Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 22 wrz 2007, 22:59
Wzajemnie :] długich spokojnych... i bez porannych ekscesów po obudzeniu ;)
Przyjaciel forum

przez Pstryk 22 wrz 2007, 23:20
Nie pojmuję świata tych ludzi. Gdy staram się być taka jak oni - okrutna, podła i bezwzględna - też im nie pasuje. Dawno się nie pociełam. Dawno nie wzięłam za dużo tabletek na raz. Ale nie mogła już. Nie tym razem. To jakaś pomyłka, że tu jestem - tu, wśród tych ludzi. Nie chcę tu być - to jakiś niesmaczny żart. Teraz mi wszystko jedno. Byle się nie obudzić.
Pstryk

przez wiatr 22 wrz 2007, 23:22
smutna48 napisał(a):a juz wa mowię dobranoc miłych snów :-)
a tak na marginesie , jesteś wyjątkowa pomimo, że sama jeszcze w to nie wierzysz. Również życzę Tobie, sobie i pozostałym wspaniałych snów i
Piotrek napisał(a):bez porannych ekscesów po obudzeniu Wink
( Witaj Piotr , miło Cię znowu ,,poczytać" :mrgreen:

:mrgreen: Pozdrawiam ;)
"mój przyjaciel wiatr"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 23 wrz 2007, 00:12
bethi napisał(a):Dawno nie wzięłam za dużo tabletek na raz. Ale nie mogła już. Nie tym razem. To jakaś pomyłka, że tu jestem - tu, wśród tych ludzi. Nie chcę tu być - to jakiś niesmaczny żart. Teraz mi wszystko jedno. Byle się nie obudzić.

Bethi co się stał????????????????? :cry: :cry: :cry:
To nie Twoje zycie nie Ty jestes tu przez pomyłkę to Ci wszyscy ludzie o ktorych piszesz ich tu nie powinno być skąd się biora tacy ludzie? ani sie do nich dopasować ani odciąć w sumie niewiadomo co zrobić ... Ale to Nie TY Bethi to oni są pomylką ci co ranią i kiedyś mi pisałas że nie watro stawac się zimną skałą skamienieliną więc posłuchaj rady ktorą dałas mi ;) Buziaki dzeki Wiatr dzięki Piotrek mam nadzieję że się wyśpię narazie ogladam głupie filmy na TVN :roll:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez depresyjny86 23 wrz 2007, 00:16
Bethi-Ty nie jesteś tutaj przez pomyłke,to ci inni ludzie są jednym wielkim nieporozumieniem ale nie Ty!.
Ty jesteś ok....to ci inni ludzie są do d...
Ostatnio edytowano 23 wrz 2007, 00:23 przez depresyjny86, łącznie edytowano 4 razy
:)

przez .Tomek 23 wrz 2007, 00:17
też coś na TVN oglądam..ale przybite jakieś więc spadam do łóżka. Hmmm....czytać czy spać? :) Dobranoc anyway :)
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez wiatr 23 wrz 2007, 00:33
bethi napisał(a):Nie pojmuję świata tych ludzi.
bethi zostaw ten ich świat
bethi napisał(a):Gdy staram się być taka jak oni - okrutna, podła i bezwzględna
ani tak nie postępuj. Jesteś świetną dziewczyną, nie zmieniaj tego dobra co masz w sobie, wielu już stanęło na nogi dzięki Tobie , Twojej wyrozumiałości, ciepła , wsparcia dla innych ot tak bezinteresownie.Twoje posty są niezmiernie ciepłe . I Ty mówisz, że to wszystko jest pomyłką. Jaka to pomyłka, że wielu Ci dziękuje za słowa wsparcia, otuchy. To to jest pomyłką. Co Ty mówisz bethi. Sama niejednokrotnie z uwagą czytałam i nadal czytam Twoje posty. Wiele dają do myślenia. Myślenia pozytywnego. Dobrego. Być może potrzebujesz trochę się zatrzymać odpocząć. Masz pełne prawo do odpoczynku. Sama wiesz , tabletki do kosz tam ich miejsce- śmietnik. A ty odpocznij, by nabrać sił i nadal rozpocząć pisać te wspaniałe posty , wiem jak wielu na forum z niech korzysta. Głowa do góry kochana bethi ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez depresyjny86 23 wrz 2007, 01:01
A ja mam spore obawy że jest tu na forum osoba z mojej rodziny która czyta moje posty......<Jeżeli tak jest to niech ta osoba napisze do mnie na gg>
Byłem dzisiaj na weselu...nie bawilem sięw ogóle bo wpadłem w dół i w sumie w chorą zazdrośc<zazdroszczę szczęścia innym ludziom>
No a poza tym od dzisiaj jestem jedyną samotną osobą w rodzinie.
No i jeszcze okazało się że moge mieć problemy zdrowotne<nie wiem w sumie czy małe czy powazne...>
2 GODzINY PÓŻNIEJ....
Buuu jak ja chcialbym mieć kogoś...... :( i być przez tą drugą osobe docenionym i kochanym....
Dzisiaj jak widziałem tylu młodych szczęśliwych ludzi to....myślałem że zwariuje....wiem że nigdy nie będe taki jak oni i że musze sam stworzyć siebie lepszego<już mi to wychodzi ,przynajmniej nie myśle że mam słaby charakter,i nie myśle że jestem debilem>
Dobra koniec mojego marudzenia ;)
:)

