Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez lutka 05 cze 2013, 12:27
paproteczka no ja nie mogę napisac,ze na 100 wyszłam z tego, ale teraz mam lepsze dni, tzn już nie mam rano potow, przyspieszonego bicia serca i biegunek, przynajmniej to.

Mój dzisiejszy dzień

przez Saska 05 cze 2013, 14:09
Zaliczenia, zaliczenia i jeszcze raz zaliczenia :(:(:(

Do tego byłam wczoraj w poradni uzależnień gdzie podejmę terapię jako DDA ;]

Wracam do nauki bo za 2 godziny kolos gigant :zonk:
To nic! To nic! To nic!
Dopóki sil,
Jednak iść! Przecież iść!
Będę iść!

Mój dzisiejszy dzień

przez brodacz89 05 cze 2013, 15:14
Rano spokój,poszedłem do supermarketu na zakupy i tam mnie dopadlo takie dziwne osłabieni w głowie zaczęło sie kręcić ale nie za mocno,postanowilem ni ch.ja nie spanikuję pokonam tą suke i wrócilem jest troszke lepiej ale osłabienie niestety zostało,jedyne w tym wszystkim jest dobre że odkad zażywam propranolol uspokoiło sie serce,że nawet podczas ataku jest spokojne tylko od czasu do czasu tak załaskocze jakby probowało skoczyć,ehh takie dni są do dupy :why:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez monk.2000 05 cze 2013, 15:20
paulita, pieniądz w takim kraju jak nasz to jeden z podstawowych środków regulujący życie ludzi. Nie dziwię się, że to przeżywasz. Mnie nie stać na oryginalną muzykę itd. to piracę. Też nie jest mi z tym dobrze. Nawet czyste sumienie można kupić za złotówki.

lutka, nie byłem nigdy w ciąży :lol: , ale mnie martwi kupno nowej karty do komputera, a co dopiero wydanie na świat potomstwa. Trzymaj się, dbaj o swoje zdrowie. Jak zrobisz wszystko co do ciebie należy do się nie ma co przejmować, reszta zależy już od matki natury.

zubryk, dobre. :great:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Mój dzisiejszy dzień

przez haribo190 05 cze 2013, 17:27
Dzis przylakuje kumpel z angli z któym nie widziałem się od grudnia, ale słaby dzisiaj jestem jak dziecko, na nic nie mam energii... Beznadziejnie się czuję...

Mój dzisiejszy dzień

przez Miro 05 cze 2013, 18:13
Rozgrzebałem połowę auta, bo mi się pomyliły kontrolki. A wystarczyło uzupełnić poziom oleju... ehh

A co do nerwicy - trzymam ją od siebie "Na długość smyczy" ;)
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 05 cze 2013, 18:28
Dzisiaj mam jakby więcej chęci do życia. Wiele zdziałałam w domu.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez brodacz89 05 cze 2013, 18:39
Odpowiedzcie mi na jedno pytanie,jak sobie radzicie z nerwicą w pracy bo to jest dla mnie niepojęte,ja na razie sie ucze i pobieram rentę rodzinna po mamie więc na razie nie musze pracować,pracowałem jak jeszcze nie miałem tej ku.wy,ale teraz to mnie przerasta nie wyobrażam sobie pracy :zonk:

Mój dzisiejszy dzień

przez monk.2000 05 cze 2013, 18:48
brodacz89, trudno jest pracować.
Na przykładzie schizofrenii: badacze od statystyk zastanawiają się czy ta choroba jest przyczyną nędzy nią dotkniętych czy to nędza sprzyja zachorowaniu. Raczej obstawiałbym to pierwsze.
Nerwica to choroba lżejsza, ale na pewno powyższe prawo też można zastosować.

8) Akineton

Mój dzisiejszy dzień

przez brodacz89 05 cze 2013, 19:13
monk.2000 to co robić?w przyszłym roku w sierpniu kończy mi sie renta i co dalej?jak ja sobie z tym poradze masakra

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 05 cze 2013, 19:17
Dziś byłam z mamą i psiakami na grzybach :105: Po powrocie usmażyłam te grzyby.Pojadłam.Teraz odpoczywam,niech się uleży. :D
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez czarnobiała mery 05 cze 2013, 19:43
kasiątko, super, fajnie że wyprawa na grzyby się udała. :smile: ja bardzo lubię grzyby, ale kompletnie się na nich nie znam.

Mój dzisiejszy dzień

przez monk.2000 05 cze 2013, 19:53
brodacz89, po pierwsze to bym ograniczył potrzeby. Ja gdy miałem trochę pieniędzy dość nierozsądnie je wydałem, przez co gdy przyszły chudsze lata to nie mam za wiele do dyspozycji. A jak wiadomo, trzeba być bogatym, żeby być biednym. Lepiej kupić jedną dużą kawę, niż codziennie chodzić po saszetki.
Ze mną jest ta różnica, że mam jeszcze rok renty i jestem w wieku studenckim. Na razie większość (z ok 600zł) oddaję mamie, reszta zostaje mi na niezbędne wydatki.

W sumie jedyne co ci mogę poradzić, to jest to co sam robię. Rozeznawać się w sprawach społeczno-ekonomicznych. Co gdzie załatwić, gdzie co kupić, itd. Jakie zawody i umiejętności są przydatne. Jeśli oberwałeś od życia z powodu nerwicy, to praca na śmietnisku w porównaniu do tej choroby to rozrywka. Więc w grę wchodzą jakieś pieniądze "na przeżycie", taką pracę byle-jaką jeszcze idzie znaleźć. Lepsze niż nic. Jak staniesz na nogi, to możesz próbować odbić się od społecznego dna i próbować piąć się po drabinie. Poza tym lepiej czasem zarabiać 1000zł a umieć nimi gospodarować, niż zarabiać 2500zł i mieć kredyt hipoteczny nierozsądnie zaciągnięty itd. itd.

Znaj swoje prawa i obowiązki, jakoś z tego wyjdziesz.

Gdyby przyszło do najgorszego, czyli jakiejś bezdomności i nędzy to zbieraj papiery od lekarzy, że się leczysz na nerwicę to będzie łatwiej coś wykombinować.

8) Akineton

Mój dzisiejszy dzień

przez tahela 05 cze 2013, 20:33
Sennie dzisiaj, deszczowo za oknbem, ja w domu, ale nawet nie dzownilam do nikogo,ze jestem, potrzebuję być sama w tej chwili czuje to ,łapię trochę dziwne fazy , wkrecania sobie głupot w moją głowę , ale tym razem bedzie inaczej , chociaz łapie fazy ,że to bez sensu, ale wiem ,ze to tylko dziwne jazdy w moim mozgu i nic wiecej.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg