Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez zmienny 13 maja 2013, 14:39
Rafka, a do jakiej pracy chcesz się załapać?
zmienny

Mój dzisiejszy dzień

przez Auman 13 maja 2013, 14:42
Mój dzisiejszy dzień? No więc wstałem i nie wiem co mam ze sobą począć.
Auman

Mój dzisiejszy dzień

przez Rafka 13 maja 2013, 14:43
zmienny, to jest taki projekt tz. ''śląskie wezwania'' z pup. Muszę najpierw sie zakwalifikować
Rafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez zmienny 13 maja 2013, 15:00
Rafka, ale co oni tam najpierw dadzą Cię na rozmowe ze specjalistami co chcesz robić, a później jakieś staże załatwiają itp.?
zmienny

Mój dzisiejszy dzień

przez Rafka 13 maja 2013, 15:06
musiałam wziąć ze sobą CV. Pytali się o wykształcenie, co chcę robić itd. cos tam sobie zanotowali i mam czekać do końca tego tygodnia.
Rafka

Mój dzisiejszy dzień

przez zmienny 13 maja 2013, 15:09
Rafka, no ale pewnie już w ramach projektu, kiedy się dostaniesz, osobno specjalista jakiś doradca zawodowy się Tobie zajmie. no to powo. :great:
zmienny

Mój dzisiejszy dzień

przez Rafka 13 maja 2013, 15:27
tak. Myślę, że mam szansę.
chciałabym a aby to była konkretna osoba, które nie będzie mówiła tylko to czego ja nauczyła. Niektóre działania w kierunku szukania pracy są bezsensowne. Można pisać setki CV i składać je wszędzie i tylko się człowiek pocieszy że cos zrobił. Zrobi sobie troche nadzieji na lepsze jutro a i tak z tego nic nie wychodzi . Co mi z tego, że przydzielą mi jakieś doradcę która dostanie oferty i będzie się cieszyła że cos robi. Dostanie pewnie za ''moją skórę'' bo będzie miała zajęcie a ja nic na tym nie skorzystam. Oby to była jakaś skuteczna osoba której zależy naprawdę na pomocy.
Rafka

Mój dzisiejszy dzień

przez zmienny 13 maja 2013, 15:31
Rafka, bywa, że w takich projektach organizatorzy są rozliczani finansowo z efektów, wtedy im zależy. 8)
zmienny

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 13 maja 2013, 18:30
Suczka od sąsiadów ma cieczkę.Mój pies tam ciągle przesiadywał.Sąsiad zrobił awanturę.Straszył że zabije i policją.Ja spałam.Mama się nasłuchała.Teraz mam psiaka zamkniętego i piszczy niemiłosiernie.Szkoda,że wydałam wszystkie pieniądze bo bym go szybko wykastrowała.Zawsze mam z tymi psiakami problem kontra sąsiedzi by inaczej traktuję psy niż u mnie na wsi.Wojna od 30 lat.O każdego psiaka.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez zmienny 13 maja 2013, 18:35
kasiątko, jak nie ma płotka wokół swojej działki to jego wina, że mu tam psy wchodzą.
zmienny

Mój dzisiejszy dzień

przez siostrawiatru 13 maja 2013, 18:36
kasiątko, współczuję Ci :(
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 13 maja 2013, 18:40
zmienny, on ma,ja nie mam

siostrawiatru, :(
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez roxaneczka37 13 maja 2013, 18:41
chyba odnalazłam dziś siebie na nowo! ;)
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

Mój dzisiejszy dzień

przez zmienny 13 maja 2013, 18:41
kasiątko, no to jak ma płotek to jakim cudem Twój pies tam wchodzi?
zmienny

Sortuj wg