Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez czarnobiała mery 03 lis 2013, 16:18
kasiątko, może. Kurczę, bo już się przestraszyłam.

Mój dzisiejszy dzień

przez milly93 03 lis 2013, 17:15
Dzisiaj się dowiedziałam, że nie pójdę na koncert Kamila Bednarka na który czekałam prawie 2 miesiące. Siostra nie chce mnie wziąć ze sobą, bo mówi że będzie mnóstwo ludzi a ja na pewno dostanę ataku paniki, a ona nie chce zepsuć sobie wieczoru :cry: Czy ja już naprawdę do niczego się nie nadaje? Mam 20 lat i jestem skazana na ciągłe siedzenie w domu :cry:

Mój dzisiejszy dzień

przez dominol 04 lis 2013, 09:51
dzis planuje isc na rozmowe o prace w ochronie ale co z tego wyniknie ? czas pokaze .. :bezradny: nie wiem czy podołam pracy z tymi lękami.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez littleMi 04 lis 2013, 23:53
Dziewczyny, z którymi mieszkam i koleżanka, która do nich przyszła - siedziały w pokoju "gościnnym", a ja sama w pokoju, bo chciałam się uczyć, a poza tym lubię pobyć sama; po pewnym czasie (ponad godzinę) wyszłam do nich, a jedna z moich koleżanek stwierdziła, że zapomniała, że z nimi mieszkam. Miłe to nie było, ale mocno się tym nie przejęłam. I tu jest mój mały sukces, bo kiedyś bym zareagowała kompletną blokadą na coś takiego, ale dziś tak nie było, posiedziałam, porozmawiałam troszeczkę :)
Zbuduję czołg
Złożony z części dwóch
Z mej wiary w siebie i
Niezłomnej woli, by
Ten wielki czołg
Nigdy nie poddał się

Mój dzisiejszy dzień

przez MalaMi1001 05 lis 2013, 00:05
littleMi napisał(a):Dziewczyny, z którymi mieszkam i koleżanka, która do nich przyszła - siedziały w pokoju "gościnnym", a ja sama w pokoju, bo chciałam się uczyć, a poza tym lubię pobyć sama; po pewnym czasie (ponad godzinę) wyszłam do nich, a jedna z moich koleżanek stwierdziła, że zapomniała, że z nimi mieszkam. Miłe to nie było, ale mocno się tym nie przejęłam. I tu jest mój mały sukces, bo kiedyś bym zareagowała kompletną blokadą na coś takiego, ale dziś tak nie było, posiedziałam, porozmawiałam troszeczkę :)

W jakim sensie blokadą?

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 05 lis 2013, 01:30
Było słabo, bo nieprzespana noc się zdarzyła, jednak popołudnie spędzone z Wnuczkiem wszystko wyrównało :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez milady 05 lis 2013, 13:05
Zaraz mam korki i czuję się tak źle, że mam ochotę polecieć po jakiś znieczulacz..

-- 05 lis 2013, 18:22 --

No. Dobrze było. Oprócz tego, że niczego się nie nauczyłam, bo korepetytor to jednak bardziej matura, a i licencjatu nie robił jednak tam gdzie ja studiuję aktualnie. Cóż. Pogadaliśmy się i pośmialiśmy w zamian za to przy herbacie i polecił mi jakąś koleżankę swoją. Stwierdzam po raz enty, że z facetami mi się o stokroć lepiej rozmawia. Jest duża różnica w relacji między mną a koleżankami a mną i większością facetów.

Mój dzisiejszy dzień

przez littleMi 05 lis 2013, 21:30
MalaMi1001 napisał(a):
W jakim sensie blokadą?

Blokada taka, że skoro przyszłam, to wprawdzie usiadłabym z nimi, ale nie potrafiłabym się nawet słowem odezwać. Miałam tak w przeszłości. Pytano mnie, czemu nic nie mówię. Potrafię się tak stresować, że nie wyduszę z siebie ani słowa w towarzystwie. Niestety dalej się to za mną ciągnie (baardzo mało mówię w towarzystwie co najmniej 3 osobowym, a jeśli już to cicho), ale są postępy :)
Dziś znowu zanotowałam brak umiejętności rozluźnienia się w towarzystwie moich współlokatorek.
Za to na uczelni czuję się już o wiele bardziej na luzie :yeah:
Zbuduję czołg
Złożony z części dwóch
Z mej wiary w siebie i
Niezłomnej woli, by
Ten wielki czołg
Nigdy nie poddał się

Mój dzisiejszy dzień

przez Artemizja 05 lis 2013, 22:39
Była całkiem udany. Byłam w bibliotece, wróciłam obładowana książkami. Trochę zmęczona po pracy, ale ogólnie zadowolona. Jednak ważne jest, żeby lubić swoją pracę. Dzień zaliczam do udanych.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 06 lis 2013, 00:16
cały dzień czuje się winny, że wszystko robię źle do tego lęki stresy, nic tylko se palnąć w łep
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Mój dzisiejszy dzień

przez dominol 06 lis 2013, 14:03
dymny :yeah: jestem ze siebie bo udało mi sie pozytywnie wyjasnic trapiacy mnie przez noc problem .po nie przespanej nocy ide dzis na noc do pracy pierwszy dzien obym przetrwał do rana ,planuje ukochana mi kobiete uswiadomic ze ja bardzo kocham szkoda ze jeszcze dzis nie moge sie z nia jeszcze widziec

Mój dzisiejszy dzień

przez dominol 07 lis 2013, 10:13
dzis planuje isc do lekarza i potem spotkac sie z ukochana mi osobą :yeah:

Mój dzisiejszy dzień

przez Lusesita Dolores 07 lis 2013, 14:34
byłam na cmentarzu Rakowickim na grobie Jana Matejki i Grechuty. O 15 ide do krawcowej
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Mój dzisiejszy dzień

przez wieslawpas 07 lis 2013, 16:29
Kurcze ja tylko otworzlem maile i juz wkurzenie, pełne złości maile od klientów. Oni sa jacys popier.....ni, przeicez nie jestem cudotówrca. Druga sprawa, ze siedze po nocach na forum i przeciagaja mi sie terminy.

Sortuj wg