Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez smutna48 21 wrz 2007, 20:37
ja równiez mam plany na wieczór leki i wyrko :-) Dzejem jak kotek?
Bethi ty masz przynajmniej wytłumaczenie a jak palne błąd to juz nie niestety ale one wynikają chyba z tego pośpiechu a przecież nic i nikt mnie nie goni :oops: :oops: :oops:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Gosiulka 21 wrz 2007, 20:46
Bethi trzymam za ciebie kciuki :P .Takie postanowienie wymaga odwagi i duuuuużo silnej woli ;) . Dasz radę. Jestem z tobą :D
Przyjaciel forum

przez Pstryk 21 wrz 2007, 20:50
Ty ty, Piotrek, podnieś czasem prawą nogę jak siedzisz za kierownicą :lol:

Smutna48, dla mnie to nie robi różnicy. I tak nie zauważę byka :lol:

A ja miała w tym tygodniu bardzo miłą przygodę z Panami Niebieskimi. Zostałam przyłapana na jeżdżeniu bez pasów. W normalnych okolicznościach byłoby to 100 zeta i 2 pkt. karne, ale Pan Policjant dał mi kubeczek soku z cytryny, żebym więcej nie zapominała :lol: Nigdy nie piłam pyszniejszego soku z cytryny :lol:
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smutna48 21 wrz 2007, 20:54
hehehe to fajnie i na zdrowie Ci wyszło powinni zamiast mandatów i pkt karnych rozdawać sok z cytryny kto jest za ? :-)
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez IceMan 21 wrz 2007, 21:08
smutna48 napisał(a):hehehe to fajnie i na zdrowie Ci wyszło powinni zamiast mandatów i pkt karnych rozdawać sok z cytryny kto jest za ? :-)

Ja! notorycznie zapominam o zapalaniu świateł do jazdy dziennej :P
bethi napisał(a):Ty ty, Piotrek, podnieś czasem prawą nogę jak siedzisz za kierownicą

nie jest źle .... zabić się nie chcę :P tylko nie cierpię się wlec i nie cierpię jak inni się wloką
Przyjaciel forum

przez Pstryk 21 wrz 2007, 21:09
Gosiulka napisał(a):Bethi trzymam za ciebie kciuki Razz .

Dziękuję Kochanie. Odwagę i siłę Wy mi dajecie.
Tulę
Pstryk

przez Jaśkowa 21 wrz 2007, 22:27
pomalowałam paznokcie wkleiłam w nie jakieś diamenciki :roll: lansuje sie na jutrzejsze wesele na, które nie chce mi się iść bo po pierwsze nie jestem zadowolona z sukienki, którą zakładam po drugie jestem w stanie wojny z mężem :twisted: po trzecie jestem gruba :roll: po czwarte nie wiem jaką fryzurę jutro u fryzjera zrobić i boję się, że jak zwykle zmontuje mi na głowie coś co doprowadzi mnie do skrajnej rozpaczy i mycia głowy zaraz po wejściu do domu :roll: po piąte na tym weselu będzie kilka osób no może ze trzy, których sam widok napawa mnie obrzydzeniem ( co prawda po prosiłam aby mnie posadzono z daleka od nich, ale sam fakt, że tam będą mnie dobija) po szóste zjadłam dziś dwie wuzetki i eklerkę :roll: i jestem na siebie za to wściekła, więc ożłopałam się jak głupia herbatki na odchudzanie i mnie teraz mdli :roll:

a tak poza tym to uroczy dzień miałam :roll:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:48 pm ]
mój mąż ogląda jakiś obrzydliwy film na HBO coś a'la Piła koszmar jakiś psychopata znęca się nad ludźmi kroi ich na żywca ja nie jestem w stanie tego słuchać a co dopiero na to patrzeć co za dramat :twisted: mam napięte wszystkie mięśnie i szczękościsk :twisted: jak można i po co w ogóle kręcić takie filmy, co do osób, które to oglądają to już słów brak :twisted: ( mój mąż jest nienormalny jak słowo daję :roll: )
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez yeti 21 wrz 2007, 23:34
Piotrek napisał(a):nie jest źle .... zabić się nie chcę :P tylko nie cierpię się wlec i nie cierpię jak inni się wloką

