Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Lusesita Dolores 16 cze 2013, 21:05
Cały dzień przesiedziałam w pokoju, leżałam , spałam, siedziałam na kompie, zrobiłam sobie obiad.. w łóżku czuje sie bezpiecznie
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Mój dzisiejszy dzień

przez Rosallie 16 cze 2013, 21:28
Ja dzisiaj niestety nie mialam zbyt dobrego dnia. To uczucie leku przed czyms nieznajomym. Budze sie rano i momentalnie zaciska mi sie w piersiach. Mam juz dosc :( ale potem na szcescie wieczorem bylam na imieninach u dziadka, wiec troche chociaz usmiechu bylo wsrod bliskich. Boje sie jednak troche o dziadka, mowi o swoich problemach zdrwotnych :( ech.
Czy wy tez macie takie uczucie leku przed czyms czego nie rozumiecie rankiem i w ciagu calego dnia?

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 16 cze 2013, 21:46
Kiedyś tak miałem potem przeszło i teraz tak znowu mam :/ :why:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Rosallie 16 cze 2013, 22:27
Ja juz mam tego serdecznie dosyc! chyba najwyzszy czas zapisac sie do psychiatry... Musze z tym walczyc inaczej zwariuje kompletnie. Mam 21 lat a mam przeczucie jakby zostal mi tydzien zycia, a rodzinie jeden dzien. Co za cholerstwo...

Mój dzisiejszy dzień

przez tahela 16 cze 2013, 23:13
moze byc, paru znajomych, spacer , myśłe o kims intensywnie w tej chwili
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 16 cze 2013, 23:31
Mightman, to niestety lubi powracać, ale z czasem, po terapii, po całym procesie pracy nad sobą, powinno minąć. Trzeba w to wierzyć... :D

-- 16 cze 2013, 22:33 --

Mój dzień, mimo różnych lękowych historii, uważam za udany. Szczególnie dzięki 4 godzinom spędzonym z Wnuczkiem-to lek najlepszy!!
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Mireille 16 cze 2013, 23:55
Straszny. Kiedy moi rodzice wyszli z psem na spacer, zaatakował ich wielki pies, który biegał sam po osiedlu. Najpierw zaatakował mojego Karo, potem ugryzł mamę. Tata próbował go unieruchomić, dość długo z nim walczył, ale udało mu się przycisnąć go do ziemi. Sąsiad to zauważył i pomógł przywiązać go do płotu. Mama przyniosła pieska do domu, ja się nim zajęłam, a ona pobiegła do taty i zadzwoniła na policję. Policjanci przyjechali i zabrali psa, a rodzice pojechali do szpitala, kiedy wrócili, polecieliśmy z psem do weterynarza. Mama na szczęście ma tylko jedną małą ranę na nodze, ale tata ma podrapaną całą rękę, a Karo ledwo chodzi :( Najgorsze jest to, że właściciel się nie znalazł, nie wiemy czy pies jest zdrowy, więc możliwe, ze teraz będą musieli dostać serię zastrzyków... Boże, aż mi niedobrze z nerwów, wyć mi się chce :cry:
F21

Mój dzisiejszy dzień

przez Lusesita Dolores 17 cze 2013, 07:15
Mireille, współczuje, mnie też kiedyś pies ugryzł i musiałam brać zastrzyki przeciwko tężcowi i wściekliźnie..a swoją drogą taki duży pies i bez właściciela, dziwne
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Mój dzisiejszy dzień

przez emi 1402 17 cze 2013, 12:13
zmarnowany

Mój dzisiejszy dzień

przez zubryk 17 cze 2013, 12:15
Od rana w sposób zmasowany potyka mi sie serce. Juz jestem na skraju wytrzymałości psychicznej. Nie wiem jak długo wytrzymam we względnej równowadze. W końcu się załamię, wystraszę i dopiero będzie.
F41

Lepiej mieć nerwicę niż nie mieć nic.

Mój dzisiejszy dzień

przez czarnobiała mery 17 cze 2013, 16:37
Miałam dziś ostatni egzamin na studiach, wyniki mam za tydzień, ale myślę, że powinnam zdać. Zaczynam wakacje, a właściwie wakacyjną pracę, która jednak będzie tak przyjemna, że z chęcią się właśnie za nią zabieram. Najpierw muszę zrobić pewne zlecenie, a potem będę pisać książkę :smile:

Mój dzisiejszy dzień

przez Auman 17 cze 2013, 16:41
Ja dzisiaj przez cały dzień siedzę w domu i pilnuję sejfu.
Auman

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 17 cze 2013, 21:40
jutro mam do załatwienia tyle spraw, że nie wiem jak się wyrobię... a muszę to wszystko pozałatwiać bo w środę jadę do szpitala, jak zwykle wszystko na ostatnią chwilę :hide: :bezradny:
coma

Mój dzisiejszy dzień

przez tahela 17 cze 2013, 23:10
dzisiejszy dzień na straty z powodu nieprzespanej nocy poprzedniej, nienawidze takich dni kiedy coś zawalam ze wzgledu na to ,ze jstem padnięta bo nie mogłam w nocy spać a tak było i zawaliłam dzisiaj bo ledwo funkcjonowałm fizycznie i psychicznie, dlatego przepraszam sie z wujkiem zolpim dzisiaj i wezme bo chyba nie mam wyboru , jeszcze wczoraj ten lęk mnie dopadł w nocy ech, pozatym chyba nastroj nie najgorzej ,ale to juz zasługa..... ;)
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg