Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez haribo190 24 lut 2013, 23:22
fatuma03, sprawa nie jest taka prosta, on ma już wyrok za znęcanie się i zawiasy, ma kuratorkę, (fatalna baba) ona uwaza ze kolejnie interwencje spowodują odwieszenie mu wyroku i trafi za kratki, a to też nie o to chodzi. NIe ma dobrego rozwiązania w takiej sytuacji..

Mój dzisiejszy dzień

przez perla86 24 lut 2013, 23:26
Obiad u szwagierki jadac były lęki słabo mi było :( potem do siostry mamy i tak cały dzien zlecial :)

pisanko
wspolczuje siostry ale nie przejmuj sie nia kobieta chyba sie pogubiła. A dziecko powinno teraz miec zabawy a nie obowiazki

haribo wspolczuje musisz byc twardy

Mój dzisiejszy dzień

przez haribo190 24 lut 2013, 23:35
pisanka, póki on nie bedzie chciał z tym skończyć to nic sie nie zmieni, ale nie ma zycia w domu, całe noce łazi i sie tłucze a to po łazience, a to po kuchni. NIe da spac a ja musze do pracy rano wstac w miarę wypoczęty...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 24 lut 2013, 23:38
haribo190, ale nie możecie pozwolić zeby was nękał. Sam widzisz jak to się odbija na Twojej chorobie
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 24 lut 2013, 23:55
co do mojej siostry to myślałam, że tylko ja uważam, że ona jest psychiczna, ale widzę, że coraz więcej osób się ze mną zgadza :/ najgorsze w tym wszystkim jest to, że ona niszczyła życie nie tylko mi, ale też drugiej siostrze, ale oczywiście zawsze była bez winy. manipulowała rodzicami tak, że ojciec jest w nią dalej wpatrzony jak w obrazek i robi co tylko ona mu powie (non stop wyciąga od niego mnóstwo kasy, a moja matka codziennie przed i po pracy przyjeżdża do niej zajmować się dzieckiem, żeby ona mogła sobie odpocząć, pomijam kwestię, że oboje rodziców ciągle ją gdzieś wożą, kupują, dają kasę, jeżdżą z nią na zakupy, gotują jej obiadki i zajmują się małą). a jak mówię matce, że nie powinni jej tak ulegać (ojcu nie ma co takich rzeczy mówić, bo on kompletnie się zapiera) to twierdzi, że chce pomóc nam wszystkim i jej też, że przy dziecku to trudno itd. ale błagam, ile kobiet wychowuje dzieci, często więcej niż jedno i sobie radzi? a ona nie jest niepełnosprawna, ma obie ręce i nogi i głowę. ale jest wygodnicka i najlepiej to, żeby wszyscy skakali wokół niej i robili wszystko za nią. a najgorsze jest to, że rodzice się dają, a my z drugą siostrą jak próbujemy się wtrącić to zostajemy zakrzyczane i wszystko zostaje obrócone przeciwko nam i wychodzi na to, że to my jesteśmy te złe. ech ciężko mi z tym, znowu ryczę.

haribo190 jasne rozumiem. masz rację, że on musi tego chcieć, ale czasami drobna pomoc może mieć wpływ na jego decyzje. Tak czy siak musisz dać radę, ale przede wszystkim zadbać o siebie i swoją psychikę. Masz jakąś pomoc dla siebie?

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 25 lut 2013, 00:00
Dzisiaj nie czułam się dobrze. Rozdrażnienie, nie wiadomo z jakiego powodu, zmęczenie - ale czym, nie wiem, senność - to rozumiem, znowu niedospana noc. Ogólnie tak sobie, ale bez załamania.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 25 lut 2013, 00:04
jasaw, kochana,tak Ci życze spokojnej,przespanej nocy. Należy Ci sie
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 25 lut 2013, 00:06
fatuma03, dziękuję Ci bardzo :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez bvb25 25 lut 2013, 00:12
pierwsze piwo od 7 dni nareszcie:)))
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 25 lut 2013, 10:40
Dzień jak zwykle ostatnio zaczął sie trzęsawkami. Może to skutek uboczny bioxetinu? Czekam zeby mi przeszło. Do tego poce sie ale to może od przeziębienia
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez siostrawiatru 25 lut 2013, 11:31
Przeżyłam jakoś wizytę u psychiatry. Zmieniła mi jeden lek i kazała zastanowić się nad terapią :-|
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Mój dzisiejszy dzień

przez alka123 25 lut 2013, 11:45
Powinnam wykonać dziś telefon dosyć formalny w sprawie dla mnie bardzo ważnej.Pomijam już fakt że umawiałam się z tą osobą z urzędu że to ona skontaktuje się ze mną w określonym czasie termin ten jednak minął a ja czuję sie jak w zawieszeniu.Można się domyślić że przez ten brak odzewu czuję się dodatkowo zle bo jeśli to ja zadzwonię teraz będę mieć uczucie ala natręta że powinnam być bierna ale to z kolei będzie wiązało się z tym ze frustracja tylko się zwiększy we mnie.W głowie mi się roją różne myśli że za tym brakiem odzewu stoi coś złego co mnie dodatkowo blokuje a z drugiej strony chciałabym to potraktować jako ćwiczenie cokolwiek bym nie usłyszała bo drugiej stronie jednak stresuję się tym że usłyszę coś do czego nie potrafiła się odnieść.:(

Mój dzisiejszy dzień

przez słonko1 25 lut 2013, 11:51
A ja mam takiego doła :( ,przez 2 tyg. było super,a w nocy miałam taki atak,obudziłam zaczął mi boleć żołądek,wypiłam nospe,nie zdąrzyłam dojść do wyra i zaczeło się...miałam tak szybki puls,że ledwo otdychałam,jak się trochę uspokoiło po wypiciu con coru,to zaczeły drętwiać ręce i nogi i to gdzieś przez godzinę,myślałam że umre :( ,pierwszy raz miałam tak mocny atak,jestem załamana,nie wiem co mam robić,w styczniu byłam u kardiologa,powiedział,że wszystko ok...,od 2.30 nie spałam,a na 16 muszę z synem jechać do lekarza bo ma38 gorączki,masakraaaaa :why:
słonko1

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 25 lut 2013, 13:24
ja miałam rano badania (hormony, cukier, insulina itd) 3 godziny męczarni i picia glukozy. czuję się paskudnie zmęczona, rozdrażniona i czeka mnie oczekiwanie 24h na wyniki ;(

Sortuj wg