Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Gosia. 12 sty 2007, 20:26
jeżeli mogę to się dołączę...bo choć walcze ze sobą cały dzien to znowu mnie dopada...leze w łozku od tygodnia bo mam potworne przeziebienie,moj maz wyjechal na pare dni i tak jak przypuszczalam zacznie mnie "lapac" jak bedę bez niego..czuje sie jak kaleka psychiczna..to jest nie do zniesienia,ten okropny lęk,strach przed nie wiem czym - pewnie podswiadomie znowu chodzi o jakas chorobe bo przeciez moje lęki kręcą sie tylko wokól tego...mam dosc siebie,chce mi sie plakac,czuje ten wstretny scisk w zoladku i brak totalny brak checi do wszystkiego,wlasnie lyknelam pramolan,moglabym rownie dobrze wyrzucic go do smieci tak samo by chyba podzialal...nie wierze juz ze to kiedykolwiek przejdzie
przepraszam,pisze bez ładu i skladu licząc chyba ze jak to z siebie wyrzucę to pomoże....

przez depresyjny86 12 sty 2007, 22:50
Dzisiejszy dzień,moge zaliczyć do nie udanych,kolos z psychologii napisany na średnio,zobaczymy co mi wyszło.....
A potem mówiliśmy na edukacji zdrowotnej o chorobach cywilizacyjnych<szczególnie o tych związanych z sercem>....mo i oczywiście od tamtego momentu przez cały dzień czuje lekki niepokój.
:)

je....ny dzien

przez sisi1234 12 sty 2007, 23:16
coz..rano obudzilam sie po jakis strasznych snach, zmeczona i niewyspana, w dodatku mialam holter na reku(wiecie taki pieprzony walkman z rekawem co mierzy cisnienie co 20 min), a potem seroxat i do lekarza. "cisnienie skacze i jest pani bardzo szybka.czyzby nerwusek?" aaaaaa!!!! nie skadze,ja jestem cholerna oaza spokoju..nastepnie kardiolog"dodamy jeszcze jeden lek zeby spowolnic akcje serca", jak dla mnie mozecie ja nawet wylaczyc... powrot do domu, lzy, bol w klatce i prosby mamy: dziecko, blagam zjedz cos.zjem mamus, zjem, ale co z tego skoro zaraz potem lece do lazienki i... nie ma juz twojego nalesnika do ktorego sie zmuszalam bo wogole nie mam apetytu.godzine temu nie wytrzymalam.xanax..juz spokojniej

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez miuza 13 sty 2007, 12:48
czesc,to ja,ostatnio wciąz obrazona,zdenerwowana i warcząca,skończyły mi się leki więc nie chce mi się wstawać bo ta karuzela po wstaniu jest koszmarna.Jak dobrze że dzis sobota...

przez naprzod 13 sty 2007, 13:06
Mnie tez lepiej nie zaczepiac cos nie tak trzy dni chodze nabuzowany nie spie chociaz dzis w nocy bylo ok wyspalem sie sobota pod znakiem deszczu ale jest super trzeba jakos sie poskladac
ja

przez miuza 13 sty 2007, 13:24
Prawa noga wstaje,lewa noga wstaje tylko jeszcze tyłek ruszyć.. :roll: Osobiście polecam muzykę relaksacyjną na bezsenność,i wogóle to niezły sposób na uspokojenie.Tylko jak za długo się jej sucha to może trochę denerwować.W piątek w pracy też nie pomogła..ale choć w domu pomaga.No i przyszła siostra i wkurzyła mnie:x.

przez *maleństwo* 13 sty 2007, 18:46
No wczoraj byłam na kolejnej wizycie u psychoterapeuty. Musialam tam sama dojechac tramwajem ,jechałam godzinke , niestety w pewnymmomencie mialam mokre receale dojechałam spokojnie :)
Mam kolejne zadanie a mianowicie monitorowanie leków codziennie w zeszyciku i ocenianie ich sily w skali 1-10.Zobaczymy co z tego wyjdzie ...
A dzis odwazylam sie isc na solarium i posmarowalam sie jakims przyspieszaczem ,nigdy mnie nie opala i w sumie nie opalilo bo 7 minut bylam ale spieklo mi twarz :((( jestem czerwona i mnie boli i piecze i wyglądam jak ... :evil:

[ Dodano: Sob Sty 13, 2007 5:46 pm ]
Tak pozatym chce wyjsc z tej głupiej nerwicy i musze sobie pomoc sama! wiem ze musze dac rade!boje sie ze sie zawiode i załamie jak mi nie wyjdzie!

:(
pozdrawiam

przez toya75 13 sty 2007, 19:21
Samo to że chodzisz na psychoterapię to Twoje zwycięstwo :smile: Teraz już będzie tylko lepiej.Strasznie Ci zazdroszczę bo ja dopiero szukam psychoterapeuty a to nie jest takie proste :roll:
toya75

przez naprzod 13 sty 2007, 20:42
A ja mam wstret do jazdy samochodem i jakies leki a kiedys nie wysiadalem z samochodu . Muza relaksacyjna fajna na 5 min :D
ja

przez depresyjny86 14 sty 2007, 02:16
Kolejny dzień minął,na szczęście.Dziesięc tysięcy kolokwiów zapowiedzianych na koniec stycznia plus egzaminy.Dziś na wykładzie na auli wszyscy z mojej grupy śmiali się,rozmawiali ze sobą a ja....oczywiście nic,mówie Wam czułem się okropnie,czułem się odizolowany od innych ludzi,w dodatku musieliśmy robić testy drugiej osobie na osobowość,no ale ja oczywiście nie robiłem tych testów bo nie umiem się odezwać,a poza tym czemu nikt do mnie sam z siebie sie nie odezwie?<może to poprostu wstyd odezwać się do mnie>.Mam już tego wszystkiego dosyć,czemu według innych ludzi jestem debilem???-całą resztę dnia zadawałem sobie to pytanie,i jak dotąd nie potrafie znależć odpowiedzi.No a teraz ide do mojego kochanego łóżeczka z nadzieją,że jutro będzie lepiej.
No i po Niedzieli.....Koledzy wzieli mnie ze sobą na obiad do fast foodu,oni rozmawali a ja im się tylko przygladałem... :shock: ,normalnie nic .....mówią,że jestem dziwny<najlagodniej>...oczywiście za moimi plecami.Czuje się co raz gorzej,znowu ataki lęków a sesja coraz bliżej....w dodatku depresja...jutro chyba cały dzień będe rozpaczał....próbując odpowiedzieć sobie na pyanie kim ja do cholery jestem?
:)

przez naprzod 15 sty 2007, 03:47
A ja znowu nie spie 2.41 reka lewa mi zdretwiala ale przeszlo
Poklikal by z kims ale spia szczesciarze :D
ja

przez Kecaj 15 sty 2007, 09:32
Witam :D
i miłego dnia życze
Jak tam po niedzieli i po WOSP serduszka poprzyklejane na ubrankach????

Pozdrawiam

przez Róża 15 sty 2007, 11:18
Cześć Kecajku-promyczku słońca :D :D :D
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez Lusi 15 sty 2007, 11:27
Jestem głodna ale na samą myśl o jedzeniu robi mi się niedobrze.
Oczy spuchnięte - czyżbym płakała?
Raz mi zimno - raz gorąco.
Serce nabiera rozpędu.

Idę dziś do psychologa.
ExModerator

Sortuj wg