Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Siddhi 20 cze 2013, 17:12
kasiątko napisał(a):No co Wy :D Nie przesadzajcie z tym upałem ;) Jak pada to narzekacie,zima źle :bezradny: to jak Wam dogodzić :bezradny: Ja tam nie wiem :mrgreen:

Upał jest super, żeby było jeszcze z kim wyjść nad jezioro, albo na piwo. Tylko w nocy spać nie daje.
Siddhi

Mój dzisiejszy dzień

przez mark123 20 cze 2013, 17:15
Ja w zasadzie lubię tylko dwa typy pogody. Albo upał, albo nawałnica, która zamienia ulice w potoki i co chwile słychać pioruny.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 20 cze 2013, 17:16
Siddhi, jezioro i zimne piwo :105:
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez czarnobiała mery 20 cze 2013, 17:19
Miałam dziś wspaniały dzień, rano Dyrektor Instytutu dał mi tyle pieniędzy na wyjazd na konferencję, ile chciałam. A potem odwiedziła mnie mama i zabrała mnie na naleśniki z malinami i rozmawiałyśmy sobie kilka godzin, przywiozła mi też truskawki, które siostra dla mnie zebrała na polu. :smile:

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 20 cze 2013, 17:21
nazywam się niewarto, wzruszające że Ci siostrana truskawki na polu nazbierała... :105:
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez czarnobiała mery 20 cze 2013, 17:23
kasiątko, wiem, ja mam kochaną siostrę, nie wymieniłabym jej nigdy na żadną inną.

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 20 cze 2013, 17:24
nazywam się niewarto, och cudownie :105:
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez chocovanilla 20 cze 2013, 17:27
Na padaczke biore vetire a na nerwice sympramol.. Biore to od niecalych dwoch tygodni i byc moze nerwica nasilila sie od vetiry bo to sa miedzy innymi jedne ze skutkow ubocznych ze sa leki, depresja mysli samobojcze itd a zapewne jest to za krotko zeby juz sobie radzil z tym sympramol.... widze ze niektorym upal dokucza... powiem wam ze ja to bym nad morze pojechala ahhhh marzenia;) ja jestem z lublina wiec kawaleczek drogi:-) a co do pulsu ja tez mam cos wysoki ... moze to ta pogoda? Dzis bylam u lekarza i dostalam metocard i jak na zlosc puls 87 a jak nie mialam leku to do 130 dochodzil;/ pozdrawiam:-)

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 20 cze 2013, 19:01
Ja lubię ciepło, ale maksymalnie 23oC, a nie ok.30. Taka temperatura jest dobra nad wodą, a nie w mieście, gdzie wszystko błyskawicznie nagrzewa się. Ale cóż, jakoś przeżyję, jeszcze tylko kilka dni...

W związku z pogodą, dzień spędzam w domu, zmieniając pokoje /aż 2 :D/, które są nasłonecznione w różnych porach dnia, na szczęście moje.
Aktywność bardzo ograniczona, ale obiad udało mi się ugotować...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 20 cze 2013, 19:03
jasaw, ja Ciebie rozumiem.W mieście to co innego a poza tym jesteś schorowana i sama zawsze pokreślasz swój wiek,więc też sobie pozwolę powiedzieć że w starszym wieku toleracja się zmienia.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 20 cze 2013, 19:08
kasiątko, oczywiście Kasiu, wszystko ma znaczenie. Na dodatek moja tolerancja na wysokie temperatury od zawsze była słaba.
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 20 cze 2013, 19:12
jasaw, ja się śmieję z Was bo od kilku lat ze mnie straszny zmarźlak i w taką pogodę nawet potrafię zmarznąć,zwłaszcza jak nie dojem :smile:
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 20 cze 2013, 19:20
kasiątko, Kasiu, gdy zjesz za mało, spada cukier i obniża się temperatura ciała i spada poziom energii, stąd Twoje odczucia, na pewno.
Ja delikatnie sugerowałabym Ci, nie dopuszczać jednak do takich stanów, bo to zdrowe dla organizmu nie jest. Dobrze byłoby co 2-3 godz. przegryźć coś delikatnego choćby...
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 20 cze 2013, 19:35
jasaw, jem,spokojnie ;) Czasem mam mniejszy apetyt a potem taksię dzieję poza tym mi trudno jest nabić kalorie,jakoś tak mam,że po mimo ddużych ilości jedzenia wychodzi mało kalorycznie.
Anna Maria

Sortuj wg