Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez smutna48 20 paź 2007, 20:59
eghh dziewczyny nie wiecie ;) od czego? ;) wiecie ;)

ale juz lepiej dzisiaj jutro będzie jeszcze lepiej a po jutrze to juz luz totalny. Przechodzi tzn mija ;) gorzej z moją nerwicą niechęcią do zycia itp jakoś cięzko mi ...

Bethi nie daj się walcz o swoje szczęscię walcz przy nim czy nie walcz o nie bo warto!!!! tule Cię cieplutko
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez depresyjny86 20 paź 2007, 21:15
a u mnie żle..........znowu do nikogo się nieodezwałęm....dlaczego taki jestem???????dlaczego nie potrafie normalnie żyć???????????dlaczego się boje ludzi?????
Ja już nie wyrabiam ze sobą :cry: CHCE NORMALNIE ŻYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:)

przez *maleństwo* 20 paź 2007, 21:29
A ja już w łóżku leżę....taka padnieta jestem ..:(
człowieku nerwico zacznij od krótkich kontaktów z ludzmi, powolutku...pomału...spytaj o jakies tam pierdoły...a rozmowa sama sie rozkręci ...nawet sie nie obejrzysz a bedziesz miał wielu znajomych!:) NIEMARTW SIE uszy do góry!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 20 paź 2007, 21:58
eghh czuje się padnięta psychicznie zmęczona obolała i jakas taka negatywowa nie wiem jak to nazwać czuje się wstrętnie jakoś tak jak bym się nie czula wcale ide moze zasne postaram się bo nie do zycia jestem jakas :?
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Sorrow 20 paź 2007, 22:19
Ja dzisiaj się czuję zmęczony - nie mam siły, niezbyt dobrze mi się myśli, czuję wewnętrzny ból, ogólnie mam wszystkiego dosyć :( ...
Chciałbym, żeby to się wreszcie wszystko skończyło, żeby wróg został ostatecznie pokonany, zniszczony, rozbity w pył...

przez Pstryk 20 paź 2007, 22:30
Ja dzisiaj dużo wypiłam. Nic mi nie pomogło. Zrobiło mi się smutno i uciekłam. Teraz jestem sama w domu, z chłopakiem, który patrzy na mnie jak na yeti, zapewnia, że mnie kocha, a ja płaczę. Chciałabym zapaść się pod ziemię.
Pstryk

przez *maleństwo* 20 paź 2007, 22:58
Najadłam się słodkości ze az mi niedobrze :? Jezu jestem taka zmeczona ze niemoge spac..:(

przez Dino 21 paź 2007, 00:33
cześć wszystkim :D w piątek zdałem egzamin na przyczepy,od poniedziałku robie kurs na przewóz rzeczy,prace już będę miał nowiutkim Volvo :D obecnie tez złożyłem sobie wykrywacz metalu,studiuje stare mapy latam po polach i lasach od rana do wieczora,nerwica zdaje sie dostaje ode mnie mocno po dupie ;)
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

przez ewelin 21 paź 2007, 01:03
mój dzisiejszy dzień obfituję w przemyślenia np. że bardzo bym pragneła chociaz jeden cały dzień czuć się dobrze, tak żeby nic mi nie dolegało, a tak wogule to stwierdziłam, ze w nerwicy to nie te ataki sa takie koszmarne (po paru latach mam doświadczenie jak je ciut neutralizować) tylko to cholerne dolegliwości nerwicowe, ta niemożność bycia wolnym i życia jak normalny człek...
Nie traktuj życia zbyt serio i tak żyw z niego nie wyjdziesz.

przez *maleństwo* 21 paź 2007, 11:12
wstałam niedawno ...bo byłam tak wczoraj zmęczona... ide zaraz znów do teściowej jeszcze jej troche pomóc a popołudniu musze sie pouczyc geofizyki troszke...pozatym nie mam prania zrobionego ,nic mam nie wypraswane masakra kiedy ja to zrobie wczoraj juz nie miałam siły...
zreszta dzis czuje sie zmeczona jak po pracyw kamieniołomie.... :shock:

przez VTEC 21 paź 2007, 13:37
Hello everybody :)

Krótkie podsumowanie tygodnia : jest świetnie , odkąd odstawiłem kawę derealiza i depersona nie dają o sobie znać ..

