Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Pieprz 27 kwi 2013, 21:10
lutka napisał(a):wiecie co, ja dzieki nerwicy schudlam od grudnia 10 kg,no juz prawie 11kg, najlepsza dieta, tylko ile kosztuje????

np. włosy :roll:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Mój dzisiejszy dzień

przez Nuve 27 kwi 2013, 21:11
"wiecie co, ja dzieki nerwicy schudlam od grudnia 10 kg,no juz prawie 11kg, najlepsza dieta, tylko ile kosztuje????"

dzieki nerwicy przytylem jakies 30kg, swietna dieta =) bogu dzieki nie wazylem duzo wczesniej i jestem wysoki i normalnie wygladam...

Mój dzisiejszy dzień

przez słonko1 27 kwi 2013, 21:32
Fatalny dzien:( dowiedzialam sie ze moj Kochany Tatus ma bialaczke,jak mam Mu pomoc?Nieraz sama jestem wrakiem juz teraz napewno nie wyjde z nerwicy,a musze byc silna,musze pomoc dla Taty,tyle przed Nim:(musze byc opora dla Mamy,maja tylko mnie :( ZALAMKA
słonko1

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Nuve 27 kwi 2013, 21:38
slonko cholernie przykro to slyszlec. w takich momentach powinnas pokazywac tacie ze walczysz z swoja nerwica i jakos sobie radzisz zeby nie martwil sie o Ciebie (jakkolwiek moze to brzmiec brutalnie dla Ciebie) tylko skupil sie na walce z bialaczka.

mozna wiedziec ile masz lat i Twoj tata? masz kogos kto Ci pomoze teraz w walce z nerwica i w zwiazku z sytuacja z choroba taty ?

Mój dzisiejszy dzień

przez lutka 27 kwi 2013, 21:46
Nuve napisał(a):"wiecie co, ja dzieki nerwicy schudlam od grudnia 10 kg,no juz prawie 11kg, najlepsza dieta, tylko ile kosztuje????"

dzieki nerwicy przytylem jakies 30kg, swietna dieta =) bogu dzieki nie wazylem duzo wczesniej i jestem wysoki i normalnie wygladam...

czyli kazdy inaczej reaguje, ja niestety spadam z wagi, bo nie umiem jesc, bo wkrecilam sobie,ze jedzenie powoduje u mnie bol zoladka i tak skutecznie zmniejszam sobie racje zywnosciowe.

Na szczescie wlosy jeszcze nie wychodza, ale paznokcie sie rozdwajaja, no i codziennie lęk zabija radosc dnia codziennego, to juz chyba wolalabym wazyc duzo i nie kiec tych stanow...

Mój dzisiejszy dzień

przez Nuve 27 kwi 2013, 21:47
u mnie natomiast jest tak ze jem w reakcji na lęki. po prostu zeby sie uspokoic robie sobie jedzenie, zeby czyms sie zajac..

Mój dzisiejszy dzień

przez słonko1 27 kwi 2013, 21:50
Nie jestem mloda osoba mam43lata,Tata69,Rodzicy to Moj Skarb,zawsze moge na nich liczyc,Tata nie wie ze ma wyrok po pierwsxym badaniu byly tylko przepuszczenia mielys my z Mama nadzieje ze to pomylka ale niestety :( no i strasznie skomplikowana sprawa Rodzicy mieszkaja na Litwie
słonko1

Mój dzisiejszy dzień

przez brodacz89 28 kwi 2013, 13:39
Na szczęście już od ponad dwóch tygodni czuję się dobrze,wychodzę na spacery, do sklepu, nawet zacząłem z powrotem wracać do życia towarzyskiego,cieszę się bardzo i mam nadzieje ze ten stan potrwa jak najdłużej,dodam ze nie faszeruje się lekami tylko samo jakoś puściło,w razie W mam hydroxyzinum 25mg-ale to już dopiero wtedy jakby było naprawde zle,a zazwyczaj w lekkich stanach to tylko ziołowy nervosol i melisa,ale jak już wspomniałem ponad dwa tygodnie elegancko,życze wam tego samego,pozdrawiam. :great:

Mój dzisiejszy dzień

przez Ledoux 28 kwi 2013, 13:40
bożżżżżżżżżż boję się, słabo mi
Ledoux

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 28 kwi 2013, 14:42
Jakoś tak bez sensu. Czuję sie jakbym w głowę czymś ciężkim dostała. Poza tym na niczym się skupić nie mogę
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez Cassidy 28 kwi 2013, 15:37
Nic ogólnie się nie dzieje.
„Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni się i miota po scenie aby umilknąć potem na zawsze. Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą”

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 28 kwi 2013, 16:14
Zakonczylam wczoraj malowanie kącika grillowego i dzis moglam juz zrobic foty :yeah: fajnie wyszedl :D

http://images37.fotosik.pl/2046/ddaed924008664aemed.jpg

http://images40.fotosik.pl/2030/e7fc5fdf992f3acfmed.jpg
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Mój dzisiejszy dzień

przez nube 28 kwi 2013, 16:23
Candy14, faktycznie bardzo fajnie to wygląda. Gratuluję zmysłu architekta-malarza. :D

Mój dzisiejszy dzień

przez Cassidy 28 kwi 2013, 16:25
Candy14, pięknie :)
„Życie jest cieniem ruchomym jedynie, nędznym aktorem, który przez godzinę pyszni się i miota po scenie aby umilknąć potem na zawsze. Jest bajką opowiedzianą przez głupca pełnego furii i wrzasków, które nic nie znaczą”

Sortuj wg