Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Pieprz 16 wrz 2013, 10:35
Powielasz jakiś mechanizm, działasz z automatu a to zawsze nie dobrze.
Z terapią myślę dobry pomysł.
Podoba mi się Twój podpis :)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Mój dzisiejszy dzień

przez PoznacSiebie 16 wrz 2013, 10:38
Mushroom, no właśnie mam w podświadomości jakieś mechanizmy których nie rozumiem i terapia to chyba najlepsze co mogę zrobić choć przyznam że się jej obawiam.
"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz- w obu przypadkach masz rację"

Mój dzisiejszy dzień

przez Wieszak w trawie 16 wrz 2013, 10:39
PoznacSiebie napisał(a):dzień jak co dzień ostatnio: beznadzieja i zamulenie.

... a pogoda nie pomaga.

Wieszak w trawie, a jakie to tabsy bierzesz? Jeśli są to nasenne to człowiek się od nich szybko uzależnia i dość szybko przestają działać.

Nie, nie, ja biorę Trittico Cr. Może to chwilowy zastój. Zobaczymy, bo biorę je od niedawna, więc może nie przeszły jeszcze uboki :bezradny:
Chowała w sobie resztki tego uczucia mimo to czasem odwieszała je niczym płaszcz na zakurzony wieszak z napisemPRZESZŁOŚĆwisiały już na nim tymczasowo smutek, nienawiść, gniew i od czasu do czasu poczucie samotności gdy jej smutki wisiały spokojnie w ciemnym kacie czuła się radosna i wyzwolona

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Ramanujan 16 wrz 2013, 11:02
PoznacSiebie napisał(a):Mushroom, no właśnie mam w podświadomości jakieś mechanizmy których nie rozumiem i terapia to chyba najlepsze co mogę zrobić choć przyznam że się jej obawiam.
Dobrze myślisz, dobra terapia jest czymś najlepszym, co może być na tym świecie dla nerwicowców. ;)
Ramanujan

Mój dzisiejszy dzień

przez Wieszak w trawie 16 wrz 2013, 11:15
hania33 napisał(a):Wieszak w trawie, Witaj...

Witam :)
Chowała w sobie resztki tego uczucia mimo to czasem odwieszała je niczym płaszcz na zakurzony wieszak z napisemPRZESZŁOŚĆwisiały już na nim tymczasowo smutek, nienawiść, gniew i od czasu do czasu poczucie samotności gdy jej smutki wisiały spokojnie w ciemnym kacie czuła się radosna i wyzwolona

Mój dzisiejszy dzień

przez haribo190 16 wrz 2013, 11:21
Jest źle, od mniej wiecej dwóch tygodni czuję się gorzej, jakiś taki słaby, ospały bez energii, ciagle boli mnie głowa. Cały czas mysli że mam jakiegos tętniaka, albo guza. Cały czas jestem niespokojny, nie jest to może intensywny napad lęku ale jest to stan naprawdę nieprzyjemy...
Porażka...

Mój dzisiejszy dzień

przez jatoja 16 wrz 2013, 12:21
czy leczyl sie ktos z was w szpitalu psychaitrycznym np choroszcz... wiecie jak to wygladA?

Mój dzisiejszy dzień

przez Lusesita Dolores 16 wrz 2013, 13:11
Caly dzien spedza w lozku i troche cwiczac , ehh
Ostatnio edytowano 17 wrz 2013, 20:39 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięto dubel
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Mój dzisiejszy dzień

przez monk.2000 16 wrz 2013, 13:15
Chyba nie będzie tragiczny, fajnie jakby ktoś mnie odwiedził.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 16 wrz 2013, 13:47
Tak naprawdę niedawno się zaczął :D Nie mam zbyt wiele do zrobienia. Poszukuję przyjemnego zajęcia :mhm:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Wieszak w trawie 16 wrz 2013, 14:16
jasaw napisał(a):Tak naprawdę niedawno się zaczął :D Nie mam zbyt wiele do zrobienia. Poszukuję przyjemnego zajęcia :mhm:

JaSaw,

Szklanka soli,
Szklanka maki,
125ml wody.

Mieszasz, ugniatasz przez 10 minut i lepisz. Rękodzieło jest teraz w modzie, a jakie cuda można zrobić z masy solnej :great: Jak naprawdę chcesz zrobić coś z czasem i masz zdolności manualne (jakichś wielkich nie potrzeba), to daj znać :) Mogę nauczyć Cię Decoupage. Zajmuję się rękodziełem już ponad 3 lata i współpracuję z Bolesławską galerią, tylko musisz NAPRAWDĘ tego chcieć, bo bardzo cenię sobie mój czas :P

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 16 wrz 2013, 14:22
Wieszak w trawie, bardzo Ci dziękuję :uklon:
Jednak własnie jestem pozbawiona zdolności manualnych, chyba ze względu na wadę wzroku?
Poszukuję od jakiegoś czasu/w cenach przyzwoitych/ kanwy z nadrukiem i maskotek DMC, bo chcę, mimo ułomności, coś wyszyć dla Wnuczka kochanego mojego :D To proste wyszywanie krzyżykowe, z tym daję sobie radę.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Wieszak w trawie 16 wrz 2013, 14:25
jasaw napisał(a):Wieszak w trawie, bardzo Ci dziękuję :uklon:
Jednak własnie jestem pozbawiona zdolności manualnych, chyba ze względu na wadę wzroku?
Poszukuję od jakiegoś czasu/w cenach przyzwoitych/ kanwy z nadrukiem i maskotek DMC, bo chcę, mimo ułomności, coś wyszyć dla Wnuczka kochanego mojego :D To proste wyszywanie krzyżykowe, z tym daję sobie radę.

Nie dziękuj, bo nie ma przecież za co ;)

Podpytam znajomych, którzy wyszywają (bo dla mnie to temat obcy) i może podeślą mi jakieś proste wzory :)

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 16 wrz 2013, 14:29
od jutra idę do pracy :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg