Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez smutna48 01 lis 2007, 09:50
Jaśkowa napisał(a):smutna no nie byłaś w okolicy i nie powiedziałaś nie osłabiaj mnie kobieto następnym razem proszę o znak sygnał, że jedziesz w moje okolice to sie na kawkę spotkamy

ja sobie w autobusie lini e-4 przypomniałam ze Ty chyba gdzieś tam mieszkasz z resztą kazali mi zostać i siedziałam tam do 14 :shock: obok jakies dziewczyny cakiem miłej i z obstawą jakis chłopaków stydentów pewnie chyba ciekawosć ich zżerała jedyna dobra rzecz to to ze są tam sami młodzi ludzie ja to chyba przy nich pruchno :shock: :shock: :shock: stara jestem :shock: 26 lat to :shock: kiedy to się stalo ja mam ciagle wrażenie ze mam 18 :cry: a tu .... kichaaaaaaa
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Jovita 01 lis 2007, 11:37
smutna 26 lat i ty uwazasz ze stara jestes? oj ludzie ludzie troche realnego myslenia , fakt mam 20 lat ale czesto czulam sie jakbym miala 60.. ale przeciez mam 20 kurcze!!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez Pstryk 01 lis 2007, 12:31
Jovita rocznik 81 już chyba tak ma :D Wiem z autopsji ;)

człowiek nerwica, zastanów się, czego tak naprawdę się obawiasz. Rozłóż lęk na czynniki pierwsze - Twoje lęki gromadzą się przez lata. Ta plątanina powoduje tym większy strach w Tobie. Lepiej poradzić sobie z nimi z pojedyńczo aniżeli z całą stertą na raz. Przypatrz się im. Przypatrz się sobie. Poobserwuj siebie i te lęki. Tak jakbyś patrzył na to wszystko z boku.
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 01 lis 2007, 12:59
Jovita no. I do tego nie mam na koncie zadnych osiągnięć nic pożytecznego w zyciu nie zrobiłam same jakies takie podstawowe rzeczy nic ponad to :cry: ...
Susan Taylor

przez .Tomek 01 lis 2007, 19:20
Uhhhh. dżejem też coś zdychać zaczynam. Gardło trochę chrypi. Yhhh.. W ogóle kurwde moje problemy z koncentracją zenitu sięgnęły przez to zmęczenie. Patrzę się w zadanie i nic nie rozumiem. W ogóle jakbym był w innym świecie i jakby mnie coś oddzielało od tego realnego. Matrix miałem dzisiaj totalny. grrr....zmęczony jestem.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez Pstryk 01 lis 2007, 19:39
Straszny czas - chciałabym być z tymi, których już nie ma. Nie mogę nawet uczcić ich pamięci, bo moje problemy mnie przerastają.
Pstryk

przez .Tomek 01 lis 2007, 19:56
bethi, tych co nie ma już nie interesuje co się na ziemi dzieje, czy ktoś się nimi przejmuje. Zajmij się sobą pomóż sobie, później będzie czas na wspominanie bliskich i znajomych. Trzymaj się :)
ExModerator

przez Mooni 01 lis 2007, 20:29
.Tomek napisał(a):tych co nie ma już nie interesuje co się na ziemi dzieje

to prawda. Trzeba zająć się sobą i doprowadzić się do pionu. Trzeba jeszcze coś z tego pieprzonego życia mieć dobrego.
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez .Tomek 01 lis 2007, 20:36
Mooni napisał(a):to prawda. Trzeba zająć się sobą i doprowadzić się do pionu. Trzeba jeszcze coś z tego pieprzonego życia mieć dobrego.

...Zanim będziemy tymi co się już niczym na ziemi nie przejmują
ExModerator

przez Mooni 01 lis 2007, 20:40
.Tomek napisał(a):...Zanim będziemy tymi co się już niczym na ziemi nie przejmują

wtedy będziemy straaaaaszyyyć w pobliskich barach i pubach. Jak wszyscy uciekną, bedziemy mieć cały alkohol dla siebie :mrgreen:
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez .Tomek 01 lis 2007, 20:57
Mooni napisał(a):wtedy będziemy straaaaaszyyyć w pobliskich barach i pubach. Jak wszyscy uciekną, bedziemy mieć cały alkohol dla siebie Mr. Green

Kurdę masz głowę na karku to dobry pomysł :D:D :mrgreen: :mrgreen:
ExModerator

przez smutna48 01 lis 2007, 21:00
każa mi tam iść kaza mi iść a ja a ja jestem jakas taka przerażona wszystkim matce chyba siostra powiedziała że nie mam ubezpieczenia i teraz się czepia mnie :cry: Nie mam od czerwca juz bym się mogła zarejestrowac i chociaz to mieć Boszzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeee pomóz!!!!!!! Ja chce mieć normlaną pracę @#$%#@%^&$ czy ja za wiele che od zycia może za duzo bo ju zchodzą znowu po głowie myśli o tym zeby skończyć w cholerę ze sobą i nie byc dla nich cieżarem do utrzymania @#$%^&#@$%&# :cry: :cry: :cry: :cry:
Susan Taylor

przez IceMan 01 lis 2007, 21:01
Mooni napisał(a):wtedy będziemy straaaaaszyyyć w pobliskich barach i pubach. Jak wszyscy uciekną, bedziemy mieć cały alkohol dla siebie

Ja to już za życia robię. No straszenie na razie idzie muszę jeszcze tą alkoholową część dopracować :P
Przyjaciel forum

przez smutna48 01 lis 2007, 21:01
.Tomek napisał(a):wtedy będziemy straaaaaszyyyć w pobliskich barach i pubach. Jak wszyscy uciekną, bedziemy mieć cały alkohol dla siebie Mr. Green

Kurdę masz głowę na karku to dobry pomysł

no fajnie nawet super i nie będzie groził nam alkoholizm
Susan Taylor

Sortuj wg