Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Miro 08 sie 2013, 19:28
platek rozy, Idź najpierw do psychiatry :!: Dobierze Ci leki, na początku będziesz się czuła gorzej ale po kilku tygodniach staniesz na nogi, i wtedy będziecie z psychiatrą kombinować. Terapia działa tylko na osoby słabe. Ewentualne porady "Know How" możesz uzyskać od psychiatry.
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

Mój dzisiejszy dzień

przez platek rozy 08 sie 2013, 19:39
Miro napisał(a):platek rozy, Idź najpierw do psychiatry :!: Dobierze Ci leki, na początku będziesz się czuła gorzej ale po kilku tygodniach staniesz na nogi, i wtedy będziecie z psychiatrą kombinować. Terapia działa tylko na osoby słabe. Ewentualne porady "Know How" możesz uzyskać od psychiatry.

Ale ja bylam u psychiatry i naprawde mam klopot z dobraniem lekow bo po wiekszosci strasznie wymiotuje (mialam juz Venlaflexyne, elicee, mianseryne...) albo tak jestem senna ze nie jestem w stanie funkcjonowac nawet na drugi dzien.

Myslalam ze ta psychoterapia mi cos da ale ja tam mam takie napady klaustrofobi ze nie daje rady.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Mój dzisiejszy dzień

przez Miro 08 sie 2013, 19:48
platek rozy, To wszystko jest przejściowe, potestuj mianserynę, fakt będziesz spać, ale wyjdzie Ci to na plus, ona strasznie "luzuje" ;) Psychoterapia działa tylko na ludzi podatnych na sugestie. Wszystkie odpowiedzi i porady możesz równie dobrze uzyskać od psychiatry, bez zbędnych nieudolnych starań zrobienia Ci wody z mózgu przez "Terapeutę" który w rzeczywistości posiada mniejszą lub porównywalną wiedzę jak psychiatra.

EDIT: Najpierw trzeba wyłączyć napady klaustrofobii, później myśleć co dalej...
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez platek rozy 08 sie 2013, 19:52
Miro testowalam ja i te leki o ktorych pisalam i totalnie sie do lekow zrazilam niestety. Nie wiem jak sobie poradze z tym wszystkim, do tej pory jakos tam mijalo samo.. i wracalo w gorszych okresach zycia. Teraz za cholere minac nie chce . :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój dzisiejszy dzień

przez Artemizja 08 sie 2013, 20:51
Przeżyłam :D Ciężki dzień, ale ogólnie pozytywny ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 08 sie 2013, 20:58
Lilith, great :D
mój też pozytywny, w większośći pozza domem i wśród ludzi, a ostatnio miałam problem z wychodzeniem z domu, dlatego tak się z tego cieszę :P
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez kasz 08 sie 2013, 22:34
Zajebiście tylko , że jestem przeziebiony-nielubie :)

Mój dzisiejszy dzień

przez Elyse 09 sie 2013, 06:59
zapowiada się małe ochłodzenie. I dobrze chcę dzisiaj odpocząć po kilku dniach wędrówki.
Elyse

Mój dzisiejszy dzień

przez platek rozy 09 sie 2013, 15:44
Zrezygnowalam dzis z psychoterapii grupowej a czuje sie fatalnie psychicznie---pelno we mnie lękow .

Milego dnia wszystkim.

Mój dzisiejszy dzień

przez Mireille 09 sie 2013, 20:28
Ja miałam zły dzień. Wróciłam od kardiologa. Od dłuższego czasu mam ciągłą tachykardię, teraz będę musiała przejść kilka badań, dostałam nowy lek i jutro założą mi holter :(
F21

Mój dzisiejszy dzień

przez perla86 09 sie 2013, 21:56
Mireille a to nie tło nerwowe mi pomogl bisocard na wysokie tętno tylko on dodatkowo obniza cisnienie :?

Mój dzisiejszy dzień

przez Mireille 09 sie 2013, 22:42
To raczej nie jest na tle nerwowym. Nawet jak mierzę tętno kiedy jestem zupełnie spokojna to wychodzi ponad 120.
F21

Mój dzisiejszy dzień

przez perla86 09 sie 2013, 23:30
Mnie tez to dopadło nagle byłam u kardiologa miałam z krwi robione jakies chlorki tsh bo podobno od tarczycy tak może być ale tam wyzło ok to samo ekg i echo.

Mój dzisiejszy dzień

przez Mireille 10 sie 2013, 00:14
Jak to u ciebie wyglądało? Na spokojnie też miałaś?
F21

Sortuj wg