Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Wesnaa 21 sty 2007, 14:24
No własnie sobie uswiadomiłam,ze juz długi okres czasu minał odkad nie pale tych śmierdzących fajek. No i to mnie podbudowało,ze cos jednak moge zrobic dla siebie. Zazwyczaj było tak, ze jak tylko pojawiała sie mysl o rzuceniu to potem" a i tak nie rzuce, niby ja? i tak nic mi sie nie udaje";) palilam 4 lata, po co to ja w zupełnosci nie wiem. Polecam rzucanie palenia.. podbudowuje :)
Second Life Syndrome

przez *maleństwo* 22 sty 2007, 18:39
Ojjj ja mam złe dni!jestem taka podenerwowana!cos mi serducho kolacze :( Wczoraj mialam wieczór panienski :) poszlam spac o 3 a moj ukochany mial rownoczesnie kawalerski :) i strasznie popil!nieprzespalam przez niego calej nocy hehe i czuje sie jakbym sama miala kaca :( mam nadzieje ze jeszze cos sie dzis poucze :(
pozdrawiam

[ Dodano: Pon Sty 22, 2007 5:39 pm ]
Ojjj ale mam dzien nie dosc z ekupe nauki o jeszcze same zmar4twienia! kurde tata naprawial mamie autko pod blokiem i staną w obronie gówniarza z klatki obok!popchenli go na krawęznik ,rozwali łuk brwiowy ,okulary i hlowe!pojechal na szycie :( A ten glupek co go bronil uciek !!jaka jestem zla!!sama poszlam do jego ojca ,zadzwonilam domofonem! i mówie : prosze porozmawiac z synem kto pobil mi ojca!albo sama to sobie załatwie!a tak wogóle juz idzie do Panstwa POLICJA :) wiec juz nie cwaniakowal!a teraz siedze sama w domu i lepiej juz nie bede szla dzis na ta poczte! i czuje że sama jeszcze za to poskarżenie sie policji oberwe! ;/ przynajmniej nie zachowalam sie jak tchórz!

przez Róża 22 sty 2007, 18:49
No maleństwo-gratuluję odwagi.Biedny twój tata,ale też gratuluję mu odwagi.Gdyby wiecej takich ludzi było,nie byłoby bandytyzmu,przynajmniej nie w takim stopniu.
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lusi 23 sty 2007, 10:35
Mój dzisiejszy dzień wygląda tak:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
ExModerator

przez gina 23 sty 2007, 12:23
Ja Cię!!! Zima!!! Jaka piękna.... też bym chciała wyjrzeć przez okno i zobaczyć taki widok...ale nie..u mnie wciąż szaro,buro i ponuro...Pozdrawiam Lusi,fajniutkie zdjęcia :D
na próżno to wszystko co dzisiaj jest bólem....

przez Lusi 23 sty 2007, 13:21
Nie martw się gina. W moim radyju rzekli, że wieczorkiem będzie padać w całej Polsce. Tobie pewnie też się coś trafi.
ExModerator

przez gina 23 sty 2007, 13:45
Oby,oby... tęsknię za śniegiem... jest wtedy tak jakoś czysto i niewinnie...
na próżno to wszystko co dzisiaj jest bólem....

przez *maleństwo* 23 sty 2007, 16:46
Jaka piękna zima :) u mnie też od pół godz pada śnieg! ale jestem taka zmeczona :( musze na poczte isc jeszcze zpaczkami i bede sie uczyla!mam dosc tej nauki!wogole nie spie:(((

przez Lusi 23 sty 2007, 16:53
maleństwo - nie daj się!
ExModerator

przez *maleństwo* 24 sty 2007, 20:12
Ojj dzis zasnełam prawie w autobusie tak mi cieplutko bylo:)i nie stałw korku wiec nawet się nie denerwowałam!byłam na solarium i wystraszylam sie ze zaraz zrobi mi sie słabo z gorąca:( dziewczyny tez macie takie leki że zaraz zrobi wam się słabo????czy tylko ja tak mam:( A teraz dalej nauka bo jutro rano egzamin z angielskiegoa ja nic nieumiem:( cofnęłam sie intelektualnie z języka na tych studiach! wkurza mnie to....
ŚNIEŻNEGO WIECZORKA ŻYCZĘ :)

przez depresyjny86 24 sty 2007, 23:37
No to maleńswo pocieszę Cie-nie tylko ty sie uczysz teraz,ja sie ucze na piatkowy egzamin z pedagogiki,też nic nie umiem :(
Kurcze zaczynam odczuwać coraz większy lęk,może mi przejdzie bo tu uczyć się trzeba :(
:)

przez maiev 25 sty 2007, 13:03
*maleństwo* z tym solarium to ja mam tak samo - od razu robi mi sie słabo. Byłam ze dwa razy i ani myślę iść znowu. zresztą i tak nie mogę. Mam nadzieje że egzamin nie był taki straszny.
*maleństwo* napisał(a):cofnęłam sie intelektualnie z języka na tych studiach! wkurza mnie to....

kurcze, to tak jak ja. hehe
człowieku nerwico nie nakręcaj się. Chyba nie jest tak źle jak myślisz. To chyba duzo ludzi tak ma że im bliżej do egzaminu tym bardziej im sie wydaje że nic nie umieją, chociaż uczą się i uczą. Będzie dobrze. Miłej nauki.

Ten dzień zapowiada się niefajnie. Czeka mnie wymiana poglądów z moim mężem, która jak zwykle zakończy się małą awanturką. Jak sobie o tym pomysle, to mi gorzej. Ale to życie jest przewrotne czasem. Wszystko na opak.
"I need a new version of me..."

przez LuC 25 sty 2007, 13:48
Kecaj napisał(a):Również można popróbować zmienić swój codzienny tryb życia i może będą jakieś efekty pozytywne i będziemy żyć chociaż czasami wesoło

Wesoło czasem jest. gorzej ze zmianą trybu życia u mnie dzień zawsze wygląda tak samo- dobija mnie to !
btw. jaki debil wymyślił 5 dni pracy i 2 odpoczynku- przecież dziecko w przedszkolu wie, że powinno być na odwrót ;-)))
"Należy doceniać to, co się posiada, nie niszczyć tego, a i korzystać z życia piersią pełną, bo nie znamy dnia ani godziny "

pozdr...
LuC
LuC

przez monika625 25 sty 2007, 17:24
U mnie kolejny dzień minął na wmawianiu sobie chorób,związanych z powiększeniem węzłów chłonnych.

Sortuj wg