Ostatnio myślałem o tym ile udało mi się dokonać w ciągu ostatniego roku ... lata świetle ... strach pomyśleć co będzie za rok :twisted:

Jedna rzecz mi nie daje spokoju ... alergia na wszystko ... wychodze z domu kicham .. wchodzę do pracy kicham .. wchodze do marketu łzy mi lęcą .. robiłem badania ale nic nie wykazały ..tym bardziej że wzięło mnie przed zimą , a powinno być na wiosnę :shock: jedyny plus to zawroty głowy , ale więcej minusów niż plusów .

ktoś z Was miał może coś podobnego ? jakieś rady ?

Pozdrawiam
Paweł
Pedź na spotkanie śmierci , nim zajmą Twoje miejsce ....

przez mia25 21 paź 2007, 19:16
u mnie od kilku dni było juz bardzo dobrze.w piątek w pracy złapałam sie w pewniej chwili na tym, ze czuje sie bardzo spokojna nie wali mi serce nic mi nie ściska głowy żadnych objawów.czułam sie po prostu świetnie i....przestraszyłam sie tego.przestraszyłam sie tej normalności.szok.i uwierzyłam tak mocno chyba pierwszy raz od kiedy choruje ze moge wyzdrowiec(może to lek już zaczął działać) i w tym świetnym nastroju przeżyłam weekend.pojeździłam samochodem,byłam u rodziców i nawet miałam ochotę gdzieś wyjśc.ale niestety nic co piękne nie trwa długo.nabrałam ochoty dziś na pojechanie do marketu i zrobienie zakupów razem z meżem.jak tylko weszłam juz zapaliło się światełko ze są ogromne kolejki do kas.no i jak stalismy w tej kolejce to nagle poczułam drętwienie karku, ściskanie i zawroty głowy zrobiło mi sie słabo myslałam ze zaraz tam padne nie wytrzymam.ale jakoś wytrwałam.chce mi sie wyć bo myslałam ze już bedzie dobrze.zobaczyłam już światełko w tunelu ale ta nerwica cały czas drzemie głęboko i tylko czeka.nienawidze tej choroby, po prostu z całych sił jej nienawidze!
Człowiekowi często zdaje się,że się już skończył że się w nim nic więcej nie pomieści. Ale pomieszczą się w nim jeszcze zawsze nowe cierpienia, nowe radości, nowe grzechy...

przez Pstryk 21 paź 2007, 20:11
VTEC, organizm nerwuska potrafi płatać figle. Zapewne w ten sposób objawiają się nerwy u Ciebie.

mia25, im więcej będziesz się nią zadręczała, tym więcej sił będzie miała nerwica. Ona karmi się naszymi słabościami, naszym strachem.
Pstryk

przez *maleństwo* 21 paź 2007, 20:32
mia25 własnie wydaje sie byc normalnie i nagle dosłownie w moment wszyko może sie zmienic!moze poprostu nie warto sie tym przejmować...bo przeciez zdrowi ludzie pomysleliby : zrobilo mi się słabo ale przeszło i juz jest ok... poprostu! no ale my nie:(((
Ja dostałm jakis dziwnych wypieków..nie wiem czy mnie cos nie bierze..wogóle strasznie byłam jakaś przydzumiona i spiaca jak do domu wrociłam... bo dzis tez pracowałam u teściowej :? A teraz wreszcie pranie zrobiłam :D
Dino gratuluję :)))

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:33 pm ]
Aha wiecie wczoraj w wiadomościach mówili że coraz wiecej osób korzysta z pomocy psyhiatrów i psyhoterapeutów w Polsce i że co czwart Polak cierpie na nerwice, depresje i inne ..ciekawe nie...?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:59 pm ]
Chyba zaraz dostane jakis atak , bo jestem strasznie niespokojna...taka ...dziwna...:(((

Sortuj wg