Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez kolekcjoner snów 25 wrz 2013, 01:37
monk.2000, czego się uczysz?
kolekcjoner snów

Mój dzisiejszy dzień

przez monk.2000 25 wrz 2013, 01:53
kolekcjoner snów, chodzę do studium informatycznego, więc powinienem ostro siedzieć w tym, żeby dostać jakąś pracę. Bo sama szkoła mnie nie nauczy. Potem myślę nad pójściem na politechnikę, więc już teraz chciałbym trochę nauk ścisłych i technicznych liznąć.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Mój dzisiejszy dzień

przez kolekcjoner snów 25 wrz 2013, 02:22
monk.2000, ale po co Ci polibuda jak z tytułem technika można spokojnie pracować....
kolekcjoner snów

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez monk.2000 25 wrz 2013, 03:52
kolekcjoner snów, moje ambicje. Poza tym teraz to nawet informatyka średnio idzie. Brakuje mi takiej dawnej energii, którą miałem. Z kolei metody na poprawę nastroju, które stosuję niekoniecznie polepszają zdolność do nauki. Czasem są nawet po przeciwnej stronie.

8) Akineton

Mój dzisiejszy dzień

przez mark123 25 wrz 2013, 04:59
Skutki dzisiejszego dnia mogą być bardzo złe.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Mój dzisiejszy dzień

przez buka 25 wrz 2013, 05:05
człowieniu,jest noc,wyp.... :D

Mój dzisiejszy dzień

przez mark123 25 wrz 2013, 05:07
buka napisał(a):człowieniu,jest noc,wyp.... :D

Ranek jest.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Mój dzisiejszy dzień

przez monk.2000 25 wrz 2013, 05:07
Jaka noc. O tej porze już busy z bochenkami jeżdżą po okolicy.
Zobaczymy jaki będzie ten dzień. Na razie słucham ścieżki dźwiękowej ze złotej edycji Age of Empires.

8) Akineton

Mój dzisiejszy dzień

przez buka 25 wrz 2013, 05:16
Żeby nie było,miałem na myśli wypoczywanie:)
rano,dzień,noc,ja tam już nie wiem,wszystko się pierdoli :mrgreen:

Mój dzisiejszy dzień

przez airandill 25 wrz 2013, 08:16
Nie tylko tobie dla mnie i czas i pieniądze i to co robię nie ma znaczenia, dzień sobie leci poza tym moje oczy wyobraźni nie tworzą obrazów myśli uciekają mam stępiony umysł każde myślenie to jest skupianie się po 2 dla mnie każda podróż to wydarzenie i co zwariowałem czy nie ludzie na 2 forum piszą że mam nerwicę.

Mój dzisiejszy dzień

przez Wieszak w trawie 25 wrz 2013, 08:40
airandill napisał(a):Nie tylko tobie dla mnie i czas i pieniądze i to co robię nie ma znaczenia, dzień sobie leci poza tym moje oczy wyobraźni nie tworzą obrazów myśli uciekają mam stępiony umysł każde myślenie to jest skupianie się po 2 dla mnie każda podróż to wydarzenie i co zwariowałem czy nie ludzie na 2 forum piszą że mam nerwicę.

Nie szukaj tutaj osób, które postawią Ci diagnozę ;) Od tego jest lekarz i póki do niego nie pójdziesz, to się tego nie dowiesz :) Można sobie tutaj domniemać na wiele sposobów, ale potrzebny jest Ci dodatkowy stres? Idź do lekarza, napisz co Ci dolega i wtedy wspólnymi siłami będziemy coś zaradzać :D

Wstałam o 7, wzięłam pigułkę i... idę dalej spać.

Have a nice day all!
http://www.youtube.com/watch?v=uCg2BoKiuOM
Chowała w sobie resztki tego uczucia mimo to czasem odwieszała je niczym płaszcz na zakurzony wieszak z napisemPRZESZŁOŚĆwisiały już na nim tymczasowo smutek, nienawiść, gniew i od czasu do czasu poczucie samotności gdy jej smutki wisiały spokojnie w ciemnym kacie czuła się radosna i wyzwolona

Mój dzisiejszy dzień

przez airandill 25 wrz 2013, 08:45
Wieszak ja już w którymś dziale dałem temat nikt nie odpisał więc wiesz :D.

Mój dzisiejszy dzień

przez Wieszak w trawie 25 wrz 2013, 08:56
Już namierzyłam Twoje posty. Hmm... Ja bym na Twoim miejscu poszła czym prędzej do lekarza, opisała dokładnie objawy i poprosiła o tomografię głowy z echem. To są poważne objawy i nie lekceważyłabym ich.
Napisz sobie na kartce dolegliwości, bo pewnie zapomnisz powiedzieć połowy lekarzowi ( wiem z autopsji;)).
Rejestruj się i napisz co Ci dolega. Trzymaj się dzielnie.

BTW.

Zaraz pewnie dostaniemy uwagę do dzienniczka, bo piszemy nie w temacie. Załóż swój temat albo znajdź podobny. :)
Chowała w sobie resztki tego uczucia mimo to czasem odwieszała je niczym płaszcz na zakurzony wieszak z napisemPRZESZŁOŚĆwisiały już na nim tymczasowo smutek, nienawiść, gniew i od czasu do czasu poczucie samotności gdy jej smutki wisiały spokojnie w ciemnym kacie czuła się radosna i wyzwolona

Mój dzisiejszy dzień

przez airandill 25 wrz 2013, 08:59
Ale co według ciebie mi jest nie dostane się do lekarza u mnie są takie kolejki że ja w kolejnym roku się dostanę albo pod koniec tego, więc nic z tym nie zrobię tylko terapia.
Prosze cię odpisz mi to nic nie mówi, jakie objawy czego ja siebie sam nie ogarnę nie ma szansy na 1000.
Pomóż mi do jakiego lekarza u mnie rodzinny kieruje skierowania i mój kolega ma kardiologa na kwiecien nastepny rok, co jest ze mną nie tak mam zobojętnienie mam nerwice, i do tego lękową co jeszcze

Sortuj wg