Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Mooni 01 lis 2007, 22:30
dżejem napisał(a):barman zawsze ocaleje i trunków samopas nie pozostawi

podstawimy swojego człowieka. Takiego z depresją i nerwicą ;)
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez Monikas 02 lis 2007, 01:05
:lol: :lol: :lol: rozbawiliście mnie jak miałam zły humor, to jak zaczęłam czytać waszą dyskusję to śmiałam się sama do siebie :lol: dobry pomysł z tym alkoholem. Możesz wypić ile zechcesz, a na drugi dzień zero kaca

przez depresyjny86 02 lis 2007, 01:11
podstawimy swojego człowieka. Takiego z depresją i nerwicą

Powiedzmy że tym człowiekiem będe ja :D
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 02 lis 2007, 10:10
dżejem napisał(a):Wirus w sieci Question Question Question Exclamation Exclamation Exclamation Wink

Tym razem to nie ja :lol: :lol: :lol:
Pstryk

przez smutna48 02 lis 2007, 10:39
A jajestem co raz bardziej zdenerwoana i zbuntowana i wsciekła i juz od wczoraj nie moge z nerwów spać :?
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Mooni 02 lis 2007, 11:06
człowiek nerwica napisał(a):tym człowiekiem będe ja

heheh, ale sie fajnie zgrało 8)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:08 am ]
smutna48 napisał(a):A jajestem co raz bardziej zdenerwoana i zbuntowana i wsciekła

hej, Smutasku, trzymam za ciebie kciuki. Cokolwiek postanowisz, będzie ok. Robisz to przecież dla siebie ;)

przez smutna48 02 lis 2007, 11:32
najchętniej to bym zakopała się gdzies i została tam do końca zycia bo mimo tego, że mam tyle lat ile mam nie radze sobie z życiem nie mam siły nie z lenistwa poprostu z braku sił braku odwagi z nerwów ze strachu...Boje się bo ludzie się wściekają np jak okazuje się ze to jakis prywatny nr. boje się i tyle. W środę nie wiedziałam co mam mowić, głos mi się trząsł itp dziewczyna siedząca obok tłumaczyla mi co i jak, ale ja nie umialam się skupic na tym komletnie sobie z nerawami nie radze beznadzieja jakaś...Ja chciała bym miec normlaną umowę to jest ten cel ,ale narazie jakiś taki jak piłka toczy się przed siebie a ja nie moge go dogonić ... Chciała bym miec zycie juz za sobą czasami bo są chwile ,kiedy mnie ono przerasta. A może ja odwykłam od ludzi nie lubię między mini przebywać sama nie wiem Najlepiej się czuje wśród zwierząt
Mooni ale jak nie pojdę będę mieli pretęsje bo oni nie wierzą we mnie :cry: uważają ze i tak nic się przez okres 1 -m-ca nie zmieni bo tyle trwa umowa 1 umowa potem ją tylko przedłużają ale to ta sama umowa... i czuje się jak darmozjad jak kula u nogi do utrzymania zyjąca na matki rachunek :cry: :cry: :cry:
Susan Taylor

przez Mooni 02 lis 2007, 11:40
smutna48 napisał(a):przez okres 1 -m-ca

... możesz nabrać jakiegoś doświadczenia i juz masz jakies atuty przy szukaniu swojej wymarzonej pracy. Nie twierdzę, że początki sa łatwie, ale musisz w końcu zacząć zbierać zawodowe doswiadczenie i umiejetnosci. To ci bardzo pomoze w przyszłości. Tym badziej, że to umowa na 1 miesiąc - później możesz zrezygnowac, jak sie nie podoba ;)
Ja bym radziła spróbować, ale decyzja należy wyłacznie do ciebie. Trzymam kciuki!

przez smutna48 02 lis 2007, 11:59
Wiesz co Mooni ide umyć głowe nadrukuje sobie kilkanaście CV i pozanosze dziś wszystkie sklepy np sklepy są otwarte i jak wroce mam jeszcze neta. A jak minie miesiąc a przeciez nie bede miała czasu na szukanie moge wysylac Cv e-mailem ale jak zadzwonił by ktoś to i tak nie bede mogła pojść takie błędne koło
Susan Taylor

przez Mooni 02 lis 2007, 12:49
smutna nie wyszukuj na siłę argumentów na nie. Podaj w cv swój tel komórkowy, jak ktos zadzwoni, powiesz, w jakich godzinach pracujesz i umówicie si jakoś ;)
Ale podziwiam cię bardzo, że się zdecydowałaś zacząć szukac pracy. Jesteś wielka!

przez *maleństwo* 02 lis 2007, 13:07
Wczorajszy dzień był okropny , mieliśmy tyle jeżdzenia a ja sie od rana tak zle czułam!:( Wydaje mi się ze są o skuki uboczne seroxatu bo bralam 1 tabletke a wczesniej pół ... w sumie mam słaby żołądek wiec moż eto dlatego .... poprostu bylo mi okropnie mdło!i było mi tak dziwnie!al pochodziłam po cmentarzu ponad godzine i w sumie czułam sie lepiej ...poszlismy do takiej ciotki w Katowicach i ona podała nam jakies dewolaje i kluski fuuujjjj odrazu zbledłam i zrobiło mi sie niedobrze na sam widok!!!! Poporostu mam przerazajacy wstret do jedzenia!!a jak widze mieso to już wogole!ogólnie prawie nic nie jem!i nie jestem głodna!ale boje sie że z czasem bede sie gorzej czuła ....bo przeciez nie mozna nic nie jesc!ostatnio wracał mi apetyt i znów to samo :((

Prosze poradzcie mi juz nie wiem co mam robic!!moze ja mam to na tle nerwowym i nie jest to objaw uboczn leku???

Teraz ciagle sie boje ze bedzie mi niedobrze...
w ciąży napewno nie jestem...a może mam jakiegos raka przewodu pokarmowego???

Czy ktos z was miał takie objawy???

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

przez Mooni 02 lis 2007, 13:31
*maleństwo* kochane, ja też miałam jadłowstręt przez miesiąc na początku brania asentry, a potem przy zwiekszeniu dawki znowu. Możliwe, że to twoje tablety.

A te dewolaje z kluchami to ślonskie rolady były pewnie :mrgreen:

przez smutna48 02 lis 2007, 13:50
Chyba muszę coś zrobić dziś mnie jakas wściekłość ogarnia matka mi zaczęła sprzątać w pokoju zaczęłam się wkur.... nienawidze tego teraz to akurat byłam ale zdarza jej się grzebać mi po szafkach czy szufladach tym razem byłam ale jak mnie nie ma to widze ze coś np wyjęła Ja tak dłużej nie moge zyć ja juz dostaje pier...a ja zwariuje chyba zaraz :twisted: :evil: jak słowo daje męczy mnie. Az chwilami miałam ochote ją wywalić z tąd ... Boszzz nie wiem co robić żeby wynieśc się z tąd odnaleść spokój i prywatność robić to na co mam ochote wychodzić z domu muc urżnąc się w trupa wrocić następnego dnia i spokojnie leczyć kaca... A w takich okolicznościach pomimo swojego wieku nie mogę ... :evil:
wiesz że ja nawet nie mam w czym jeżdzić do tej zas.. pracy?
wszystko jest na mnie za duze jedne jedyne spodnie mam ale wiecznie w nich nie moge chodzić dosłownie przerasta nie wszystko Musze wyciągnąc jakąs kase od niej i wybyc np do arkadii bo dostanę świra!!!!!!!!!! nie iwem czy ma coś musze zrobić :evil:
Susan Taylor

przez *maleństwo* 02 lis 2007, 13:58
Mooni tak śląske....ale normalnie jak sobie o tym jedzeniu pomyśle to!!!dostaje mdłości...własnie pomyślałam!!

Rosół sobie gotuje :))
Dzis nie wziełam seroxattu...wezme jutro połówke ....

Musze przestac o tym poprostu myslec!!!!

Sortuj wg