Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 30 kwi 2013, 17:43
nazywam się niewarto,jak najbardziej poważnie.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez czarnobiała mery 30 kwi 2013, 17:45
kasiątko, miło mi bardzo, ja mogłabym Ci wysłać mój tomik.

Mój dzisiejszy dzień

przez slow motion 30 kwi 2013, 17:47
w pracy do 17, teraz jem obiadek, ruszam ze sprzataniem i czekam na Kota :105: :105:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 30 kwi 2013, 17:47
nazywam się niewarto, to się wymieniamy na pw. :D
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez Cassidy 30 kwi 2013, 17:50
Fantastyczny dzień by był gdybym kostki nie skręciła...
„Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni się i miota po scenie aby umilknąć potem na zawsze. Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą”

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 30 kwi 2013, 17:53
Wyszłam z domu na zakupy. Kupiłam trochę fajnych rzeczy i od razu chumor lepszy :D
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 30 kwi 2013, 18:35
fatuma03, :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Mój dzisiejszy dzień

przez lutka 30 kwi 2013, 21:51
witajcie, dzien taki sobie, niby sie usmiecham do ludzi dowcipkuje z sasiadka, a najchetniej schowalabym sie do mysiej dziury, kregoslup boli, ten ch.j juz tak dlugo mi dokucza i nie pozwala sie wyluzowac. Zadzwonla do mnie moja dobra kumpela i powiedziala mi,ze jak cos ze soba nie zrobie, nie bede wiedziala co tak naprawde chce od zycia to nasza znajomosc skonczy sie z hukiem, bo ona na to patrzec nie moze, bo ja to irytuje, nic osdlozylam sluchawke i sie podlamalam, to w koncu jest moje zycie, robie cos z tym, staram sie normalnie zyc, ale rzeczywiscie nie mam pojecia co chce od tego mojego zycia???chcilam drugie dziecko-dupa z tego wyszla, teraz chce normalnie przezyc kolejny dzien, tak od switu do zmierzchu na maxa, bez bolu, lęku i natloku glupich mysli, ktore wysysaja resztki ochoty na zycie...
Czasami mi sie wydaje,ze ten bol ,ktory czuje od jesieni sobie wymyslilam, i kazdy patrzy na mnie jak na wariatke :why:

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 30 kwi 2013, 21:59
lutka, rozumiem Cię, tulę / często nie widać "gołym okiem" dla innych "zdrowych z psychiką osób" to niezrozumiałe, te nasze fobie, zaburzenia, depresje; często z całych sił robimy mały- na pozór wielki krok do przodu , ja dzisiaj tak miałam rano przed pracą, z lękami, milionem mysli, negatywnych irracjonalnych lęków walczyłam ze soba w pracy, starałam się jakos udawać, jakos wyszło...mi tez często się wydaje, że ja zachowuję sie jak diwak i ludzie maja mnie za kosmitkę ..
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez lutka 30 kwi 2013, 22:15
dziekuje amelia 83 za dobre slowa, wlasnie siedze i tepo gapie sie w monitor, jak na ta chwile zaczyna mi byc juz wszystko jedno, kto to rozumie i kto przy mnie bedzie,niektorzy ludzie sa podli, nie rozumieja,albo nie chca zrozumiec ,bo tak jest latwiej...musze zyc ze soba, nikogo nie zameczam moimi stanami, wrecz sie ich wstydze, nie wiem tak dokladnie co bylo powodem, ze zachorowalam na nerwice, ze jestem hipochondryczka, ze zamiast cieszyc sie z dlugiego weekendu ja uz drze nad jutrem, czy aby na pewno bede w stanie wstac, zrobic obiad i zapewnic dziecku rozrywke nie zmuszajac sie co minute. Kocham swoje dziecko, meza, jednak nie potrafie jechac z nimi na wycieczke czy do kina jeszcze nie i tak sobie powtarzam od listopada jeszcze nie...

Mój dzisiejszy dzień

przez Rafka 30 kwi 2013, 22:21
mój dzień właśnie się skończył.
Rafka

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 30 kwi 2013, 22:36
lutka, nawet nie wiesz jak to rozumiem, trzymaj się
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 30 kwi 2013, 23:32
lutka, amelia83, też własnie jestem w tym miejscu...pozdrawiam Was serdecznie :!:

-- 30 kwi 2013, 22:35 --

Też powtarzam sobie - dzisiaj jeszcze nie, ale jutro juz będzie normalnie, nadchodzi jutro i jutro nie jest tym dniem, jak się okazuje. A bło już tak dobrze.
Cieszę się, że chociaż w domu mi się chce i mogę...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 30 kwi 2013, 23:41
jasaw, :-*
ja kładę się spać by jutro korzystać z dnia wolnego, pierwszego z 5 :yeah: dobrej nocki :papa:
M. Luther King

Sortuj wg