Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Miro 03 cze 2013, 18:56
Miewałem dni takiego osłabienia Psycho-Fizycznego, sam nie wiem, można by to może podpiąć pod "Gorszy Dzień"?

-- 03 cze 2013, 18:59 --

Dziś jest na przykład całkiem niezły dzień, pomimo burzy jak cholera jest OK ;) Korzystając z mokrej nawierzchni, potrenowałem sobie poślizgi, graciarnia dostała w piec, jest OK. Lubię burzę i dużo piorunów ;) Jeszcze bym gdzieś pojechał, lecz nie bardzo mam gdzie, do kogo...
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 03 cze 2013, 20:26
Było wporzo a teraz mam pytanko do Was:

Odstawiłem leki na ciśnienie dokładnie betabloker: od odstawienie przez 2-3 tygodnie mierzyłem ciśnienie średnie było 127/78 więc ekstra
Teraz minęło jakoś 5-6 tygodni od odstawienia leku i ciśnienie mam 145/90 :| (czy to może być wina sesji, niewyspania, nerwów w domu i tęsknoty za narzeczoną która jest w Holandii (nie umiem sobie z tym poradzić muszę przerobić z psycholożka) czy biec może do lekarza?)

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 03 cze 2013, 23:31
Dzisiaj też miałam trochę lepszy dzień, w porównaniu z ostatnimi, choć i tak nie jest tak, by można było powiedzień:"Mam dobry dzień".

Mightman, to ciśnienie troszkę za wysokie - jesteś młodym człowiekiem. Na pewno przyczyn może być wiele, ale warto skonsultować to z lekarzem.
A łykasz magnez, wit.b /complex/?
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Merridell 03 cze 2013, 23:41
To był dla mnie dobry dzień, podczas którego znów poszedłem do przodu i o to chodzi.
Wszystko można zmienić.

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 04 cze 2013, 07:50
jasaw napisał(a):Dzisiaj też miałam trochę lepszy dzień, w porównaniu z ostatnimi, choć i tak nie jest tak, by można było powiedzień:"Mam dobry dzień".

Mightman, to ciśnienie troszkę za wysokie - jesteś młodym człowiekiem. Na pewno przyczyn może być wiele, ale warto skonsultować to z lekarzem.
A łykasz magnez, wit.b /complex/?

Aniu życzę jak najwięcej takich dni z "przełamaniem" i jeszcze lepszego samopoczucia :)

Apropo tego mojego ciśnienia. Po tym jak mierzyłem regularnie po odstawieniu to zadzwoniłem do mojego wujka lekarza i powiedział że ciśnienie bardzo wporządku i żeby ciśnieniomierz wypieprzyć na samo dno szafy i tam nie zaglądać bo tylko się będe nakręcał przez sesji i mierzył jak głupi i miał racje. Dzisiaj wstałem, zmierzyłem dosłownie 2 minuty temu ciśnienie i 127/77 czyli idealne. A jak są problemy z nadciśnienim to właśnie z rana po przebudzeniu są wartości najwyższe a jak ktoś jest człowiekiem nerowym to właśnie na wieczór kiedy kumulacja jest emocji z całego dnia :roll:

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 04 cze 2013, 13:51
haribo190 napisał(a):
brodacz89 napisał(a):Miro mam pytanie do ciebie bo ty jesteś bardziej doświadczony w walce z tą szmatą,słuchaj czy to jest normalne że człowiek ma przez cały dzień takie dziwne uczucie jakiegoś osłabienia i tak kilka dni,czy tylko psychika po prostu sztucznie nadaje to osłabienie??

To ciągłe osłabienie to ostatnio najbardziej dokuczliwy objaw, wstaję rano idę do pracy, wracam i nie mam na nic juz siły na nic energii... nawet wyjście po zakupy czy poodkurzanie samochodu mnie przerasta. Dziś w robocie nie było tak źle jak sie spodziewałem, ale dobrze też nie, na osiemnasta wybieram się do terapeuty...

Juz lepsze osłabienie niz ciagłe telepanie serca i szereg lęków
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Mój dzisiejszy dzień

przez Kalebx3 04 cze 2013, 13:53
Palę teraz z kolesiem Trawę i wziąłem 100mg siarczanu amfetamin -y do nosa.Jest spoko.Pozdrawiam palaczy i iiiiii

niepalaczy tego ziólka.
NARKA
Św. Paweł3 Kalebx3>>>333

_
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Mój dzisiejszy dzień

przez Majkel86 04 cze 2013, 14:22
Ostatnio każdy dzień jest całkiem niezły, samopoczucie dobre tylko ta pogoda doprowadza do szału, co to za lato ???

Mój dzisiejszy dzień

przez hooain 04 cze 2013, 14:27
do lata chłopcze jeszcze pare dni. pogoda nastraja samobójczo
ତ୍କୃ

Mój dzisiejszy dzień

przez coma 04 cze 2013, 17:53
nareszcie w domku.... :105:
coma

Mój dzisiejszy dzień

przez lutka 04 cze 2013, 23:30
Od kiedy dowiedziałam się,ze jestem w ciąży, boje się coraz bardziej, dni mijaja na wicznym zastanawianiu się czy aby nie poronie???na szczęście ataki paniki minely, aj te hormony, chyba tu mi pomogly :)

Mój dzisiejszy dzień

przez zubryk 05 cze 2013, 11:30
http://demotywatory.pl/4144354

A w koło wszyscy zdrowi. Albo się dobrze maskują ;)
F41

Lepiej mieć nerwicę niż nie mieć nic.

Mój dzisiejszy dzień

przez paulita 05 cze 2013, 12:16
Mój dzisiejszy dzień to jakaś porażka,czuję,że wszystko się wróci,nie mam już siły,tak chce mi się płakać!! Wiecie jestem biedna,jestem bardzo biedna...mam troje dzieci,mąż pracuje sam na najniższej krajowej,długi w bankach czynsz 500zł i inne opłaty,nie starcza mi już,nie wiem już gdzie szukać pomocy,zaczyna mi brakować sił do życia... :(
„Bóg nigdy nie daje duszy większego ciężaru niż jest ona w stanie unieść".

Mój dzisiejszy dzień

przez paproteczkaa 05 cze 2013, 12:25
Mnie to cholerstwo czepiło sie jakieś 3 tygodnie temu ... nie wiem co sie ze mną dzieje ... mam lepsze i gorsze dni ... dzisisaj obudzilam sie z jakimis natretnymi myślami i od razu standard szybkie bicie serca.. biegunka.... i po raz pierwszy dzis wziełam przepisany lek "propranolol" ... od jutra zaczynam psychoterapię online bo nie mam mozliwości na żywo ... nawet nie macie pojecia jak dobrze na mnie działają osoby które tu pisza że wyszły z tego.

Sortuj wg