Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez littleMi 18 paź 2013, 22:36
Znowu było krótkie kłucie w sercu. Aj te nerwy. Pozytywny akcent: miło było wrócić do domu rodzinnego na weekend :)
Zbuduję czołg
Złożony z części dwóch
Z mej wiary w siebie i
Niezłomnej woli, by
Ten wielki czołg
Nigdy nie poddał się

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 20 paź 2013, 21:18
znowu dzień bez sensu
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez dominol 21 paź 2013, 12:05
Byłem dzis na działce przekopac ,juz mam to za soba troche narobiło sie odcisków i zmeczenie mnie dopadło chyba poleze sobie .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Nadie 21 paź 2013, 21:26
Byłam dzisiaj na wizycie u mojej neurolog i poza Zomironem dostałam antydepresant. Na początku byłam szczęśliwa,bo od paru dni mam takie mocne ataki depresji,że padam na ryj,że będę mogła się z powrotem uśmiechać, ale po wyjściu z gabinetu rozpłakałam się jak dziecko,że jest już ze mną tak źle. Potem pokłóciłam się z rodzicami, którzy totalnie nie akceptują tego,że jestem chora i ,że ja nie mam wpływu na to co sobie wymyśli nerwica i tak ryczę gdzieś od 17...
Od 2007 roku depresja, od Września 2013 nerwica lękowa

Mój dzisiejszy dzień

przez Nuve 21 paź 2013, 22:33
prawdopodobnie mam cukrzyce, jutro o 13 sie okaze.. do tego nawrot nerwicy, depresji.. moje "zycie" takie piekne...

Mój dzisiejszy dzień

przez mjp 21 paź 2013, 23:49
>>> Nuve

Widzę, że czeka Cię trudna noc oczekiwania na jutrzejsze wyniki. Niestety nie każdy ma równie łatwe życie. Mam nadzieję, że mimo wszystko trochę się prześpisz. Daj znać jak wyszło z cukrzycą.

Pozdrawiam
Ogólnie, to bym chciał żeby było dobrze.
mjp

Mój dzisiejszy dzień

przez Nuve 22 paź 2013, 00:11
ciężka noc? rycze jak głupi od paru godzin, czytam jakie sa normy cukru we krwi, czytam o objawach cukrzycu typu 1 i 2, co powoduje cukrzyca -> panicznie boje się utraty kończyn/wzroku lub skróconego życia (ostatnio mam ostre stany paniki jak myśle że kiedyś bede musial umrzeć). po prostu sobie /cenzura/ nie radze z tym już samemu...

probuje sie uspokoajac mysle że przed badaniem krwi wypilem troche soku (aloes, jakies 2 szklanki moze) i to sfaszowało wynik ale na nic to.. mialem robic prawko niedlugo a tutaj powtorka sprzed 2 lat.......... tylko ze teraz chyba na serio juz mnie dopadla jakas choroba....

Mój dzisiejszy dzień

przez *Wiola* 22 paź 2013, 00:14
Nuve, Nie czytaj takich rzeczy , to są skrajne przypadki , . Z cukrzycą można normalnie żyć. Dlaczego sądzisz , że ją masz ? Trochę jestem zorientowana w temacie , więc możemy pogadać jesli chcesz.
Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez Nuve 22 paź 2013, 00:22
na wyniku (kontrolne badanie krwi i moczu) wyszlo ze mam cukier ponad norme, odrazu dostalem skierowanie na badanie z glukoza 75g -> robilem ja wczoraj i dzis mam wynik o 12.

z objawow - zmeczenie, cos z oczami [mam wrazenie ze czasami obraz mi drga/jest powiekszony]
otylosc, zla dieta, bol glowy 24/h. nie wspominam nawet o zawrotach glowy/uczuciu wypchanej glowy, ciezkiej glowy, nudnosciach -> juz mialemrobic RMI głowy ale sie powstrzymalem w pore...

poza tym jestem niesamowitym pesymista, jak doktur powiedziała że mam cukier ponad norme to jak w morde strzelil, wyrok podpisany. przeraza mnie mysl choroby ktorej nie wylecze i skroci mi zycie..

boje sie wyniku, juz z ta przekleta nerwica i depresja sie mecze od tych 4 lat i od dzisiaj mialem znowu zaczac terapie (wizyta u psychiatry na 16) ale czuje ze to bedzie jeden z najgorszych dni w moim "zyciu"
Ostatnio edytowano 22 paź 2013, 00:27 przez Nuve, łącznie edytowano 1 raz

Mój dzisiejszy dzień

przez *Wiola* 22 paź 2013, 00:26
Nuve, Ale ile ponad normę? No i pisałeś , że nie byłeś na czczo , a to już zafałszowuje wyniki,. Na dodatek przy cukrzycy się chudnie, ma się olbrzymie pragnienie i sika się prawie non stop , .Myśle , że to fałszywy alarm , uspokój się , zobaczysz , że wszystko będzie oki.
Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez Nuve 22 paź 2013, 00:29
powiedziała że nie wiele ponad norme ale lepiej sprawdzić (coś jeszcze wyszło z kwasem mocz. i ketonami -> bylem tutaj po nocce wymiotowania wiec moze przez to). chudnac nie chudne, pragnienie i apetyt calkowicie mi znikly od 2 tygodni -> moge nic nie jesc caly dzien, brzuch boli ale i tak nie chce mi sie jesc, a załatwiam się około 2-3 razy dziennie, nie wiem jakas jest "norma"

ale dziekuje Wiola, troche sie uspokoilem i spróbuje zasnać. jutro (w sumie to dziś) o 12 dam znać jaki wynik wyszedl..

Mój dzisiejszy dzień

przez *Wiola* 22 paź 2013, 00:33
Nuve, Daj znać, ale ja jestem pewna , że to fałszywy alarm, zobaczysz. Norma na czczo to 100
Moderator

Mój dzisiejszy dzień

przez acherontia-styx 22 paź 2013, 00:34
Nuve, no jeśli nie byłeś na czczo to ten zawyżony wynik poziomu glukozy to oni sobie mogą w d....wsadzić, a nie straszyć cukrzycą :pirate:
zresztą z tego co opisujesz nie masz w ogóle objawów, które mogłyby wskazywać chociażby na podejrzenie cukrzycy.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Mój dzisiejszy dzień

przez Nuve 22 paź 2013, 01:53
nie wierze, trace rozum.... chce mi sie wymiotowac, jak sie poloze to mam uczuci spadania, zapadania sie. czuje dyskomfort w potylicy, mam wrazenie ze dretwieja mi konuszki palcow i ten przeklety niepokoj polaczony z bulgotaniem w żołądku. znowu powraca temat glejaka/guza..

stan przed atakiem, jak ta tego sie boje -> nikogo nie ma w poblizu a zaraz przez pare minut bede przechodzil przez horror. poza tmy czuje sie jakym mial goraczke... derealizacja takze obecna..

Sortuj wg