Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez kaja123 02 mar 2013, 14:00
Michuj napisał(a):kaja123, ahh te Twoje mądrości :105: :105: :105: mi też coś poradzisz? :105: proszę :105:

Nie poradzę :twisted:
Kazdy ma swój wybór mnie pomogło a jak ktoś woli żyć jak żyje, wegetować i narzekać to już nie moja sprawa. :bezradny: ;)

-- 02 mar 2013, 13:02 --

siostrawiatru, ale nie jesteś niemową co? Nie Ty pierwsza nie ostatnia. Wielu nie potrafi się otworzyć. Ja też taka byłam. Na początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona na tego typu pomoc. Ja chciałam tabletki i po sprawie. Ale tak jak sama napisałaś - leki nie wyleczą. Nie masz powodu do obaw. Co Ci szkodzi spróbować nie masz nic do stracenia!

Mój dzisiejszy dzień

przez siostrawiatru 02 mar 2013, 14:04
kaja123, no nic nie mam do stracenia bo moje życie to bezsens.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Mój dzisiejszy dzień

przez perla86 02 mar 2013, 15:18
Do bani bola mnie jelita pije rumianek melise miete ulgix max wezme nic :( wzdecia okropne gazy troche sie uspokoilo ale boli co zrobic :( juz brak pomysło dodatkowo mam okres owulacyjny moze to poteguje ale jelita
Jak tam lutka u Ciebie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez carmen1988 02 mar 2013, 16:31
Dzisiaj lenistwo totalne. Nie mogę się zmobilizować do wyjścia do sklepu osiedlowego, czy odkurzenia kuchni. :(
nerwica wegetatywna

Mój dzisiejszy dzień

przez znudzona-ona 02 mar 2013, 16:35
u mnie początek dwutygodniowej rozłąki z TŻ. Niestety, lęki mnożą mi się jak króliki na wiosnę zawsze jak wyjeżdża, więc raczej :cry: ale za to Gruby rozpoczął sezon kąpieli rzecznych dzisiaj i to było :mrgreen: ucieszony, jak prosiątko w błotku, wbiegał do wody, zimno mi było od samego patrzenia...
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

Mój dzisiejszy dzień

przez emi 1402 02 mar 2013, 18:07
bez az tak uciazliwych lęków

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 02 mar 2013, 18:09
Szkoła.Wkurzyła mnie koleżanka z grupy.Nikt się tak nie narobi jak Ona,a cały czas siedzi w domu,nie pracuje i to ona ma najwięcej pracy związku ze szkołą.Ja leżę cały dzień,a to że łączę obowiązki z choroba to po niej spływa.Jak powiedziałam,że stawałam na komisji i dostałam renetę na dwa lata to minę strzeliła i szybko zmieniła temat byle mi nie współczuć,że jestem chora i nie udaję czy coś :evil:
Miałam ochotę skoczyć z wiaduktu jakby pociąg jechał,ale nie jechał.Przez głupia koleżankę która może powinna w dupę porządnie od życia dostać by się czegoś nauczyć tym bardziej zrozumienia. :roll:
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 02 mar 2013, 18:31
kasiątko, są ludzie i poj...ebańcy. znam ten typ człowieka co to wyżej sra niż dupe ma. Kochana, ta koleżanka jest idiotka, postaraj się nie zwracac na nia uwagi. Nic i tak nie zrozumie bo za durna jest a Ty niepotrzebnie nerwy tracisz
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 02 mar 2013, 18:45
fatuma03, dziękuje za zrozumienie i ukojenie mojej złości :*
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez siostrawiatru 02 mar 2013, 18:48
kasiątko, nie wkurzaj się, nie ma sensu.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 02 mar 2013, 18:48
kasiątko, nasze sprawy nie interesują innych, tak ogólnie można ująć problem, niestety.
Należy omijać takich ludzi, a ich słowa puszczać mimo uszu, innego wyjścia nie ma.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 02 mar 2013, 18:53
kasiątko, nie przejmuj się tą dziewuchą

a mój dzień w szkole od 8-14 byłam w domu o 15 a miałam mieć zajęcia do 18 30, ale odwołali, potem zrobiłam obiadek i obejrzeliśmy poschizowany film z M "Klinika" w sumie nie warto oglądać
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 02 mar 2013, 18:55
siostrawiatru, :(

jasaw, tu nie chodzi tylko o nasze sprawy,ale podejście,że ona się narobi pomimo,że jest bezrobotna i poza szkołą nie ma nic do roboty a ja nie.Wyliczyła mi że sporo wracam z pracy o 16.30 zjem coś,zrobię psiakom jeść to mam jeszcze 4 godz. czasu na napisanie pracy a to że mogę być zwyczajnie zmęczona to się nie liczy.Ona całymi dniami siedzi w książkach i się wyrobić nie może i podobno pada,a ja mam się po pracy wyrobić.Powiedziałam jej że jestem zmęczona samymi dojazdami to odpowiedziała,że ona więcej chodziła po mieście.I tak cała z nią gadka.
W zeszłym roku robiła jazdę,że przed świętami ma szmat pracy bo ma 6 okien do umycia.Jak powiedziałam jej że też mam 6 okien w domu to trochę się przymknęła,chociaż i tak było "ale ja" coś tam.. że ma więcej pracy :roll:
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez siostrawiatru 02 mar 2013, 18:58
kasiątko, nie przejmuj się nią. Olej.

Sortuj wg