Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez lutka 12 lip 2013, 23:05
witaj asiaaaa, nie, to nie choroba psychiczna tylko napady lęku, jak bylam w Twoim wieku miałam podobne objawy, wiec jak najszybciej do psychiatry i popedz psychologa na psychoterapii, z tego da się wyjść, ale to niestety lubi wracac i lubia się zmieniac objawy, trzymam kciuki.

witajcie po dluzszej nieobecności, niestety leki wrocily, a ja jestem w kropce, bo nic nie mogę na to wziąć (10 tc), wiec mecze się okrutnie, powtarzając sobie, ze na pewno nic mi nie jest...niestety więcej razy nie działa. :(

Mój dzisiejszy dzień

przez asiaaaaa 12 lip 2013, 23:15
hej lutka :)
właśnie chodzę do psychiatry i już drugi miesiąc biorę leki i było wszystko ok, ale teraz przeraża mnie to, że taka rozkojarzona jestem, zamykam się w sobie, tylko bym płakała. Na terapię też chodzę, ale ona mi póki co nie pomaga. Wiem, że potrzeba czasu i walki z samym sobą, ale czasami po prostu nie mam siły :( ale wiem, że mam dla kogo to zrobić! I chcę z tym walczyć. ale co z tą pamięcią? Dlaczego tak ciężko mi się skupić? Wczoraj bym mandat od straży miejskiej dostała, bo nie kupiłam biletu w parkomacie i już się bałam, że jak wrócę to koła zablokowane będą, ale na szczęście upiekło mi się. A tyle razy tam parkowałam i zawsze pamiętałam. ehhh czy to na pewno nerwica?

-- 12 lip 2013, 23:18 --

monk.2000 napisał(a):asiaaaaa, cześć. :papa:
Powodzenia w terapii. Może ci to jakoś pomoże, warto spróbować.

hej :)
a myślisz, że terapia może nie pomóc??

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 13 lip 2013, 09:43
Psychoterapia nigdy nie zaszkodzi a może pomóc. Ja przestałem chodzić na wakacje aktualnie a tak to ganiałem na psychoterpie 9 miesięcy i nie żałuje żadnego spotkania. Nie wolno się przerazić kiedy po pscyhoterapi będzie gorzej to dobry znak że to wyłazi z nas :) Ja jakbym miał jeszcze raz podjąc decyzje czy iść na nią czy nie bez mrugnięcia okiem odrazu bym się decydował :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez asiaaaaa 13 lip 2013, 09:53
Dziękuję za odpowiedź :)
Od samego rana czuję się fatalnie :/ nie wiem czy to przez tą pogodę też nie jest, bo cały czas pada... Głowa mnie nieziemsko boli, szumi w uszach, ogólny jakiś lęk i niepokój w środku czuje :/ Czyżby organizm przyzwyczaił się do tabletek? Bo już ok miesiąca było wszystko ok, a teraz od nowa wszystko :/

Mój dzisiejszy dzień

przez MARIAN1967 13 lip 2013, 10:23
Ból głowy i szum w uszach to najprawdopodobniej wynika z zespołu chronicznego zmęczenia albo migreny.Pogoda jak najbardziej może spowodować nasilenie lub pojawienie się tych problemów.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

Mój dzisiejszy dzień

przez Majkel86 13 lip 2013, 12:00
Weźcie mi tą jesień w pi...du!! Jak ja nie lubię takiej pogody na weekend, jak siedzę w robocie to słonecznie i ciepło a jak wolne to taka beznadzieja, tylko zamulać w domu nic więcej ;/

Mój dzisiejszy dzień

przez lutka 13 lip 2013, 14:08
Pada deszc, jest zimno i ciemno, mam lęk za lękiem i nie umiem sobie znaleźć miejsca :why:

Mój dzisiejszy dzień

przez Peter_Pan 13 lip 2013, 14:32
Jeszcze pogoda mnie musi dobijać. Kolejny dzień pójdzie na zmarnowanie...

Mój dzisiejszy dzień

przez greenlight 13 lip 2013, 14:36
Ja o dziwo w taką pogode (o ile nie trwa tygodniami tylko jest 1,2-dniowym przerywnikiem w słońcu i upale) mam więcej zapału i lepszy humor. Uwielbiam deszcz i burze :)

Mój dzisiejszy dzień

przez Peter_Pan 13 lip 2013, 14:39
greenlight, Wieczorna burza jeszcze tak, ale deszczu nie cierpię i tych chmur. Wtedy mi już w ogóle ciężko coś zdziałać.

Mój dzisiejszy dzień

przez greenlight 13 lip 2013, 15:01
Peter_Pan, to mi sie cięzej zebrać w ekstremalny upał

Mój dzisiejszy dzień

przez villah 13 lip 2013, 17:10
Deszczowa pogoda daje nam poczucie bezpieczeństwa, odcięcia od obowiązków tego świata,nigdzie nie musimy wychodzić i raczej mało prawdopodobne,aby ktoś wpadł do nas.

Mój dzisiejszy dzień

przez Artemizja 14 lip 2013, 13:34
Zapowiada się naprawdę miło ;) Czekałam na ten dzień z utęsknieniem i cieszę się, że to już dzisiaj ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Mój dzisiejszy dzień

przez ala1983 14 lip 2013, 13:35
Lilith, A co jest dzisiaj?
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Sortuj wg