Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Mooni 08 paź 2007, 12:15
życie potrafi robić niespodzianki...
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez *maleństwo* 08 paź 2007, 12:48
Mooni ja to miałam dziś niespodzianke w nocy:(((
żle sie juz troszke czułam jak do domu wrociłam od tesciow , miałam jakies drgawki zimno mi bylo i pozniej sie czułam jakas przydzumiona:( i bylo mi mdło , ale wziełam manti zrobiłam rumianek i poszłam spac ... po 4 wstałam i bylo mi nadal mdło , no jeszcze bardziej... no i niestety wymiotowałam :( i aż mna czepało :((aż zrobiło mi sie tak strasznie słabo , zdrętwiały mi ręce , naszczęsie mąż doprowadził mnie do łożka ale myślałam ze bedzie musiał pogotowie wzywac :cry: bo dosłownie bylo okropnie , miałam błyski w oczach , zdrtwiałe ręce i tak jakby mnie cos zgniatało , jakby mnie cisnienie od wewnatrz rozrywało :((((
Jezu nie wiem co i bylo!miałam dzis na zajeca jechac ale nie mam siły :((( a mąż mi rosołek gotuje!

Jeszcze w nocy moj pies narobił na całym przedpokoju... i do mojego buta :(

Masakraaa ja to mam pecha naprawde :(((

przez Zmorek 08 paź 2007, 13:05
Jaśkowa, slitzikin, tylko schorzenie, powiadacie? Z pewnością takie nastawienie może okazać się pomocne, bo nie nakręca się tragedii. Tak więc, to tylko schorzenie :smile:

*maleństwo* napisał(a):Masakraaa ja to mam pecha naprawde

Nawet jeśli (co zresztą zdarza się każdemu) to masz też męża, który gotuje dla Ciebie rosołek, a to wbrew pozorom baaaaaaaaardzo dużo :smile:
Jeśli masz do wyboru myśli głupie albo mądre, to dlaczego nie wybierasz tych mądrych?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiolka 08 paź 2007, 13:11
i pyszny rosołek :D

przez Mooni 08 paź 2007, 13:14
Maleństwo, do lekarza w te pędy! Może coś jadłaś i ci zaszkodziło. Nie lekceważ tego lepiej

przez *maleństwo* 08 paź 2007, 13:26
no był pyszny juz zjadłam :) no mój mąż to skarb :)) bardzo go kocham :)
bez niego chyba nie przezyłabym tej nocy :(((
ale co mi mogło zaszkodzic? może ten SEROXAT? ma takie działanie uboczne biore go tydzien... wogole mam duzo pigół i moze od tego?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:34 pm ]
Mooni ja teraz mieszkam pod Krakowem i nie mam siły jechac do krakowa do lekarza , zreszta ... da mi cos na zatrucie pokarmowe...?ostatnio juz brałam jeden antybioty i w piatek go skonczyłam... kurcze no nastraszyłas mnie :((((

przez wiolka 08 paź 2007, 14:10
na bank po seroxacie, ja też tak miałam, pierwsze dziewięć dni masakra, potem było ok

przez Mooni 08 paź 2007, 14:16
*maleństwo* napisał(a):nastraszyłas mnie

ja wcale nie chciałam nikogo straszyć :shock: Kup sobie smectę i magnez. Jesli brałaś niedawno antybiotyk, to może być po [prostu po tym. Ja też mam wrażliwy żoładek. Trzymaj się cieplutko. Na pewno ci przejdzie.

przez *maleństwo* 08 paź 2007, 15:38
wiolka ale ja go biore 2 tydzien i wczesniej nic mi nie bylo ... i tak nagle>?
kurcze zmiażdzona taka jestem , głowa mnie boli troszke.. poucze sie troszke i chyba sie chwilke zdrzemne...albo to jakas grypa żołądkowa..?ale kurcze zeby prawie zasłabnąc... to jest dla mnie dziwne nie same wymioty :((ciągle się nad tym zastanawiam :(((..

przez wiolka 08 paź 2007, 15:48
hmmm, no mnie od początku wywinęło na drugą stronę, więc faktycznie dziwnie tak po 2 tyg...
zdrzemnij sie. odpocznij i nie nakrecej, pewnie samo przejdzie, cokolwiek by to było, trzymaj się cieplutko :smile:

przez Zmorek 08 paź 2007, 17:08
*maleństwo*, może jednak odwiedź jakiegoś lekarza ogólnego. Nie musi to być nic groźnego, ale ostatnimi czasy grypa żoładkowa jest "trendy" wśród kilku moich znajomych. Może i Ciebie dopadła. Zdrówka życzę :smile:
Jeśli masz do wyboru myśli głupie albo mądre, to dlaczego nie wybierasz tych mądrych?

przez mia25 08 paź 2007, 18:48
a ja dziś w nocy miałam takie lęki ze nie poszłam rano do pracy bo już nie miałam siły.zaczełam brac leki i pewnie dlatego sie źle czuje. na dodatek musiałam o wszystkim powiedziec mężowi bo on o moich lękach nie miał zielonego pojęcia tak to dobrze ukrywałam.no i mam teraz nowe zmartwienie bo on prawie w ogole sie do mnie nie odzywa jakby zamknąl sie w sobie nic nie mówi. nie wiem co sie w nim dzieje.boje sie sama siedziec w domu a on cały czas szuka okazji zeby wyjśc mimo ze o tym wie.chyba sie mnie boi.
Człowiekowi często zdaje się,że się już skończył że się w nim nic więcej nie pomieści. Ale pomieszczą się w nim jeszcze zawsze nowe cierpienia, nowe radości, nowe grzechy...

przez wiolka 08 paź 2007, 19:20
Może podsuń mu jakąś fachowa literaturę, żeby wiedział, o co w tym wszystkim chodzi.Ja kupiłam dwa egzemplarze: "oswoić lęk", jeden był dla mojego męża ;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:21 pm ]
Może podsuń mu jakąś fachowa literaturę, żeby wiedział, o co w tym wszystkim chodzi.Ja kupiłam dwa egzemplarze: "oswoić lęk", jeden był dla mojego męża ;)

przez VTEC 08 paź 2007, 19:50
Hello everybody :D

Tydzień rozpocząłem bardzo kiepsko ... dopadła mnie straszna angina ... gdy wstałem dziś rano nie mogłem jeść , ledwo mówiłem ... zebrałem się do kupy i wyruszyłem do pracy celem powiadomienia pracodawcy ... to jak się czułem rozmawiając z nim to był chyba najwyższy stopień derealizacji jaki mnie strzelił , czułem że mogę wyjść usiąść obok i patrzeć jak moje ciało gada z szefem ... masakra :shock:

Kilka godzin później byłem już u lekarza , który spojrzawszy mo w gardło powiedział tylko cyt. "o BOZEE !" :? wtedy już wiedziałem że czeka mnie dłuższy odpoczynek w domu ... antybiotyk , masa innych leków + zioła i gnije w domu ... nie cierpie tego brrrrrr
Pedź na spotkanie śmierci , nim zajmą Twoje miejsce ....

Sortuj wg