Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez nieboszczyk 15 lut 2013, 17:24
może jak lot powrotny bedzie odwołany to utknę w UK.wszystko w ciemno.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Mój dzisiejszy dzień

przez haribo190 15 lut 2013, 17:49
Beznadziejny dzień.. czuje się okropnie, tak źle nie było od jakichś 3 tygodni, boli mnie w klacie, słaby jetsem jak niemowlę, w głowie haos.. chyba się troszke położę. Wróciłem właśnie z pracy, zjadłem 4 krokiety i nie ogarniam otaczającej mnie rzeczywistosci... :-|

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 15 lut 2013, 18:01
podróż pociągiem i już w domku, dziś z M robimy sobie walentynki, dostałąm pięknego storczyka w doniczce fioloetowego :yeah:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 15 lut 2013, 18:55
Wróciłam od psycholog. Podbudowana,ale lekkgie lęki są
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez perla86 15 lut 2013, 20:38
Mighman ok serce zdrowe ale tachyarytmia sama od siebie sie nie pojawia nie mowie tutaj o tachykardi :/
Co do terapi niestac mnie na prywatną a u nas sa strasznie długie kolejki ale jak bede szla do psychiatry spytam sie jak to sie dalej jest.
Mnie nachodzą takie mysli :(

jasaw trzymam kciuki za narzeczoną syna żeby wszystko się ułozyło :)

Mnie cos znowu brzuch zaczyna wariowac jakies oglosy itp wraca chyba wszystko nie obejdzie sie bez leków depresyjnych :(

dogomaniaczka
udanego wypadu...fajnie tak zapomniec od rzeczywistosci

fatuma a ty chodzisz na terapie czy to sama rozmowa?

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 15 lut 2013, 20:52
perla86, uwierz mi, że psychoterapia bardzo pomaga w takich sytuacjach. Pomaga dotrzeć do sedna lęków, okeslonych naszych zachowań i myśli. Dobrze byłoby rozpocząć zajęcia z psychoterapeutą, bo psychika nakręca nam i potęguje inne dolegliwości. Jeśli chcesz, podaj mi na pw miejscowość, w której mieszkasz i może pomogę Ci coś znaleźć. Ja trafiłam do ośrodka, gdzie niepotrzebne było skierowanie do psychologa.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 15 lut 2013, 20:53
perla86, chodze na rozmowy do psychologa i na terapie uzależnień bo jestem od benzo uzależniona,ale to tez łączy się z psychoterapią
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez perla86 15 lut 2013, 21:00
jasaw bardzo bym była wdzieczna ja wiem ze terapia pomaga zapisała mnie psychiatra początkiem grudnia ale powiedziala ze jest duża lista oczekujących a sama terapia trwa dwa lata minimum. Ja mieszkam w Chrzanowie

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 15 lut 2013, 21:03
perla86, będę szukała....
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 15 lut 2013, 21:24
Nie dojechałam dziś znów do lekarza.Jestem do dupy :(
Nic prawie dziś nie zrobiłam w domu.Nałykałam się Sudafetu,opiłam kawy i czuję się super gdyby nie świadomość,że znów się przemieniam w głupią ćpunkę.Jeszcze gorsze w tym,że marzę o czymś mocniejszym jak feta. :oops:

Mam do Was pytanie.Nie musicie odpowiadać,ale bardzo mi zależy.
Jak mnie odbieracie pod kątem choroby-schizofrenii.Wy macie nerwicę czy depresję a ja chorobę która jest straszna powoduję dziwaczność i całkowite odtrącenie i wycofanie społeczne.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez perla86 15 lut 2013, 21:26
Kasiu ja Cibie pojmuje jako rozsadna kobiete ktora probuje cos osiagnac w zyciu i sie stara a to jest ważne :great:

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 15 lut 2013, 21:28
kasiątko, jakbyś tego nie powiedziała kilka stron wcześniej to bym nawet nie wiedział. Ale posty to nie prawdziwe życie ale na forum masz odbiór pozytywny :)

Mój dzisiejszy dzień

przez amelia83 15 lut 2013, 21:30
kasiątko, dla mnie jesteś fajną, oagarniętą dziewczyną, a na pewno nie widać po Tobie tej choroby, gdybyś o niej nie mówiłaa nikt by Cię nie kojarzył ze schizofrenią. Uczysz się, pracujesz, jesteś aktywna życiowo a to nie jest zbyt popularne u ludzi chorych na schizofrenię, buziaczki :* :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 15 lut 2013, 21:31
kasiątko, ja odbieram Cię jako wrażliwą, sympatyczną, empatyczną osobę. Nie dziwaczną, nie złośliwą...
Ile razy ja próbowałam coś załatwić, gdy miałam gorszy okres w swojej nerwicy. Tez miałam do siebie pretensje, ale po lekturze kilku książek, zrozumiałam, że własnie taka jest moja choroba. Kasiu - nie bądź dla siebie niedobra, tak bardzo krytyczna.
Z tymi lekami tez dasz sobie radę...wiesz, że to Ci szkodzi, więc walcz z tym, nie daj się pokonać....próbuj!!! Uda Ci się, na pewno :!: :!:

-- 15 lut 2013, 20:32 --

perla86, naprawdę jest problem w Twoim mieście. Ja jestem dość drobiazgowym szperaczem internetowym i chyba tylko Szpital Miejski ma poradnie psycho-psychiatryczną??? Ale jeszcze będę poszukiwać...
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg