Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez mjp 17 gru 2013, 00:57
>>Koli89

Hej,

Wydaje mi się, że powinieneś zacząć od rozmowy ze swoim lekarzem. Zwrócić mu uwagę na to co opisałeś tutaj. Niech Ci wytłumaczy czy twoje obawy są słuszne, czy trzeba coś zmienić czy też tak ma być. A jeżeli tak ma być, to dlaczego i jak długo.

Na problemy ze strachem przed ludźmi, proponowałbym też spotkanie z psychologiem. Psychiatra może wypisać do niego skierowanie.

Pozdrawiam :)
Ogólnie, to bym chciał żeby było dobrze.
mjp

Mój dzisiejszy dzień

przez roxaneczka37 19 gru 2013, 12:39
czy ktos z was skladal kiedys dlugopisy? lub ma informacje na temat tego, jak to wygladai co musze zrobic, by moc sie tym zajmowac? wazne! prosze o pomoc ;)
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 19 gru 2013, 12:40
Kuźwa znów zaspałam :evil:
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez mih 19 gru 2013, 13:12
a ja od dziś lecę prefaxine.... Seronil mnie dobił, mam nadzieję że to będzie lepsze :papa:
mih

Mój dzisiejszy dzień

przez Kokojoko 19 gru 2013, 13:18

Kokojoko

Mój dzisiejszy dzień

przez acherontia-styx 19 gru 2013, 21:26
dobrze, że już się kończy.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 19 gru 2013, 22:25
zwariowany :roll: na nic nie mialam czasu. Bylam wlasnie w polowie porannej kawy kiedy zadzwonila kosmetyczka z pytaniem czy przekladam wizyte..na to ja ze nie i bede za godzine na co ona ze powinnam byc juz. Pomylilam godziny :roll: wiec wystartowalam z lozka i troche sie spoznilam...wpadlam do domu nakarmilam zwierzyniec, wypuscilam do na siusiu i popedzilam do fryzjera po drodze przegryzajac drozdzowke bo nie zdazylam nic zjesc. Wrocilam od fryzjera i mialam cale 20 minut przed zlapaniem oddechu i autobusem do Grzybka. A teraz padam na twarz i ide spac
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Saraid 19 gru 2013, 22:32
jestem dumna z siebie ,że nie zwiałam ze strachu u lekarza przed wynikami badań coż powiedziało się A trzeba teraz B :bezradny: a co będzie czas pokaże.
Saraid

Mój dzisiejszy dzień

przez dominol 21 gru 2013, 13:52
dziś cały dzień leże w łozku teraz w ciszy ,potem moze ogladne jakies filmy.

Mój dzisiejszy dzień

przez Pieprz 21 gru 2013, 14:15
Zwariowany :-)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Mój dzisiejszy dzień

przez lady_butterfly 21 gru 2013, 14:38
Przed chwilą byłam w zoologicznym i był jakiś dziad z psem i ten pies biegał po sklepie, miał taki kaganiec na pysku z materiału. Przyleciał do mnie ten pies i mnie wąchał po nogach, bolą mnie kolana po wewnętrznej stronie, bo chyba uderzył mnie nosem. Boję się, no, ale chyba mnie nie ugryzł? No miałabym ślad, a w tym materiałowym kagańcu to chyba nie dałby rady. Ale ja sobie jak zwykle wkręcam... Boję się :((((. Mógł mi poślinić spodnie, no i kolana mnie bolą... Ja mam takie akcję czasem, że sobie wściekliznę wkręcam. No chyba nic mi nie zagraża? :(

Buuuuuu!!!!!!!

Mój dzisiejszy dzień

przez Pieprz 21 gru 2013, 16:43
lady_butterfly, nic ci nie jest pies cie nie ugryzl, poczulabys ostry ból od razu więc bez obaw :-)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Mój dzisiejszy dzień

przez roxaneczka37 21 gru 2013, 17:11
sprzatanie, robienie prezentow, cwieczenia...teraz mam problem, bo musze napisac analize porownawcza na 10 stron w wordzie...

A nie mam na to czasu, bo termin mija do poniedzialku do 18 godziny...jesli jest tu ktos, kto lubi pisac i chcialby bym mu przellaa na konto 20 zl, to bylabym w 7 niebie...

ja nie dam rady... :cry:
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

Mój dzisiejszy dzień

przez lady_butterfly 21 gru 2013, 19:18
O Boże, Boże!!!!ZWARIUJĘ!!!! Wcześniej nic nie było widać, a teraz mam jakiś półokrągły ślad na kolanie, nie wiem, jakby po zębach? Może się uderzyłam jak niosłam zakupy, przejechałam pudełkiem kartonowym, który niosłam, ale nie wiem!!!! Boże, ja zwariuję!!!!! Czy pies w takim kagańcu z materiału, że miał ściśnięty pysk móhgłby mnie ugryźć? Przecież chyba bym wiedziała, jakby to zrobił. To skąd ten półokrągły ślad!!!??? Co ja mam robić?!?!

Proszę, niech ktoś szybko odpisze!!!!

Sortuj wg