Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez zmienny 28 mar 2013, 14:41
Saraid, jak tak patrze po ludziach to wiekszosc jest zla i teraz jeszcze jak kultura robi sie coraz bardziej konsumpcyjna, ze tak to ujme, to sie odechciewa.
zmienny

Mój dzisiejszy dzień

przez Saraid 28 mar 2013, 14:41
siostrawiatru, mysle ,że jesli popracujesz nad tą nienawiścią to jeszcze będziesz szczęśliwa w miłości ,wiem że to trudne ale lepsze to niż twkwienie w zapieczonych negatywnych emocjach.
Saraid

Mój dzisiejszy dzień

przez Candy14 28 mar 2013, 14:41
Ja się właśnie dowiedziałam , że mam w sobie straszną nienawiść do mężczyzn. Że nikt ze mną na dłużej nie wytrzyma. :( Więc czeka mnie samotność. Wiedziałam.

A to tego nie mozna przepracowac?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez siostrawiatru 28 mar 2013, 14:44
Candy14, może i można, ale nie wiem czy ten terapeuta mnie " zechce" bo powiedział, że najpierw zrobie jakieś testy i wtedy stwierdzi czy się mną zajmnie. Poszłam tam na NFZ więc może powiedzieć że mnie nie chce. A wtedy to chyba jednak skoczę z tego okna.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Mój dzisiejszy dzień

przez Saraid 28 mar 2013, 14:44
zmienny, jest takie powiedzenie ''traktujmy ludzi jak bogów ,a staną sie nimi''czyli duzo zalezy od naszego nastawienia wewnetrznęgo każdy widzi co chce,ogólnie nie zmienimy tego co nas otacza ,ale możemy zmienic samych siebie ,warto się na tym skupić.
Saraid

Mój dzisiejszy dzień

przez carlosbueno 28 mar 2013, 14:46
A wtedy to chyba jednak skoczę z tego okna.
jak mieszkasz na parterze to skacz. ;)
mi nikt żadnych testów nigdy nie robił sam se robiłem wielokrotnie i zawsze było totalne dno głęboka depresja, fobia społeczna, psychotycznośc itd.
Największy Forumowy Maruda

Mój dzisiejszy dzień

przez siostrawiatru 28 mar 2013, 14:48
carlosbueno, powiedział, że ten łeb co mnie tak ciągle napierdala to jest przez tą nienawiść.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Mój dzisiejszy dzień

przez slow motion 28 mar 2013, 14:50
siostrawiatru, zmień terapeutę.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Mój dzisiejszy dzień

przez carlosbueno 28 mar 2013, 14:50
siostrawiatru napisał(a):carlosbueno, powiedział, że ten łeb co mnie tak ciągle napierdala to jest przez tą nienawiść.

no nie wiem czy od nienawiści głowa może boleć, zresztą nie zauważyłem żebyś przynajmniej na forum tak facetów nienawidziła bardziej autoagresję widzę u Ciebie.
Największy Forumowy Maruda

Mój dzisiejszy dzień

przez acherontia-styx 28 mar 2013, 14:51
siostrawiatru, a nie pomyślałaś, że może Cię 'nie chcieć', bo takie problemy to nie jego działka?! i wtedy powinien dać Ci namiary na innego terapeutę. Chyba lepiej, że będzie szczery i powie otwarcie niż na siłę miałby ciągnąć coś co pewnie nie dałoby efektów.
Zresztą nie ma co od razu zakładać, że się nie zajmie Twoją terapią ;) poczekaj aż zrobi te testy i wtedy się okaże co powie.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Mój dzisiejszy dzień

przez siostrawiatru 28 mar 2013, 14:52
slow motion, już nie mam siły mówic komuś tego samego bo jest mi strasznie , strasznie ciężko. A On jest podobno najlepszy.

-- 28 mar 2013, 14:53 --

Po prostu brak mi słów.

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 28 mar 2013, 14:54
siostrawiatru napisał(a):carlosbueno, powiedział, że ten łeb co mnie tak ciągle napierdala to jest przez tą nienawiść.

Mi psycholog mówiła,że przez złość a od złości do nienawiści to nie tak daleko,więc może coś w tym jest :?
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez zmienny 28 mar 2013, 15:06
a co to, jakis magik? jasnowidz? skad moze wiedziec, ze siostrawiatru glowa boli od nienawisci?

-- 28 mar 2013, 14:09 --

Saraid, byl taki czas, ze traktowalem jakby nie byli zli i zepsuci (mysle tu o konkretnych jednostkach, a nie o ogole), z perspektywy czasu mysle, ze to byl blad, ale dobrych ludzi umiem docenic nie zamknalem sie wiec nie jest zle.
zmienny

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 28 mar 2013, 15:21
zmienny, napięciowy ból głowy jest z napięcia,a psycholog chyba wie czego masz nadmiar,co masz stłumione.

-- 28 mar 2013, 14:24 --

Ja miałam zawsze złość wypartą.Sam fakt że mogę czuć złość budził we mnie lęk.Psycholog się połapała od pierwszego spotkania.Wkurzała mnie tym,że tak na tej złości się skupiała na początku.Dopiero teraz wiem,że dobrze wiedziała co robi i miała rację.
Anna Maria

Sortuj wg