Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez zmienny 29 mar 2013, 12:15
kasiątko, ale juz jest piatek, w swieta nie bede pil za to :pirate: chyba, ze dawki aptekarskie.
zmienny

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 29 mar 2013, 12:16
zmienny, dzisiaj post.Tradycja jeśli nie wiara.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez zmienny 29 mar 2013, 12:20
kasiątko, nie obchodze tej tradycji, ale myslalem, zeby przejsc na wegetarianizm, tylko czy nie bede mial mniej sily wowczas?
zmienny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 29 mar 2013, 12:26
zmienny, jeśli nie pracujesz fizycznie jako cieśla na budowie to nie ;) Jestem wegetarianką od 13 lat i na nic się nie skarżę a morfologię mam rewelacyjną.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez siostrawiatru 29 mar 2013, 12:27
Coraz wcześniej wstaję. Dzisiaj przed 6tą. :shock: Tylko oczy otworzę i od razu milion myśli. To chyba przez to. :?
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Mój dzisiejszy dzień

przez zmienny 29 mar 2013, 12:31
kasiątko, ale jestem aktywny fizycznie, silownia, bieganie. wiec moze sobie odpuszcze, o juz wiem, same ryby bede jadl, jest to jakis kompromis nie uwazasz?

siostrawiatru, 6 rano to dobry czas na pobudke, bo wtedy akurat jasno sie robi...
zmienny

Mój dzisiejszy dzień

przez siostrawiatru 29 mar 2013, 12:34
zmienny, ale ja chcę trochę pospać bo jak śpię to nie jest mi tak strasznie ciężko :( A nie da się.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 29 mar 2013, 12:35
zmienny, przejście na ryby jest dobre na początku by nie narazić organizm na szok,ale zachęcałabym aby później i z nich zrezygnować.Pragnę zaznaczyć,że wegetarianie nie jedzą ryb!Nie sądzę,żebyś był osłabiony co innego jest uprawiać sporty rekreacyjnie,a co innego zapierdalać na budowie po 12 godzin.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez zmienny 29 mar 2013, 12:40
siostrawiatru, rozumiem, kiedys najlepsza moja pora byl sen, czekalem tylko do wieczora zeby zasnac, rano jak sie budzilem to nie chcialem zeby to byla prawda, ze juz jest dzien.
mam nadzieje, ze nie jestes w takim ciezkim stanie jak ja wtedy.

kasiątko, ale ryby czuja bol? ewentualnie jakie zwierzeta jadalne, nie czuja bolu, to takie bym jadl najlepiej.
zmienny

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 29 mar 2013, 12:41
zmienny, wszystkie zwierzęta czują ból,ryby też
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez MARIAN1967 29 mar 2013, 12:41
Smutny od rana.Teściowa zmarła.
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

Mój dzisiejszy dzień

przez siostrawiatru 29 mar 2013, 12:41
zmienny, właśnie mam jak piszesz. Ledwie radę daję.

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 29 mar 2013, 12:43
MARIAN1967, przykro mi strasznie, trzymaj się
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez zmienny 29 mar 2013, 12:47
kasiątko, :o napisze list do jednego takiego naukowca neurobiologa, moze sa jakies gatunki ktore nie czuja...

siostrawiatru, :o a masz cos takiego, ze 10 minut trwa jak godzina?
zmienny

Sortuj wg