Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 01 lut 2013, 20:04
lutka, :D WITAJ :D ,własnie po to jest to forum...pisz śmiało o wszystkim czym chcesz się podzielić. Chociaż nie zawsze ktoś się do Ciebie odezwie - bywa i tak - wiedz, że jesteś jedną z nas. My albo mamy podobne problemy, albo mieliśmy, także na pewno znajdziesz tutaj zrozumienie.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Mój dzisiejszy dzień

przez perla86 01 lut 2013, 20:11
ciacho tylko ja nie wiem czy to wynik leku troche mnie to stresuje moze sie wypowie ten kto bierze beta bloker

-- 01 lut 2013, 19:14 --

Wogole na tym moim beta blokerze to pisze obnizenie cisnienie nic o wyregulowaniu akcji serca :bezradny:

Mój dzisiejszy dzień

przez ciacho7891 01 lut 2013, 20:15
Wiesz co Ci powiem? To nie lek Cie stresuje. Sama doszukujesz sie co cie stresuje. "olej" to niech Cie stresuje. Przecież jestes normalną zdrowa kobietą, postresuje sie za chwile bedzie dobrze i tyle:)
ciacho7891

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez perla86 01 lut 2013, 20:26
Nie wiem ale leki tez moga byc zle dobrane nie wiem czy po 3 cwiartkach on juz zaczal dzialac i daje skutki

Mój dzisiejszy dzień

przez lutka 01 lut 2013, 20:44
ja zmagam sie z lekami juz prawie 20 lat czyli od dziecka, na poczatku bylo duszenie hiperwentylacja itp, aktualnie boje sie jesc, bo po jedzeniu w klatce piersiowej mnie zaczyna bolec i to tetno, serce wariuje i niepokoj wzrasta na maxa, udzielam sie jeszcze w watku hipochondryzm, bo obawiam sie,ze to mnie neka najbardziej. W kazdym badz razie kazdy nowy dzien to batalia, jak otwieram rano oczy juz mam lek, rece dretwieja, nogi jak z waty i ta biegunka, boze jak sobie pomoc???

ponadto dwa miesiace temu bylam przy smierci mojej tesciowej, zmarla na raka, tak to mna trzepnelo, ze az cykl miesiaczkowy mi sie zaburzyl, okres zatrzymany, to tez mnie nakreca coraz bardziej,boje sie, ze moj maz pomimo staran jego i moich odejdzie ode mnie, bo ile mozna z takim kims zyc??? :why: :cry:
Ostatnio edytowano 01 lut 2013, 20:51 przez lutka, łącznie edytowano 1 raz

Mój dzisiejszy dzień

przez ciacho7891 01 lut 2013, 20:49
Zaakceptowac to. Powiedzc sobie to mi nie przeszkadza żyć i sie realizowac. Tez tak mialem wstawalem i 1 mysl..o kurde znowu leki czekaja. Ale nie niech se czekaja ja robie swoje żyje dalej!!
ciacho7891

Mój dzisiejszy dzień

przez lutka 01 lut 2013, 21:23
ciacho7891 napisał(a):Zaakceptowac to. Powiedzc sobie to mi nie przeszkadza żyć i sie realizowac. Tez tak mialem wstawalem i 1 mysl..o kurde znowu leki czekaja. Ale nie niech se czekaja ja robie swoje żyje dalej!!

masz racje, w dni lepsze nawet mi to wychodzi, lęki juz zaakceptowalam, nawet nauczylam sie objawy rozpoznawac i wiedzialam, ze np dusznosci i szumy w uszach to tylko napad lęku, z tym, ze on jest przebiegly i dal mi nowe nieznane dotad objawy i znowu od poczatku, poznanie, akceptacja po drodze wiele nieprzespanych nocy i male rujnowanie swojego zdrowia... :cry:

Mój dzisiejszy dzień

przez ciacho7891 01 lut 2013, 21:25
Lutka glowa do góry. ! raz jak mialem atak to myslalem ze umieram. Teraz wiesz co Ci jest. Wiesz, że to krzywdy Ci nie zrobi tylko Cie pomeczy. Ja jak mialem ataki zawsze mowilem sobie. Wiem co mi jest i jest spoko. Zaraz bedzie spokoj. :)
ciacho7891

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 01 lut 2013, 21:26
Byłem u pani pscyholog - nawet spoko
Potem pozalatwiałem sobie kilka spraw na uczelni
Potem zakupy w CH
A teraz siedze pieką mnie oczy, do tego mam je mocniej niż zawsze podkrążone i sine, do tego pieka cche mi sie spac i lekkie lęki, ciśnienie cały dzień 140/80 :|

Mój dzisiejszy dzień

przez Iruś:) 01 lut 2013, 22:03
u mnie calkiem calkiem :great: dzien przelecial,po pracy mialam okazje przejechac sie komunikacja podmiejska,rowniez bez lęku,na luzie,potem spacerkiem do domku,nawet nie przeszkadzalo mi błoto na drodze,luz,pelny luz,zjadlam obiadek,czekalam na efekty,a tu nic,spokój,wiec pozwolilam sobie na kawalek ciasta,i czekam na efekty a tu nic , spokoj....nie wiem co mysleć,ale chcialabym zeby tak zostalo!!! :angel:
"życie jest piękne,trzeba tylko umieć je dostrzec"

Mój dzisiejszy dzień

przez lutka 01 lut 2013, 22:16
Iruś:) napisał(a):u mnie calkiem calkiem :great: dzien przelecial,po pracy mialam okazje przejechac sie komunikacja podmiejska,rowniez bez lęku,na luzie,potem spacerkiem do domku,nawet nie przeszkadzalo mi błoto na drodze,luz,pelny luz,zjadlam obiadek,czekalam na efekty,a tu nic,spokój,wiec pozwolilam sobie na kawalek ciasta,i czekam na efekty a tu nic , spokoj....nie wiem co mysleć,ale chcialabym zeby tak zostalo!!! :angel:

irus napisz mi prosze co sie z toba dzieje jak zjesz jakis posilek, bo ja mam fatalne tetno, niepokoj i kamienie w zoladku.

Mój dzisiejszy dzień

przez Barbra 01 lut 2013, 22:27
ciacho7891, dajesz ludziom 'kopa' :great:

Mój dzisiejszy dzień

przez ciacho7891 01 lut 2013, 22:33
E tam..ja chce tylko żebyście sie tego pozbyli ja potrafiłem to wy też:) :uklon: Mi pomogla calkiem przypadkowa strona z pewnymi wskazówkami, szkoda, że jej nie pamietam, ale może mi się przez to forum uda chociaż w małym procencie komuś pomóc;] i kotś kiedyś powie..ciasteczko jest dobrze, czuje że żyje :D
ciacho7891

Mój dzisiejszy dzień

przez słonko1 01 lut 2013, 22:36
Mightman, spoczko,to nie jest wysokie ciśnienie,sam piszesz byłeś na uczelni,u psycholog na zakupach,dla tego i jesteś śpiący zmęczony i masz trochę podwyższone ciśnienie ;)
słonko1

Sortuj wg