Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 13 maja 2013, 18:42
Im to szkoda każdej złotówki wydać na psa choć są znacznie bogatsi od nas.Dla mnie wydać 150 zł na kastrację i nająć samochód za 30 zł to znaczny wydatek,a oni mają swój samochód i pieniądze a i tak im szkoda.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez lutka 13 maja 2013, 18:44
w nocy lęki po przebudzeniu, w ciągu dnia ok, nawet udałam się na solarium i się spiekłam, glowa mnie znowu pobolewa, oj matko zawsze cos...

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 13 maja 2013, 18:45
zmienny, biegnie pod siatkę i szczeka tam
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez zmienny 13 maja 2013, 18:48
kasiątko, hehe no też bym się wkurzył na miejscu sąsiada ;D

ale bym się tak nie zachował jakiś pieniacz to jest.
zmienny

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 13 maja 2013, 18:54
zmienny, nie dziwię się,że się wkurzył i tylko czemu nie chcą suczki zabezpieczyć.
Odkąd jest chory i nie pije to zrobił się nerwowy.Poza tym jako bogatszy to nosa zadziera i rządzi we wsi a my bidota i patologia to zawsze tak było,że nic do gadania i pomiatani.

Swojego w tym roku oddam na kastrację.Postanowione.Tylko muszę gdzieś zarobić.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez zmienny 13 maja 2013, 19:01
kasiątko, a co z tego, że bogatszy to mu nie daje żadnych dodatkowych praw przecież.
zmienny

Mój dzisiejszy dzień

przez disgraziato 13 maja 2013, 21:47
Cześć wszystkim .
Na nerwicę lękową cierpię od 2 miesięcy aż w końcu poczułem ,że muszę się wygadać ludziom, którzy cierpią na to samo co ja. Myślę ,że u mnie powodem tego są przeżycia z ojcem, który miał problemy z alkoholem podkreślam "miał" bo już z tego wyszedł na całe szczęście. Działo się to w dosyć młodym wieku czyli gdzieś od 15 roku życia do 20 mam 22 .Mój problem zaczynał się w tym, że nie potrafiłem go olać i patrzyć jak się wykańcza bo on mnie wychował i wiem ,że był dobrym człowiekiem więc przejmowałem się ,robiłem wszystko żeby przestał co kosztowało mnie mnóstwo nerwów i wylanych łez drugą sprawą jaka mogła mieć na to wpływ była marihuana ... od 18 roku życia paliłem tego na prawdę dużo wkoncu zaczęło mnie to męczyć ,lubiłem imprezy i ogólnie byłem dość rozrywkowym facetem do czasu aż to się wszystko zaczęło ...Zwolniłem się nie dawno z pracy bo po prostu nie dawałem rady lęki miałem kosmiczne od zawału po duszenie się .. Najgorsze jest to ,że teraz siedzę ciągle w domu ani do znajomych ani nigdzie nie chce wychodzić chyba ,że muszę coś załatwić na mieście to robię to jak najszybciej i brykam do domu ..całe życie grałem w piłkę ,uwielbiam sport a teraz ...teraz nawet nie mam ochoty iść na rower czy pobiegać po prostu totalna demobilizacja. Jestem już po badaniach EKG ,krwi i wszystko jest ok niedługo czeka mnie pierwsza wizyta u psychiatry. Dzięki, że mogłem się wygadać i pozdrawiam wszystkich cierpiących :) ;*

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 13 maja 2013, 22:24
najgorszy dzień w życiu, nawet nie wiem czemu wam to pisze ale mój Tatuś się dzisiaj w nocy zastrzelił:(...
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Mój dzisiejszy dzień

przez Siding Spring 13 maja 2013, 22:30
Wspolczuje stary..3 maj sie..chociaz wiem ze nic pewnie moje slowa nie dadza .eh

Mój dzisiejszy dzień

przez Pieprz 13 maja 2013, 22:47
bvb25 napisał(a):najgorszy dzień w życiu, nawet nie wiem czemu wam to pisze ale mój Tatuś się dzisiaj w nocy zastrzelił:(...

Też nie wiem ale to niepokojące że takie wydarzenie a Ty na necie siedzisz i z obcymi ludźmi o tym gadasz.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 13 maja 2013, 23:03
bvb25, o rany :shock: byl mundurowym, ze mial bron?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 14 maja 2013, 10:18
Mushroom napisał(a):
bvb25 napisał(a):najgorszy dzień w życiu, nawet nie wiem czemu wam to pisze ale mój Tatuś się dzisiaj w nocy zastrzelił:(...

Też nie wiem ale to niepokojące że takie wydarzenie a Ty na necie siedzisz i z obcymi ludźmi o tym gadasz.

Po całym dniu ryczeniu z rodziną nie mogłem już dłużej z nimi siedzieć. Tata był myśliwym.
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Mój dzisiejszy dzień

przez Rafka 14 maja 2013, 13:30
późno wstałam, ale ja lubie sobie poleżeć w łóżku.
Rafka

Mój dzisiejszy dzień

przez Lukrecja. 14 maja 2013, 13:39
bvb25, bardzo bym chciała żeby mój ojciec sie zastrzelił. byłby świety spokój, zazdroszcze Ci
Lukrecja.

Sortuj wg