Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 03 lut 2013, 22:12
kasiątko, a nie myslalas o tym,zeby sie jakos usamodzielnic,cos wynajac,chocby pokoik. ciasny ale wlasny. bo tak to cie kochana wykoncza.a z choroby zrobi sie jeszcze wieksza choroba. Na pewno znalazlabys cos z czynszem na swoja kieszen
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez sensubrak 03 lut 2013, 22:20
kasiątko, jeżeli mama pije regularnie to możesz się zwrócić do sądu o nakaz leczenia.

Mój dzisiejszy dzień

przez lutka 03 lut 2013, 22:27
witajcie, moj dzisiejszy dzien w skali do 10 daje 6 pkt, naliczylam 8 atakow paniki, bylam u rodzicow na obiedzie, moj ojciec nic nie wyczul, ze jestem po i przed atakiem, wiec chyba dobrze to kamufluje, polozylam corcie spac i na razie jest dobrze, mam tylko bol zoladka od stresu, chyba kule do kregli polknelam.

co do wychodzenia lękom na przeciw, probowalam, pare lat temu mi sie udawalo, aktualnie gorzej, ale musze, bo dziecko ma balet dwa razy w tygodniu, nie moge jej zawiesc, wiec pedze cale miasto i uwierzcie mi jak wracam czuje sie jak po solidnej dawce xanaxu, wykonczona jestem, na cale szczescie moj maz stara sie mnie zrozumiec i slucha jak mu opowiadam o stanach, wreszcie slucha a nie mowi, ze leniwa jestem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez omeeena 03 lut 2013, 22:42
W piątek pokonałam kolejny próg. Spędziłam w pociągu wśród tłumu ludzi prawie półtorej godziny. Obręcz na płucach, mrowienie w rękach i trzepotanie serca ustąpiło, kiedy usiadłam i włączyłam mp3.
W sobotę konałam. 4 kieliszki wódki sprowadziły taki atak, że myślałam o szpitalu! Paro + Tranxene na kolację. Koszmar! Boże, nigdy więcej!
Dziś już dobrze. Boże, dzięki Ci!
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 03 lut 2013, 22:45
vifi, mi pomaga jak mam zajęcie. Nieraz na siłe roboty sobie szukam. Wysilek fizyczny nie wchodzi w. grę bo mam tachykardię. A kiedys na siłownie chodziłam. Brakuje mi tego
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez emi 1402 03 lut 2013, 22:51
nawet niezły tylko brak checi do dzialania

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 03 lut 2013, 22:52
lutka, lutka, żazdroszczę męża. Moj kompletnie nie rozumie, twierdzi że mam ch..ujowy harakter i że nic mi już nie pomoże. On tez

-- 03 lut 2013, 22:02 --

emi 1402, tez sie dzis. do wszystkiego zmuszałam
Ostatnio edytowano 03 lut 2013, 22:58 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięto dubel
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez lutka 03 lut 2013, 23:08
fatuma03 napisał(a):lutka, lutka, żazdroszczę męża. Moj kompletnie nie rozumie, twierdzi że mam ch..ujowy harakter i że nic mi już nie pomoże. On tez

-- 03 lut 2013, 22:02 --

emi 1402, tez sie dzis. do wszystkiego zmuszałam

wiesz co dlugo to trwalo, ale zrozumial, ale w klotniach slysze jaka to ze mnie egocentryczka i len, ja ostatnio szczoteczka lazienke wypucowalam i w ten sposob przeszly lęki, ale przeciez nie wysterylizuje calego domu?prawda?

-- 03 lut 2013, 22:12 --

omeeena napisał(a):W piątek pokonałam kolejny próg. Spędziłam w pociągu wśród tłumu ludzi prawie półtorej godziny. Obręcz na płucach, mrowienie w rękach i trzepotanie serca ustąpiło, kiedy usiadłam i włączyłam mp3.
W sobotę konałam. 4 kieliszki wódki sprowadziły taki atak, że myślałam o szpitalu! Paro + Tranxene na kolację. Koszmar! Boże, nigdy więcej!
Dziś już dobrze. Boże, dzięki Ci!

gratulacje, to juz cos.

