Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez eligojot 17 paź 2007, 11:56
Wcześniej powtarzałem sobie: "Żyję, ale co to za życie". Dzisiaj już tylko: "Żyję.".
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez *maleństwo* 17 paź 2007, 12:34
Ja dzis coś sie żle czuje :( bolą mnie coś ręce , albo zle spałam,albo to stawy...alebo mnie coś bierze..alebo juz nie wiem...

Do tego musze sie dzis uczyc tabelki stratygraficznej bo jutro mam zaliczenie....no i boli mnie cos żołądek :(
Wiec gotuje sobie zupke na obiad!

Wiecie mam dzis takie dziwne przeczucie ze może ta nerwica nigdy sie nie skonczy...i nigdy nie bede normalnie żyć..?tak bym chciała być normalna!!cieszyc sie normalnościa!ciesze się wprawdzie ile moge!nawet akimi bzdetami!bo naszczescie narazie (odpukac)skonczyly sie moje stany depresyjne :)

Jakos dzis nie mam chumoru....

przez Sorrow 17 paź 2007, 12:39
Nie no, mama znów chce bym gdzieś jechał, nie chcę nigdzie już wychodzić :( ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maiev 17 paź 2007, 13:43
wiolka napisał(a):rak mózgu albo nerwica... wiec czym jest nerwica przy wizji raka?

nerwica sama w sobie to może...
ale wiesz? często słyszałam i czytałam jak depresję się nazywa rakiem duszy...myślę że coś w tym jest - choć ból nie fizyczny....
tak mi się skojarzyło
"I need a new version of me..."

przez *maleństwo* 17 paź 2007, 14:15
A ja tak sie okropnie dzis czuje :( mam biegunke.. wogole znow mi sie zrobilo tak jak ostatnio i zaczyna znow ojoj pieczenie twarzy i takie słabo....no a sama jestem jeszcze :( duszno i to pieczenie jakby kurczenie twarzy a pozniej drgawki tyle ze to chyba nie jest nerwicowe,...tylko cos mi jest :((((( jakies paskudztwo...żoładkowe albo coś :(((( albo to po tych lekach kurde sama juz nie wiem....
poprostu dzis masakra jeszcze sie uczyc musze!!!:( :cry:

przez Jaśkowa 17 paź 2007, 14:17
Bożssszze kto wymyślił naukę :twisted: dzień mi mija leniwie i refleksyjnie ogólna niemoc a spraw na głowie multum nic mi się nie chcę a jak tak dalej pójdzie to nie wygrzebię się spod sterty niezałatwionych spraw czy to musi być takie skomplikowane to życie :roll:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez *maleństwo* 17 paź 2007, 14:40
Tylko skad to cholerstwo się wziło...czemu tak sie zle czuje :((( ojoj martwie sie! :(

przez mia25 17 paź 2007, 16:00
*maleństwo*
powinnaś iśc do lekarza.bo tylko niepotrzebnie sie denerwujesz bo nie wiesz co to jest.a jakie leki bierzesz?
Człowiekowi często zdaje się,że się już skończył że się w nim nic więcej nie pomieści. Ale pomieszczą się w nim jeszcze zawsze nowe cierpienia, nowe radości, nowe grzechy...

przez *maleństwo* 17 paź 2007, 16:57
Biore seroxat....
Chyba jutro pojde...tak mysle :( żeby sie nie meczyć...

przez mia25 17 paź 2007, 18:04
hmmm...wydaje mi sie ze to raczej nie od leków.wiec jak jutro nie bardzo sie bedziesz czuła to lepiej idź i sie nie zastanawiaj.
Człowiekowi często zdaje się,że się już skończył że się w nim nic więcej nie pomieści. Ale pomieszczą się w nim jeszcze zawsze nowe cierpienia, nowe radości, nowe grzechy...

przez Mooni 17 paź 2007, 19:32
Jaśkowa napisał(a):spraw na głowie multum nic mi się nie chcę

może powinnaś odpocząć? pomalutku wszystko rób. Świat sie nie zawali. Chyba nie. Tak myslę ;)

A mnie znów napadły lęki i derealizacja. Byłam jak w bańce mydlanej. Dwa w jednym cholera. Promocja była!
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez *maleństwo* 17 paź 2007, 20:08
A ja sie ucze dalej tej tabelki, nie wiem jak ja to jutro napisze bo strasznie z sił opadłam!nie wiem co mi jest! mama mówi ze to moje nerwy pewnie .... i ze z nerwow mozna nie jesc , i wymiotowac...ale jamysle ze to nie nerwy...o znam sie dobrze!zwłaszcza ze jest u mnie coraz lepiej...

Jutro pojde do lekarza!:(

przez Amy Lee 17 paź 2007, 22:24
Powoli wychodzę z przeziębienia, ale w nocy miałam atak kaszlu taki, że myślałam, że mi nie przejdzie :shock: Łaskotanie w górze gardła, nie jak przy zwykłym bólu, że ani tabletki, ani popijanie nie działało :shock: Rzeźnia. Ale teraz już się dobrze czuję. Prawie zdrowa.
Amy Lee

przez maiev 18 paź 2007, 02:15
chyba nie w temaci - bo to teraz "moja dzisiejsza noc" :lol:
cholerka - tak sie cieszę tym dniem że aż spać nie mogę ;) Już mi się dawno nie zdarzyło siedzieć po nocach. Chyba za dużo dziś wrażeń....

i jeszcze słyszę że zaczęło padać...czyżby koniec złotej jesieni...ja nie kcem :evil:
"I need a new version of me..."

Sortuj wg