Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez snaefridur 24 paź 2007, 22:00
A ja dostałam dziś ładny żółty mandat za jazdę bez biletu.Zapomniałam aktywować kartę.
snaefridur

przez Pstryk 24 paź 2007, 23:18
Praca - zajefajne urwanie głowy mam gwarantowane do rana.
Wizyta u neurologa - wykluczenie schorzeń neurologicznych, co oznacza, że jestem świrem.
Odwiedziny koleżanki - przerażająca historia wytrzymałości człowieka. Jeszcze bardziej przerażające wnioski dotyczące mnie samej.
Korki z angielskiego - młotem 10cio tonowym nie wbiję banałów do głowy.
Drink w barze - ucieczka przed pałami spod baru.

Nareszcie ten dzień się skończył :?
Pstryk

przez *maleństwo* 25 paź 2007, 11:39
Wstałam o 10 a miałam byc na 12 w krakowie...ehh to pojechałam zdawac ta geofizyke kurde!

Pogodziliśmy sie z mężem.... ale spalismy osobno...całe wyrko dla mnie było :)

Lece sie ubierac :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jovita 25 paź 2007, 11:45
dzis wstalam z okropnymi zawrotami glowy , od dzis nie biore wiecej tych piep..nych psychotropow mam dosc lekow bo mnie sprowadzaja na dno!!
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez *maleństwo* 25 paź 2007, 12:27
dżejem studjujesz w krakowie???:)

przez Jovita 25 paź 2007, 12:28
dzejem co studiujesz
ExModerator

przez *maleństwo* 25 paź 2007, 12:29
A mnie dzis bola oczy...bo soczewki włozyłam..a wczoraj juz miałam przemeczone i nie zdążyly odpocząć..ale co poczac jak człowiek jest slepy:( wogóle jestem jakas taka do dupy dziś ...

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:30 am ]
Jovita jakie leki bierzesz???

przez Moniczka 25 paź 2007, 12:40
Kochani,musze sie wam pozalic bo wczoraj przezylam cos przerazajcego,wracalam z poczty i nagle przechodzac przez ulice poczulam jakby prawa czesc glowy wypelniala mi sie jakims ciezkim balonem,pomyslalam udar,wylew i panika,szybko do domu a tam wpadlam w placz,bylam sama wiec otworzylam drzwi na korytarz w razie gdyby sie cos stalo.Prawa czesc od szyi az po twarz jakby sie sciagala,dretwiala,pozniej przyszedl maz,przytulil mnie i przeszlo ale nadal mam ciezko prawa czesc glowy,jakby bardziej "sciagnieta" niz lewa i taka wielka,"nadmuchana",czuje ciezki dyskomfort.Boje sie,ze to jakis udar,wylew,az sie cala trzese bo nie przechodzi ten ciezar.Czy to mogl byc skok cisnienia,atak paniki-przyznam ze nigdy czegos podobnego nie przezylam,jestem przerazona.Dzisiaj od rana glowa po tej stronie byla dretwa,tarz sciagnieta,teraz troche przeszlo ale bola mnie skronie i z tylu glowy,iagle mecza mnie mdlosci a teraz to....Moze jechac na pogotowie czy to nie wylew,ale juz sama nie mam sily....
Moniczka

przez *maleństwo* 25 paź 2007, 12:50
Jovita jakie leki bierzesz???

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:52 am ]
Moniczka mozliwe ze to skok cisnienia...a ty poprostu wpadłas w panike!!!stad te objawy!masz prawo czuc sie zmeczona!uwierz mi przy udarze czy wylewie nie miałabys nawetiły nic napisac na forum!a powiedz mi bierzesz jakies leki????

przez *maleństwo* 25 paź 2007, 13:02
Moniczka mozliwe ze to skok cisnienia...a ty poprostu wpadłas w panike!!!stad te objawy!masz prawo czuc sie zmeczona!uwierz mi przy udarze czy wylewie nie miałabys nawetiły nic napisac na forum!a powiedz mi bierzesz jakies leki????

przez depresyjny86 25 paź 2007, 13:29
Hej Moniczka spokojnie,dziewczyny mają racje to nie wylew,sam czasami czuje to samo dokłądnie co Ty.<i też myślałem ze mam wylew ale jak widzisz żyje i mam sie dobrze ;)-tzn.fizycznie mam sie dobrze>
:)

przez Jovita 25 paź 2007, 13:32
anafranil , deprexolet, zalasta (xanax i hydroksyzyne doraznie)-takie leki biore

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:33 pm ]
dżejem napisał(a):Jestem na V roku historii sztuki na UJcie.

ambitny kierunek ;)
Ostatnio edytowano 25 paź 2007, 14:05 przez Jovita, łącznie edytowano 1 raz
ExModerator

przez Moniczka 25 paź 2007, 13:57
Nie ukrywam,ze zdazylam sie juz wczytac w mase wydawnict gdzie pisze,ze udar moze byc przejsciowy,ze czasem objawem jst tylko detwienie glowy,zawroty.To co przezylam wczoraj,jzeli bylo atakiem,to pierwszym tak silnym i przerazjacym w mojej historii choroby.Bioe doraznie alprox,a co do nadcisnienia czy to wlasnie nie jego skoro moze powodowac udar?
Moniczka

przez *maleństwo* 25 paź 2007, 14:39
Jovita duzo tego !!!

No a ja zaraz jade do krakowa ,biore czesia moze pojde z nim do weterynarza jak zdarze ....

Sortuj wg