Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez depresyjny86 27 wrz 2007, 16:01
Mam nadzieje Piotrek że niedlugo do nas wrócisz ;)

Bethi,Mooni-dzięki ;) mialem takie obawy bo wczoraj dosyć dziwnie w nocy sie zachowywałem miałem coś takiego że miałem 1000 myśli na sekunde,i te myśłi tak jakby nakładały się na siebie.
A poza tym zauważyłem że często w myślach sam do siebie gadam,a czasami wyobrażam sobie że z kimś rozmawiam w myślach :cry:
:)

przez Mooni 27 wrz 2007, 16:10
człowiek nerwica napisał(a):często w myślach sam do siebie gadam

to chyba każdy tak ma. Ja się ze soba nawet kłócę :lol: , bo czasami nie mam racji.
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez smutna48 27 wrz 2007, 18:38
człowiek nerwica napisał(a):A poza tym zauważyłem że często w myślach sam do siebie gadam,a czasami wyobrażam sobie że z kimś rozmawiam w myślach

gdyby to był objaw tego czego sie tak b boisz to połowe ludzkości było by w szpitalach nie martw sie to normlane jest nie wkręcaj sobie takich chorób bo nie masz tego ;) co do problemów ze snem coś wiem o tym sama popijam melise przed snem ale cos ostatnio słabo pomaga. Po za tym to głupie uczucie w nogach i rekach takie jak bym miała powietrze w kościach taki niepokoj nie umiem tego nazwać ale mam ochote sobie ręce połamac tak mnie to denerwuje :lol: ja to jestem dopiero świr :lol: :lol: :lol:

Mooni dobre dobre :lol:

cio tu taka cisza :( bo zaraz będe nie tylko smutna a i zapłakana :cry:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:40 pm ]
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *maleństwo* 27 wrz 2007, 20:43
człowiek nerwica jatez sobie co chwile coś wkręcam , zwłaszcza jak nie mam co robic ;)

słuchajcie odbrałam wynik eeg ale musze isc z nim jeszcze do lekarz bo nie wiem o co tam chodzi w tym opisie nawet ...

a jutro mam masakrycny egzamin i musze o 6 rano wstac i jechac sama do krakowa ... a drogi rozkopne... korki takie nie wiem jak ja sobie poradze a tak sie denerwuje tym egzminem ze hejjj....
normalnie mam w glowie jakis ucisk.. z nerwowo i z przeuczenia :(

przez .Tomek 27 wrz 2007, 20:43
ach dzień zleciał dzisiaj potwornie. W sensie nie był wcale zły ale ostatnie trzy godziny w szkole były okropne :D i takie woooolne. Trochę zmęczony jestem. Ale zaczynam już odsypiaać. I śpię normalnie wiecie? w miarę normalnie...ale lepiej niż ostatnio. Superowo po prostu. Ech mam dwa ważne testy w przyszłym tygodniu. Ach.muszę się uczyć a w ogóle mi się nie chce.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez smutna48 27 wrz 2007, 20:46
*maleństwo* napisał(a):a jutro mam masakrycny egzamin i musze o 6 rano wstac i jechac sama do krakowa ... a drogi rozkopne... korki takie nie wiem jak ja sobie poradze a tak sie denerwuje tym egzminem ze hejjj....
normalnie mam w glowie jakis ucisk.. z nerwowo i z przeuczenia

Musisz odpocząc przemeczona jesteś poprostu nerwy stres strasznie tego duzo a to niestety męczy musisz odpocząc dobrze że jutro piątek to masz weekend na odpoczynek nie przemęczaj sie za bardzo oprucz wiedzy odpoczynek i dotlenienie też są ważne ;)

stronka się rozjechala dziwnie się czyta
Susan Taylor

przez depresyjny86 27 wrz 2007, 21:14
Mooni,Smutna-dzięki ;) ;)
A ja sobie teraz siedze i zastanawiam się nad wszystkim.Taki filozof dzisiaj ze mnie ;)
:)

przez smutna48 27 wrz 2007, 21:29
Tez czasami sobie rozkminiam własne mysli problemy na drobne i zastanawiam się czy szklanka jest do połu pusta czy pełna :)
Susan Taylor

