twisted:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:40 pm ]
A żeby się mieli ze...ć!!!! :evil: :twisted: :evil: :twisted:
Susan Taylor

Sortuj wg