A oni tak często się wloką, myślałąm, że to ja jestem przewrażliwona na tym punkcie ;)

smutna48 napisał(a):hehehe to fajnie i na zdrowie Ci wyszło powinni zamiast mandatów i pkt karnych rozdawać sok z cytryny kto jest za ? :-)

Jestem za, jak najbardziej dobry pomysł :lol:

Bethi 3mam kciuki, dasz rade napewno;)

Dzejm jak tam z kotkiem? Wiem co czujesz, ja mam 4 pieski i są mi tak bliskie jak ludzie, nie sądziłam nigdy, że można tak bardzo przywiązać się do zwierzaka :smile: niedawno straciłam jednego pieska, potrącił go samochód, głupio tak teraz bez niego:? życze więc Twojemu kociakowi zdrówka, jakoś to bedzie;)

Ja dziś mam jakiś lepszy dzień, nawet zabrałam się za napisanie postu tutaj;) Pozdrawiam Was wszystkich i życze jak najwięcej lepszch dni wszystkim :lol:
Ostatnio edytowano 21 wrz 2007, 23:37 przez yeti, łącznie edytowano 1 raz

przez .Tomek 21 wrz 2007, 23:36
Ach idę do-oglądać film i później poczytać i później spać. Albo poleżeć pogapić się w ścianę, zasnąć, obudzić się pogapić się, zasnąć itd. aż do rana, wtedy wstanę zrezygnowany, zjem śniadanie jakieś marne, porobię coś, załatwię sprawy w mieście i do kompa. Do bardzo późnego wieczora i od początku to samo. All over again. Taka ot moja rutyna. Nienawidzę jak mi ją ktoś zaburza :twisted: :twisted: :twisted: Dobrej nocy dla wszystkich.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez *maleństwo* 21 wrz 2007, 23:45
Gosiulka nie martw sie ja mam tak samo jak ty jak jestem sama w domu :( Kurcze a ja dzie sluchajcie miałam EEG głowy ;/ dziwne badanie , 14 min trzeba bylo lezec z zamknietymi oczami , a pozniej jakies impulsy mi wysyłał Pan doktor takie czerwone światełka o różnej amplitudzie , znaczy rosnącej w pewnym momencie już miałam dość aż niedobrze mi bylo od tychswiatełek! no i fryzure miałam boską ;) szkoda ze siebie nie widziałam hehe z jakas gumowa siatką na głowie i diodami ....jak debil... a pożniej miałam zarąbiaszczą fryzurkę ... no i szczotki do włosow zapomniałam i tak wracałam z tym żelem we włosach ;))))
ciekawe co mi wyjdzie ...? mieliście juz takie badanie??

No bo mnie Pan doktor dziś to wszytko tłumaczył skad moga sie brac takie stany lękowe .... no i jednak chyba sobie ich tak o konca nie wymyślam...:( poprostu po zatruciu tlenkiem węgla moje komórki nerwowe troszke sie niedotleniły i mogły lekko obumrzec ... tzn. tyko jakas tam ich część.... i stąd te stany lękowe... moga sie brac...

A od jtra zaczynam brac leki... i 0 alkoholu :( dzis piłam ostatnie piwko ;(

Ale sie ozpisałam .....
Proszcie napiszcie jak macie jakies dośwoadczenia z badaniem EEG...

przez Jaśkowa 21 wrz 2007, 23:49
hahah maleństwo miałam też to badanie identycznie żel we włosach jakieś impulsy światełka pełen kosmos :lol: mnie to się spać bardzo chciało przy tym badaniu, oczywiście nic mi nie wyszło :roll:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:56 pm ]
jest na forum topik o zaginionych userach bo nie mogę znaleźć więc piszę tu co się dzieje z Dino??? wie ktoś?? no i co z dżejem bo też jej nie ma??

acha jak nie ma takiego topiku to może założyć takowy przyda się taki do wymieniania info.
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 21 wrz 2007, 23:59
jest w dziale offtopic
:)

przez Jaśkowa 22 wrz 2007, 00:00
dzięki Darek :smile:
Przyjaciel forum

przez *maleństwo* 22 wrz 2007, 00:09
Jaśkowa a kto cie skierował na to badanie? miałaś jakie podstawy ... np. jakas strat przytomności czy coś?

Sortuj wg