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 03 lut 2013, 23:34
lutka, tobie też zajęcie się czymś pomaga? Nie wkręcam sobie wtedy wszystkiego do psych.y t.ylko koncentruje się na robocie. A co do męża to raczej tylko gorzej może byc. Kiedys pomagał ale chyba go to przerosło. Tylko po co mnie obraża, upokarza i podsyca lęki?
Ostatnio edytowano 05 lut 2013, 16:35 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: dubel
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez lutka 03 lut 2013, 23:45
fatuma03 napisał(a):lutka, tobie też zajęcie się czymś pomaga? Nie wkręcam sobie wtedy wszystkiego do psych.y t.ylko koncentruje się na robocie. A co do męża to raczej tylko gorzej może byc. Kiedys pomagał ale chyba go to przerosło. Tylko po co mnie obraża, upokarza i podsyca lęki?

-- 03 lut 2013, 22:38 --

lutka, tobie też zajęcie się czymś pomaga? Nie wkręcam sobie wtedy wszystkiego do psych.y t.ylko koncentruje się na robocie. A co do męża to raczej tylko gorzej może byc. Kiedys pomagał ale chyba go to przerosło. Tylko po co mnie obraża, upokarza i podsyca lęki?

a no pomaga, albo sprzatam, albo prasuje, albo jak jest wiosna- lato w ogrodku grzebie, to mnie troszke wycisza, poza tym lubie patrzec na efekty mojej pracy, ostatnio wzielam sie za odkurzanie o 12 w nocy, musialam cos zrobic,maz mnie popukal po glowie, wczesniej gotowalam, gl. nocami, tez mi to pomagalo, teraz jak wiem, ze musze ugotowac kazdego dnia, przestalo mnie to rajcowac.

Mój dzisiejszy dzień

przez bułka 03 lut 2013, 23:49
-- 03 lut 2013, 17:22 --

bułka, czy Tobie również zdarza się coś takiego przechodzić? Jak sobie z tym radzisz, bierzesz coś doraźnie? Mi pomógł nieco Rispolept w podwójnej dawce.[/quote]

depas z rana ostatnio często mam atak lęku po przebudzeniu, czasem biorę hydroksyzynę bo benzo nie ma sensu tak często. Ale najlepiej jest jak zgodnie z zaleceniami z terapii wyszukuję sobie jakieś zajęcie np ogarniam mieszkanie, albo dziś np zrobiłem porządek z kablami od sprzętu i staram się lekceważyć lęk, akceptować, nie zwracać uwagi - za jakiś czas przechodzi, szczególnie jak głowa jest zajęta innymi głupotami. Potem znowu wszystko wraca i wtedy znowu strategia akceptacji - w kółko:) Pracuje jakoś nad tym żeby to wszystko w końcu kiedyś zanikło.

Prawie cała niedziela przespana (noc zarwana na pisanie projektu) :smile:
Shine on you crazy diamond...

F41.0
escitalopram 10 mg
pramolan 50 mg

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 03 lut 2013, 23:50

-- 03 lut 2013, 23:00 --

Myślałam ze tylko ja musze cos robić zeby mi było lepiej. Wiele osób pisze że to przesypia. Ja nie moge. Jak sie w dzień położe to wstaję z nasileniem objawów
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez bułka 04 lut 2013, 00:06
fatuma03 przesypianie tego to chyba nie jest dobre wyjście, choć sam to czasem stosowałem. Lepiej stawiać temu czoła..
Shine on you crazy diamond...

F41.0
escitalopram 10 mg
pramolan 50 mg

Mój dzisiejszy dzień

przez lutka 04 lut 2013, 00:13
jeszcze rok temu jak sie rano budzilam myslalam ,ze zwariuje, lek na maxa, dretwienie konczyn, bol brzucha, panika, biegunka, teraz nie moge spac w dzien, budze sie i umieram, wiec wole pracowac. poranne leki minely, nocne rowniez,na szczescie.

Sortuj wg