przez Tygryska 23 wrz 2007, 10:20
bethi tule cię bardzo mocno! Proszę, nie mysl tak o sobie, to nie jest żadna pomyłka.Wydaje mi sie że najlepiej jest pomalutku budować sobie swój własny swiat i starać zapraszać do niego tylko wartych tego ludzi, reszte olać.

Darek każdego czasem zżera zazdrość, oby tylko nas nie zamroczyła ;) Trzymaj się!

przez smutna48 23 wrz 2007, 12:02
hej ja na chwile niedziela to taki dzien denny że kupa roboty jest tzn nie ja mama ma te swoje rzeczy do poprawiania i pisania nienawidze niedziel a tak wogle to dziś tez mi nie dali spać :cry:
Susan Taylor

przez Dino 23 wrz 2007, 14:06
właśnie przyjechałem z lasu ,nazbieraliśmy z żoną i dzieciakami wiaderko podgrzybków i prawdziwków ,będzie pyszny obiadek ;) nazbieralibyśmy więcej ale napotkaliśmy dwie żmije i wolałem nie ryzykować ukąszenia,następnie podjechaliśmy do znajomych na kawkę i wszystko byłoby dobrze gdyby stary kocur nie ugryzł mojej córki :x biedna całą drogę płakała :cry: ale ogólnie było fajnie ,piękna pogoda i wyśmienite samopoczucie czego i wam życzę.
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

przez smutna48 23 wrz 2007, 18:02
Tai to dobrze ja mam las pod nosem a nie mam z kim sie do niego wybrac :cry: jestem sama sama jak palec samiuteńka na tym pokur.... świecie pełnym łajz itp Bethi odezwij się bo się martwię normlanie spac w nocy nie mogłam :cry:
Susan Taylor

przez Mooni 23 wrz 2007, 19:36
cześć wszystkim,

jak ja nie lubię niedziel... w niedzielę wszystko odbywa się jakby w innym wymiarze. Mdli mnie od tego.
Ale nie piszę, żeby sobie ponarzekać. Wczoraj był za to dłuuugi spacerek z koleżanką i dziećmi. Piękna pogoda, cieplutko. Aż się na sercu lepiej zrobiło. Nawet moje huśtawka nastroju troszkę mniej się huśta :)

Bethi, co z tobą? Nie było mnie na forum, teraz przeczytałam
pozdrawiam
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez .Tomek 23 wrz 2007, 19:41
Mooni napisał(a):jak ja nie lubię niedziel...

Niedziele są nudne, i zawsze jest ta świadomość, że następnego dnia poniedziałek :D Ale na szczęście mnie to nie obchodzi. Podczas tygodnia wyłączam się z uczuć i dopiero w piątek zdaję sobie sprawę, że to już weekend :)aach...
Mooni napisał(a):Wczoraj był za to dłuuugi spacerek z koleżanką i dziećmi. Piękna pogoda, cieplutko. Aż się na sercu lepiej zrobiło. Nawet moje huśtawka nastroju troszkę mniej się huśta :)

Dobrze słyszeć ;)

A Bethi niech tu napisze do nas :) Co się dzieje hm?
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

Sortuj wg