przez *maleństwo* 27 wrz 2007, 22:58
smutna48 kochana moje meczarnie dopiero sie zaczynaja!od poniedziałku zajecia dzien w dzien i dojazd codziennie 60km ...czyli łacznie ponad 120 km dziennie za kółkiem! w korkach , po objazdach te drogi mnie wykoncza :( naszczescie piatki mam wolne :) a pon. na 16 :) chociaz wolałabym wczesniej i wczesniej do dom wrocic a nie po nocy :(

zobaczymy co to bedzie ... kurcze :( gdybym była zdrowa to wszytko by bylo ok :(

przez smutna48 27 wrz 2007, 23:21
Współczuje nikt nie lubi po nocy wracać a to spory kawałek ... poprostu odpocznij napewno nie będzie tak źle trzymaj się pozdrawiam cieplutko

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:24 pm ]
Dobrze ze się konczy( ten dzień) dobranoc wam papa:(
Susan Taylor

przez Amy Lee 27 wrz 2007, 23:38
Ja ostatnio mało piszę, bo coś mi internet nawalał.

Ale ostatnio jest chyba pozytywnie, przedwczoraj byłam na dużych zakupach (ciuchy, ciuch, ciuchy!), a dzisiaj w sekretariacie i jestem już na III roku :mrgreen: I taka niespodzianka... koleżanka, którą zawsze uważałam za trochę zarozumiałą osobę, dzisiaj była dla mnie bardzo miła i dwa razy mnie uściskała :smile: :smile: :smile:

Taka prawda, trzeba mnie ściskać :mrgreen:
Więc ja ściskam was!
Amy Lee

przez anu 28 wrz 2007, 00:15
a ja dziś wstałam i pomimo tego, że dzień brzydki, szary i zimny, pomimo tego, że w poniedziałek znowu zaczynam zajęcia na uczelni (choć to chyba dobrze - lepiej COŚ robić,a nie siedzieć w domu i się dołować) to było mi dobrze - po prawie 3przepłakanych dniach dziś wstałam z uśmiechem na twarzy:) ciekawe jak długo to potrwa...?
kiepsko
anu

przez Zmorek 28 wrz 2007, 01:34
Amy Lee napisał(a):Ale ostatnio jest chyba pozytywnie, przedwczoraj byłam na dużych zakupach (ciuchy, ciuch, ciuchy!)

Zazdroszczę :smile: Dla mnie kupić choćby spodnie to już jest koszmar. To przymierzanie i niesnośnie skupiona na mnie uwaga ekspedientki, brrrr....

anu napisał(a): po prawie 3przepłakanych dniach dziś wstałam z uśmiechem na twarzy:) ciekawe jak długo to potrwa...?

Mam nadzieję, że potrwa wiecznie:)

A ja bym proponował założyć temat "moja dzisiejsza noc" :mrgreen: Miałbym może coś ciekawego do powiedzenia, a to dlatego, że sypiam już za dnia. W nocy czuję się znacznie lepiej, wykorzystuję więc okazję i chcę zachować świadomość jak najdłużej, w końcu trochę przyjemniejszą świadomość. Jednak im dłużej wysiaduję nocą, tym gorzej czuję się w dzień:( Jeśli zacznę sypiać o normalnych porach, zostanie mi tylko paskudny dzień... Eheehhh, zastrzelcie mnie, proszę. :roll:
Jeśli masz do wyboru myśli głupie albo mądre, to dlaczego nie wybierasz tych mądrych?

przez Mooni 28 wrz 2007, 09:25
dżejem napisał(a):Jakieś pięć lat temu pożyczyłam tam książki

dżejem, przypomniałaś mi o moich książkach!! Jakieś 4 lata leżą u mnie :roll: Ale i tak nie pobiłam twojego rekordu :lol:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:27 am ]
Zmorek napisał(a):A ja bym proponował założyć temat "moja dzisiejsza noc"

nooo. Dobry pomysł! No to ja pierwsza. Moja dzisiejsza noc: chrrrrrrrrr
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Sortuj wg