Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 27 kwi 2013, 19:59
jasaw napisał(a):Przedyskutowany...starszy Syn żeni się w lipcu :yeah: Wszystko zorganizowali i sfinansowali sami /w tajemnicy :D/, będą tylko najbliżsi.

Gratulacje dla Syna ;) chociaż dla mnie wesele musi być z tzw. "pompą". Ja w przeciwieństwie będę się oświadczał jakoś 11 maja :) Już jest zaplanowany wyjazd z Lubą w Tatry i tam na dachu Polski tj. Rysach chce się zaręczyć - dobry pomysł? (oboje kochamy góry, może nie kameralnie i bez kwiatów bo narazie wszystko jest w konspiracji - pierścionek z diamentem kupiony) ale myśle że nie głupi pomysł co? :mrgreen:

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 27 kwi 2013, 20:00
Mightman, wow! :105:
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez Nuve 27 kwi 2013, 20:14
swietny dzien. ciagle chce mi sie wymiotowac, spac i boli mnie glowa. tak juz 2 tygodnie :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Pieprz 27 kwi 2013, 20:18
Mówię z autopsji, to nie tylko sucha teoria. Kiedyś byłem entuzjastą głodówek, potem poszedłem po rozum do głowy. Uczmy się na cudzych błędach i doświadczeniach innych. Nadal popieram tzw. głodówke zdrowotną max. 3 dni na samej wodzie, ale w celu odciążenia układu pokarmowego, oczyszczenia organizmu i odnowy ducha. Głodówka na utratę oponki to fatalny pomysł.

Właśnie taką zrobiłem sobie. Wprawdzie planowałem 5 dni ale chyba mnie przekonałeś żebym ograniczył się do 3. I nie jest to głodówka całkowita, piję praktycznie co chcę, tj. wodę soki oraz tzw "lemoniadę" (ciepła woda z miodem, cytryną i imbirem).
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 27 kwi 2013, 20:22
jasaw, Aniu super :D

Mightman, fajny pomysl :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 27 kwi 2013, 20:32
Mightman, ale piekny masz pomysł super :105:
jasaw Aniu gratulacje i buziaki :smile: :!:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez Pieprz 27 kwi 2013, 20:33
Mushroom, też tego próbowałam przed laty... skończyło się to omdleniem
Obejdzie się bez :)

Mushroomku :D, naprawdę wystarczy ograniczyć węglowodany, nie rezygnować całkowicie, jeść co 2-3-4 godziny,zmniejszone porcje, nie przegryzać między posiłkami, a efekty przyjdą same, po co najmniej 3 miesiącach.

Rozumien ten mechanizm- alkoholikowi też jest łatwiej zachować całkowitą abstynencję niż pić w sposób kontrolowany. Ja kiedyś po 5 dniowej głodówce dopadłem się do lodówki i nadrobiłem to z nawiązką w jedną noc.
Jasaw, mam uczucie braku kontroli nad jedzeniem w swoim życiu. W moim odczuciu to co napisałaś to tak jakbyś napisała alkoholikowi że wystarczy że ograniczy się do małych szklaneczek alko codziennie. DP wie o co chodzi.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 27 kwi 2013, 20:33
Mightman, pomysł super....
Mój Syn nie jest tak spontaniczny, jest skrytym, spokojnym, choć czułym facetem, jak obserwuję.
Akurat ja zgadzam się z weselem w tak okrojonym składzie, nie musi być "pompy", nawet mnie to ucieszyło. Nie wyobrażam sobie wesela od wieczora do rana. Tutaj będzie obiad, a później grill weselny z ogniskiem :D Dla wszystkich są wynajęte domki /na 3 dni/, kto wie, może zostaniemy tam troszkę dłużej, bo to piękna okolica jest :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 27 kwi 2013, 20:34
Aniu mnie sie pomysl takiego wesela bardzo podoba :105:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 27 kwi 2013, 20:41
jasaw, Candy14, zdecydowanie fajna opcja, mi tez się bardzo podoba ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 27 kwi 2013, 20:45
Candy14, :D Byłam na wielu weselach, wiem też o długach, które musieli zaciągnąć rodzice przy tej okazji. Kaju, sądzę, że Dzieci wykazały się dużym rozsądkiem :great:
Oczywiście jeśli rodziny dysponują finansami bez ograniczeń, polecam wspaniałe, długie zabawy weselne :D

-- 27 kwi 2013, 19:46 --

amelia83, Karinko, to opcja na dzisiejsze, trudne czasy...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez lutka 27 kwi 2013, 21:03
wiecie co, ja dzieki nerwicy schudlam od grudnia 10 kg,no juz prawie 11kg, najlepsza dieta, tylko ile kosztuje????

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 27 kwi 2013, 21:03
Candy14, amelia83, jasaw, kasiątko, Dziękuje :D ja właśnie lubie być spontaniczny i szalony, ja mam troche cygańską dusze jeżeli chodzi o imprezy i życie kulturalne chociaż przy nerwicy moje życie towarzyskie, imprezowanie, radość dnia codziennego bardzo zmalała ale jest tendencja zwyżkowa dzięki psychoterapii :D

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 27 kwi 2013, 21:10
radość dnia codziennego bardzo zmalała ale jest tendencja zwyżkowa dzięki psychoterapii

:great:

Sortuj wg