Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez smutna48 22 wrz 2007, 18:22
Piotrek napisał(a):gdy robią wszystko po kolei świadomie lub nie dokładnie tak jak ja najbardziej nie chcę

właśnie takie denerwujące zachowanie zwłaszcza, że ja co raz bardziej się utwierdzam w przekonaniu iż moje kompletne anty nastawienie do takiego pomusłu było słuszne że ja miałam rację :evil: wkurza i doprowadza do wściekłości nie czuje się jak w domu naprawde nie czuje się jak w domu Bethi dzięki :? serce mnie az rozbolało wystarzy ze się zdenerwuję i bummmm wszystko zaczyna wracać. Mialam dziś gości do tego babcie i ciotkę z USA wpadła 2 raz żeby się pozegnac bo jutro wylatuje ufffffffff niby nie siedziała tutaj ale ja miałam poprostu kiepski dzień...
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez From_NewYork 22 wrz 2007, 18:36
Powiem wam ze wizialem sie z psychologiem w poniedziałek do czwartku bylo super prawie zadnych leków no ale od 3 dni znow jestem cały w lekach :( nie wiem jak to jest po rozmowie z psychologiem czuje sie super pozniej stopniowo gorzej
Szlachetne zdrowie nikt sie nie dowie jako smakujesz aż sie zepsujesz

przez Rena 22 wrz 2007, 18:48
No właśnie, ja też kiedy wyjdę od mojej pani doktor to czuję się super im dalej tym coraz słabiej, dobrze że chodzę do niej co tydzień, to rozmowa tak działa czy ta osoba?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 22 wrz 2007, 18:58
:D Rozmowa Kochani, rozmowa :D
Sęk w tym, aby utrzymać ten dobry nastrój jak najdłużej. Własnymi siłami i staraniami. Z czasem to wchodzi w krew. I ten dobry stan utrzymuje się coraz dłużej, i dłużej :D
Pstryk

przez VTEC 22 wrz 2007, 20:18
Hi all !

A mnie dziś zmogła choroba :?

Kolejny BEZalkoholowy weekend ... nie jestem w formie bo ... kupiłem zgrzewkę booster'ow (napoje red bull'o podobne) i wypiłem trzy :shock: , zwykle zgrzewka starczała do niedzieli wieczór :lol:
Siedze i napieprzam w jakieś głupie gry ... pozdrawiam wszystkich ...

PS. Może zrobimy kiedyś jakiś wątek przy piwku ? chyba że już taki jest ...

Paweł
Pedź na spotkanie śmierci , nim zajmą Twoje miejsce ....

przez smutna48 22 wrz 2007, 20:59
Wyzrowieje moja sunia tez choruje ma zapalenie ucha i miala ogrom ropy w nim po za tym bol b ją bolało teraz tez ale mniej juz jest weselsza ps. mam nadzieje że nikt nie je teraz :lol:
Susan Taylor

przez moczymordka 22 wrz 2007, 21:02
dżejem, życzę dużo zdrówka dla Twojego kotka!!
ja co prawda za kotami nie przepadam:), ale wiem co to znaczy zwierzak kochany, bo mam pieska kundelka.

Mam nadzieję, że wyzdrwowieje!

przez smutna48 22 wrz 2007, 21:38
Chyba ja równiez zacznę sobie powtarzac Słowa Bethi :D
"OdwagaTO nie znaczy Nie Bać Sie Odwaga TO wiedzieć Że Są RZeczy Wazniejsze Niz strach" :D :D :D
Susan Taylor

przez wiatr 22 wrz 2007, 22:04
No nie :roll: czytając Wasze posty mam wrażenie, że jakiś pesymizm przeleciał nad niektórymi. O nie robaczki :idea: Głowa do góry, wymuszać uśmiech na twarzy.........nie wyłamywać się . Proszę chyba o nie wiele :?: Dasz radę. Uwierz w siebie że dasz radę się uśmiechnąć. No, właśnie tak, tak. A teraz przywołaj myśli pozytywne , zmuś się, zaciśnij ząbki, a jak musisz to zmarszcz czoło, lecz przywołaj myśl najbardziej wesołą z własnego życia. Masz, masz zatrzymaj ją najdłużej jak tylko potrafisz. Co, odczuwasz rozluźnienie na całym ciele. Jesteś niesamowitym, wyjątkowym człowiekiem. Pamiętaj zawsze o tym. ;)
"mój przyjaciel wiatr"

przez smutna48 22 wrz 2007, 22:16
optymistyczne b piękne ale ja w to nie wierze :arrow:
wiatr napisał(a):Co, odczuwasz rozluźnienie na całym ciele. Jesteś niesamowitym, wyjątkowym człowiekiem. Pamiętaj zawsze o tym.

:cry: :cry: :cry:
Susan Taylor

przez wiatr 22 wrz 2007, 22:34
smutna 48 dlaczego?
"mój przyjaciel wiatr"

przez smutna48 22 wrz 2007, 22:40
Długo by opowiadać więc będzie krótko zwięźle i na temat ...

pozwalam się ranić tym ktorzy juz i tak mnie zranili czuje się wyprana z godności i wcale nie czuje się wyjątkowa :cry:
Susan Taylor

przez IceMan 22 wrz 2007, 22:44
smutna48 napisał(a):wkurza i doprowadza do wściekłości nie czuje się jak w domu naprawde nie czuje się jak w domu

Wiesz... ja to uczucie poznałem wyjeżdżając na wakacje do babci albo cioci, bo u siebie nigdy
From_NewYork napisał(a):nie wiem jak to jest po rozmowie z psychologiem czuje sie super pozniej stopniowo gorzej

Rena napisał(a):No właśnie, ja też kiedy wyjdę od mojej pani doktor to czuję się super im dalej tym coraz słabiej, dobrze że chodzę do niej co tydzień, to rozmowa tak działa czy ta osoba?

Pewnie i osoba i rozmowa... najgorsze jest zamykanie się w domu, trzeba gdzieś koniecznie wychodzić, coś nieustannie robić, spędzenie całego dnia przed kompem lub jego znacznej części to istny masochizm i jeżeli ktoś może to niech robi cokolwiek by tego uniknąć.
VTEC napisał(a):PS. Może zrobimy kiedyś jakiś wątek przy piwku ? chyba że już taki jest ...

nie widziałem takiego ale pomysł niezły ;)

dżejem no to porządki jak się patrzy ;) ps. zdrówka tygryskowi życzę :)

wiaterek wróciłaś :D pozdrówka ;)
Przyjaciel forum

przez smutna48 22 wrz 2007, 22:47
Ja juz wa mowię dobranoc miłych snów :-)
Susan Taylor

Sortuj wg