Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 25 wrz 2013, 19:55
Założyłam swoje konto na eDarling :mrgreen:
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez kolekcjoner snów 25 wrz 2013, 20:21
kasiątko, ile kosztuje aktywacja?
kolekcjoner snów

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 25 wrz 2013, 20:24
kolekcjoner snów, nic przy koncie zwykłym tylko za konto premium płacisz
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez mark123 25 wrz 2013, 20:35
Dobrze, że się prawie skończył.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Mój dzisiejszy dzień

przez milady 26 wrz 2013, 11:03
Już jest kiepski. Musiałam podzwonić od samego rana.. Aby dowiedzieć się, że muszę zacząć pielgrzymki po wszystkich wykładowcach. Dziękuję.
Poza tym zerknęłam na grupę ludzi z mojego kierunku i wydają się sympatyczni. Jakoś się ich nie boję. Ale za to naturalnie uważam, że każda jedna dziewczyna
(a sporo ich tam) wygląda normalniej i ładniej ode mnie, nie wspominając o tym, że oczywiście mają znajomych, facetów, atają sobie na wakacje i robią wszystkie inne rzeczy które normalni ludzie zazwyczaj robią.

Mój dzisiejszy dzień

przez Wieszak w trawie 26 wrz 2013, 23:00
milady napisał(a):Już jest kiepski. Musiałam podzwonić od samego rana.. Aby dowiedzieć się, że muszę zacząć pielgrzymki po wszystkich wykładowcach. Dziękuję.
Poza tym zerknęłam na grupę ludzi z mojego kierunku i wydają się sympatyczni. Jakoś się ich nie boję. Ale za to naturalnie uważam, że każda jedna dziewczyna
(a sporo ich tam) wygląda normalniej i ładniej ode mnie, nie wspominając o tym, że oczywiście mają znajomych, facetów, atają sobie na wakacje i robią wszystkie inne rzeczy które normalni ludzie zazwyczaj robią.

Daj spokój, za to Ty jesteś wyjątkowa, a wyjątkowi ludzie nie robią tego co zwykli szarzy ludzikowie. Ludzie mają Ci zaakceptować i pokochać taką jaką jesteś i nawet nie próbuj się do nich dostosowywać, bo stracisz tą wyjątkowość i będziesz zwykłym szarakiem... :great:

-- 26 wrz 2013, 23:04 --

Z racji tego, że tutaj zagląda najwięcej osób, chciałam i ja się o coś Was zapytać. Czy ktoś z Was przytył po Trittico Cr? Lek hamuje mój apetyt, ale mimo wszystko mam wrażenie, że puchnę jak balon. Ktoś coś podpowie, jak ten lek na niego zadziałał?
Chowała w sobie resztki tego uczucia mimo to czasem odwieszała je niczym płaszcz na zakurzony wieszak z napisemPRZESZŁOŚĆwisiały już na nim tymczasowo smutek, nienawiść, gniew i od czasu do czasu poczucie samotności gdy jej smutki wisiały spokojnie w ciemnym kacie czuła się radosna i wyzwolona

Mój dzisiejszy dzień

przez mark123 27 wrz 2013, 17:20
Dziś rano był próbny alarm w biurze. Mam nadzieję, że nikt jakoś nie zorientował się, jaki stan emocjonalny wywołał u mnie dźwięk alarmu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Mój dzisiejszy dzień

przez mrrafal 27 wrz 2013, 17:53
staram się szukać pozytywnych rzeczy, które dzisiaj się wydarzyły, ale jakoś trudno to przychodzi :pirate:

Mój dzisiejszy dzień

przez milady 27 wrz 2013, 17:59
Wieszak w trawie napisał(a):
milady napisał(a):Już jest kiepski. Musiałam podzwonić od samego rana.. Aby dowiedzieć się, że muszę zacząć pielgrzymki po wszystkich wykładowcach. Dziękuję.

Daj spokój, za to Ty jesteś wyjątkowa, a wyjątkowi ludzie nie robią tego co zwykli szarzy ludzikowie. Ludzie mają Ci zaakceptować i pokochać taką jaką jesteś i nawet nie próbuj się do nich dostosowywać, bo stracisz tą wyjątkowość i będziesz zwykłym szarakiem... :great:

-- 26 wrz 2013, 23:04 --

Z racji tego, że tutaj zagląda najwięcej osób, chciałam i ja się o coś Was zapytać. Czy ktoś z Was przytył po Trittico Cr? Lek hamuje mój apetyt, ale mimo wszystko mam wrażenie, że puchnę jak balon. Ktoś coś podpowie, jak ten lek na niego zadziałał?

Dziękuję Ci! Wiesz, ja się buntuję, nie lubię się dostosowywać i chyba też za to dostaję "baty". Nie potrafię się przystosować do ogólnych "wyznaczników fajności", nigdy nie potrafiłam udawać. Dziwiłam się ludziom, którzy palą dla szpan, popisują się głupimi tekstami, bo to jest fajne. I do dziś się dziwię, mi się pewne rzeczy nie mieszczą w głowie i ich nie zrobię, choćby wmawiano, że to jest potrzebne do jakiś celów. Nawet, o dziwo, potrafię odmawiać w wielu kwestiach.
Inna sprawa, że ja siebie nie zawsze potrafię pokazać. Nie odsłaniam wszystkich swoich zalet, bo kieruje mną strach. I na nim się skupiam, a ja wychodzę tylko na lękającą się dziewczynkę i niewiele więcej widać :).
P.S I na puchnięcie polecam drenaż limfatyczny, jeśli tego leku jednak nie odstawisz. Można sobie zrobić samem, na necie jest sporo filmików ;).

Dzisiejszy dzień był dobry. Poszłam prywatnie do lekarza MP, zostałam obsłużona aż miło, nie to co na NFZ. Mam już wszystko załatwione, teraz walnąć się na łóżku z Boardwalk Empire i oczekiwać jutra.
Jutra, czyli spotkania z mojego kierunku. O mamusiu. Połowicznie się boję, a połowicznie buntowniczo nie chcę. I o czym ja będę z nimi gadać.. nie lubię wstępnych spotkań!

Mój dzisiejszy dzień

przez gargul 27 wrz 2013, 20:43
Mnie chyba zaczyna łamać przeziębienie. Jak nie urok to sraczka...
pozdr, gargul
----------
Stres? Wpędzanie się w chorobę, głupotą innych...

Mój dzisiejszy dzień

przez mrrafal 28 wrz 2013, 02:21
byłem na dicho. W sumie te młode, poruszające się w rytm muzyki kobiety działają na mnie bardzo pozytywnie, ale coś z tyłu głowy podpowiada mi, że te całe podrywanie, zagadywanie jest takie...płytkie. ehhhh, starzeję się.

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 28 wrz 2013, 12:43
mrrafal, :D mowy ciala trzeba bylo uzyc
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Mój dzisiejszy dzień

przez mrrafal 28 wrz 2013, 14:58
Candy14, nieznam się na tym :D chyba zacznę sobie stawiać cele np. 'na dzisiejszej imprezie zagadam do 2 dziewczyn'

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 28 wrz 2013, 15:14
Mój dzień zaczął się w południe :lol: Niedawno więc :D Nie planuję niczego specjalnego, bo mój czas pochłania wyszywanie kanwy :D Oczywiście wyjścia z pieskiem nie opuszczam...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg