Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Zmorek 11 paź 2007, 21:45
Mooni napisał(a):Zmorciu, przestań opowiadać takie rzeczy. Dziś np. wniosłeś bardzo dużo energii (i dody przy okazji)

Kocham Cię! :mrgreen: (Doda weszła przypadkiem;))

mia25 napisał(a):no na mnie tez tu nikt uwagi nie zwraca

Nieprawda. Chociażby ja zwracam :smile:

wiolka napisał(a):ja juz sie przyzwyczaiłam... jest tu swoiste "kółko wzajemnej adoracji", ale nie mówie tego jakoś złośliwie, czy z żalem

Raczej może, że są tu ludzie już trochę ze sobą zżyci. Ale co tam... Zżyemy się z Nimi, ani zauważą ;)

Gosiulka napisał(a):Ja się wcale nie obraziłam jestem tu od miesiąca i nie zauważyłam tu nic

A ja jestem od trzech tylko bywam nieregularnie i zauważyłem tylko, że ludzie tutaj często dłuższy czas już się znają, ale to przecież naturalne. Żadnego faworyzowania czy coś, po prostu moje odbieranie świata stawia mnie w pozycji niższej od reszty, dlatego wciąż czuję się gorszy.

Wiecie, gdybym nie wiedział, czym jest nerwica, to pewnie treści na tematycznych forach wyobrażałbym sobie w stylu: "- No, odpisywać mi na posta!; - Co jest, k***, czemu nikt nie odpisuje?" Heheh... Czy mi się wydaje, czy takie jest stereotypowe pojęcie o nerwicy?

I jeszcze pytanie za 100 punktów:
- Czy nie macie takiego głębokiego przekonania, że do niczego się nie nadajecie? Irracjonalnego, przemożnego aksjomatu, że np. na studia nie, bo jestem za głupi; na znajomość języka za głupi; w pewnym momencie naprawdę doszedłem do wniosku, że nie zasługuję na to, by kopać rowy, bo, ehmm, no nie zasługuję i już. Anyone?
Jeśli masz do wyboru myśli głupie albo mądre, to dlaczego nie wybierasz tych mądrych?

przez Gosiulka 11 paź 2007, 21:49
No ja to już całkowicie się do niczego nie nadaję nawet z pracy dzisiej mnie wylali :cry:
Przyjaciel forum

przez wiolka 11 paź 2007, 21:50
Pewnie, ze tak, z drugiej strony popatrz na to tak: codziennie dochodzi ktoś nowy i w stanie skrajnej histerii :mrgreen: i gdyby tak wszystkim matkować i pocieszać... to możnaby ZWARIOWAĆ :lol:
ile razy mogą pisać o tym samym???Że rozumieja, ze życie jest trudne i trzeba sobie radzić etc.
Poczytaj sobie stare wątki i może znajdziesz odpowiedzi na dręczące Cię pytania?!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Andrew_i 11 paź 2007, 21:53
witam!!!
Ja wstałem o ok. 7:00 i zjadłem 2 bułki i wziąłem po raz pierwszy tabletkę seronil 20mg przedtem brałem EFFECTIN ER 75 no w sumie to wczoraj, bo tak Psychiatra powiedział, że mam wziąć od razu nie robić przerwy. No i tak zrobiłem. Bo zjedzeniu śniadania pokręciłem się troszkę w kuchni i poszedłem spać wstałem o 13:00 bo wpadł szwagier no i pogawędziłem z nim. Potem go odprowadziłem na przystanek. Wróciłem do domu zmieliłem mięso i poszedłem spać. Bo jakoś dziwnie się czułem. No i jak wstałem to wyszedłem na dwór z kumplem trochę postaliśmy pod klatą i dołączyli się inni znajomi. Jeszcze między czasie rozmawiałem z kumpelą na gg no i cały czas o niej myślałem ale to już mało istotne w tym temacie :D

przez mia25 11 paź 2007, 21:54
Zmorek napisał(a):Nieprawda. Chociażby ja zwracam

dziękuje ci bardzo :smile:
Zmorek napisał(a):Irracjonalnego, przemożnego aksjomatu, że np. na studia nie, bo jestem za głupi; na znajomość języka za głupi; w pewnym momencie naprawdę doszedłem do wniosku, że nie zasługuję na to, by kopać rowy, bo, ehmm, no nie zasługuję i już. Anyone?

możesz absolutnie wszystko musisz tylko w to wierzyć.ja wierze ze możesz :smile:
Człowiekowi często zdaje się,że się już skończył że się w nim nic więcej nie pomieści. Ale pomieszczą się w nim jeszcze zawsze nowe cierpienia, nowe radości, nowe grzechy...

przez Zmorek 11 paź 2007, 21:59
Gosiulka napisał(a):No ja to już całkowicie się do niczego nie nadaję nawet z pracy dzisiej mnie wylali

To oni do niczego się nie nadają. Nie zwalnia się w ten sposób ludzi, co to ma być w ogóle? Z tego co wiem, byłaś na chorobowym. Tak się po prostu nie robi. Ale pociesz się, że już niedługo, jest coraz więcej pracy, bo ludzie uciekają na Zachód, a darmozjady nie będą mieli już pracowników do wykorzystywania. Banan mi się na twarzy wyłania, kiedy czytam te same ogłoszenia tej samej firmy odnawiane co jakiś czas, z tym że z mniejszymi wymaganiami co do wykształcenia. Ha! Nikt do nikt nie chce przyjść za psie pieniądze! :twisted:

mia25 napisał(a):chodzi mi o to że wie co sie wtedy dzieje i jak jest źle.

mia25, wydaje mi się, że wszyscy tutaj dobrze wiemy.

wiolka napisał(a):gdyby tak wszystkim matkować i pocieszać... to możnaby ZWARIOWAĆ

Mogę się podjąć, ale na zasadzie wymiany, ja też czasem potrzebuję :roll:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:04 pm ]
mia25 napisał(a):możesz absolutnie wszystko musisz tylko w to wierzyć.ja wierze ze możesz

mia25, Kochana :mrgreen: , chyba kopać rowy :mrgreen: :roll:

Andrew_i napisał(a): wyszedłem na dwór z kumplem trochę postaliśmy pod klatą i dołączyli się inni znajomi

To by już dla mnie było nie lada wyzwanie. Postać ze znajomymi, wowww... Zazdroszczę.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:04 pm ]
mia25 napisał(a):możesz absolutnie wszystko musisz tylko w to wierzyć.ja wierze ze możesz

mia25, Kochana :mrgreen: , chyba kopać rowy :mrgreen: :roll:

Andrew_i napisał(a): wyszedłem na dwór z kumplem trochę postaliśmy pod klatą i dołączyli się inni znajomi

To by już dla mnie było nie lada wyzwanie. Postać ze znajomymi, wowww... Zazdroszczę.
Ostatnio edytowano 11 paź 2007, 22:14 przez Zmorek, łącznie edytowano 1 raz
Jeśli masz do wyboru myśli głupie albo mądre, to dlaczego nie wybierasz tych mądrych?

przez wiolka 11 paź 2007, 22:09
deal ;)

przez mia25 11 paź 2007, 22:11
Polina napisał(a): nie jęczta tylko piszta ile wlezie

oki :smile:
Człowiekowi często zdaje się,że się już skończył że się w nim nic więcej nie pomieści. Ale pomieszczą się w nim jeszcze zawsze nowe cierpienia, nowe radości, nowe grzechy...

przez Zmorek 11 paź 2007, 22:17
Polina napisał(a):przytulas i dla Zmorka co taki niemile widziany też se chłopak wymyślił

Polina, dzięki Ci serdeczne, bo akurat sobie roiłem, że nawet na stronce nabroiłem, że się rozjechała :oops: , ale przeczytałem Twoją wypowiedź i się roześmiałem. Hugs, czy coś!

przez wiolka 11 paź 2007, 22:22
Zmorku drogi ja tak mam, a najgorsze, że jak mi sie uda coś super trudnego np. jako jedna z 3 osób w 90 tyś firmie dostałam etat w jej zagranicznym oddziale ( to były piękne czasy, kiedy jeszcze pracowałam) to i tak po pierwszej euforii miałam poczucie, że to przez przypadek i pewnie szybką mnie wywalą, bo zrozumieją swój błąd. ..A przecież było kilkanaście etapów rekrutacji, testy osobości, języków obcych etc. No i przepracowałam tam 4 lata a zwolniłam się sama
mimo wszystko mam tendencję do zaniżania swoich osiągnięć i często czuję się beznadziejna, choć wiem, ze to głupie i w niczym nie pomaga

dobra, dobra, już nie "jęczę" ;)

przez Zmorek 11 paź 2007, 22:27
wiolka napisał(a):po pierwszej euforii miałam poczucie, że to przez przypadek

Dokładnie! Nawet z prawkiem tak miałem, a zdałem za drugim razem, więc raczej nieźle. Przez chwilę się cieszyłem, a potem w wisielczym nastroju wracałem do domu, bo sobie wytłumaczyłem, że przypadek, że fart, że doopa maryna. :roll:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:31 pm ]
I kiedyś mi ex-szef powiedział, że jestem "wydygany" :cry: :oops:

przez wiolka 11 paź 2007, 22:37
Tragedia!Sami z siebie dupy robimy!!!!!!! :oops:

przez Jaśkowa 11 paź 2007, 23:23
cześć a raczej dobry wieczór ( dla kogo dobry dla tego dobry :roll: ) jęczy dusze ano właśnie to nie watek do jęczenia zaraz nas mod pogoni :mrgreen:

mi to się dziś nawet przeklinać nie chce jestem totalnie rozje......na po terapii zaczęły się schody :roll:

Polina tak mnie ten Twój niedoszły podku......., że aż mojego opierniczyłam na czym świat stoi dostało mu się za to że jest rodzaju męskiego a jaką minę miał :mrgreen: dobrze, że już lepiej u Ciebie bo nie wart łzy jednej dupek wstrętny ale jak to mój wujek mawiał " kto się chu...m urodził ten kanarkiem nie zdechnie " i wszystko w tym temacie ;)
Zmorek, Bóg Cię opuścił nie mile widziany gdzie????? bo chyba nie tu??? :mrgreen:
Bethi ludzie są taboretami a niektórzy nawet nogą o taboretu sraj na takich :twisted:
Tragedia!Sami z siebie dupy robimy!!!!!!!
no a potem jęczymy jak to nam źle i jacy to nieszczęśliwi jesteśmy ni jak nie można nam dogodzić :mrgreen:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 12 paź 2007, 00:11
A ja tańcze po xanaxie....nienawidze tego leku a i tak go musze brać czasem :cry: Dawno nie mialem takiego silnego lęku jak dziś :cry:
Ale mam dobry humor po Xanaxie :D
Ostatnio edytowano 12 paź 2007, 00:23 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz
:)

Sortuj wg