Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez natik 19 wrz 2007, 20:24
czesc wszytskim:))byłam wczoraj na terapii i pani psycholog wyslala mnie do psychiatry twierdzac,ze musze brac leki i ze napewno dobierze mi jakies odpowiednie dla mnie...myslalam,ze obejdzie sie bez psychotropow,czuje sie ok i powoli acz systematycznie pozbywam sie lękow z pomoca persenu najwyzej...i nie wiem co robic,psycholog twierdzi,ze w przypadku jakiejs bardziej stresujacej sytuacji moze byc kiepsko i dlatego potrzebuje wspomagaczy na jakis czas az unormuje sie moja sytuacja zyciowa i stane na nogi a konkretnie znajade jakas prace.
wciaz nie poruszam sie komunikacja miejska,chyba ze z kims,ale cala reszta objawow ustapila badz pojawia sie sporadycznie..nie wiem czy powinnam zaczac brac te leki,ufam tej psycholog,ale boje sie ze sie uzależnie i potem bez tego nie zrobie nawet kroku....
dzieki Jaśkowaza namiar na ta babeczke,jest naprawde suuuper:)
"Myśleć to co prawdziwe, czuć to co piękne i kochać co dobre - w tym cel rozumnego życia."
"Śmiejcie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieję się z was, bo wszyscy jesteście tacy sami..."

przez Zmorek 19 wrz 2007, 21:27
bethisamotniczkaAmy Lee, dzięki serdeczne za miłe słowa. W takim razie będę starał się czasem popisać, chociaż, czasami tak nie widzę w tym sensu, że nie chce mi się. W ogóle juz nic mi się nie chce :roll: I przy okazji czuję się gorszy od pracujących znajomych.
samotniczka, na pulpicie mam Kevina S. :mrgreen: A Ty?:) Jak często czytałaś te afirmacje?
Jeśli masz do wyboru myśli głupie albo mądre, to dlaczego nie wybierasz tych mądrych?

przez cleo27 19 wrz 2007, 21:46
Jaśkowa...czy mogłabyś i mnie dać namiar na tą psycholog !!!!!!!!!!!!!!!! :D
oj....pózniej coś napiszę!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez .Tomek 19 wrz 2007, 22:44
Co za masakieraa...co za dzień..nudny, monotonny, bla, bla nie będę marudził bo by miejsca nie starczyło. Ale..ale sumie chyba nie jest tak tragicznie. Tylko, że cały czas zapominam czegoś. To tabletki, to płyty zabrać to coś tam. Rozkojarzony jestem. Ech... dżejem pozdrów i pogłaszcz kota ode mnie :)
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez Jaśkowa 19 wrz 2007, 23:13
Polina dobrze że babie nawsadzałaś niech wie, że mamuśka czuwa :mrgreen:
Natik są różne leki nie sądzę abyś dostała lorafen xanax lub coś w ten deseń tylko antydepresant jakiś pewnikiem, Cital, Zoloft, Asentre itp nic się nie martw idź do psychiatry i jeszcze z nim porozmawiaj ( chcesz namiar na fajnego :mrgreen: )
cleo27 mam tylko jej nr komórkowy ona przyjmuje prywatnie jeśli jesteś nadal zainteresowana daj znać :mrgreen: w dziale ofert jest namiar ale na psychiatrę

a ja nie kupiłam sukienki chyba muszę sobie cycki obciąć :twisted: bo w żadną nie mogę ich wcisnąć jak już wepchnę w jakąś to dół odstaje i wisi bo ja nie wymiarowa jestem mam duży cyc a mały tyłek co za porażka :twisted: jak tak dalej pójdzie to owinę się prześcieradłem i będę reprezentowała mumia styl na weselu :roll:

a tak poza tym to przespałam dziś dwie godziny w dzień razem z Jaśkiem strasznie jakaś zmęczona ostatnio jestem :cry:
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 19 wrz 2007, 23:57
A ja mam mega dół.Taki nagły.Dostalem go jakieś 30 minut temu :(
Mam poczucie że 20 lat swojego życia zmarnowałem :cry:
W dodatku mam jakieś dziwne lęki...np. takie że zaraz jakiś złodziej wejdzie do domu,albo że zaraz ktoś mnie wystraszy...
A jeszcze godzine temu czułem się dobrze....
:)

przez samotniczka 20 wrz 2007, 09:50
Człowieku_nerwico <tulę>
To w końcu minie! Nic nie trwa wiecznie, nawet nerwica! Czytając Twoje posty zauważyłam, ze całkiem nieźle sobie radzisz.

człowiek nerwica napisał(a):Mam poczucie że 20 lat swojego życia zmarnowałem

Mógłbyś tak mówić po kilku nieudanych małżeństwach i przegraniu całego majatku w kasynie ;) ale nie teraz. Słonko, większość wspaniałego życia przed Tobą, więc uszy do góry, bo świat należy do młodych!
Pozdrawiam milusio :)

Dzisiaj w końcu muszę ruszyć się z domu, bo kończą się zapasy żywności, a jeść trzeba, na samą myśl o wyjściu dostaję skurczów żołądka. Szkoda, że nie mam sklepu pod oknem.

przez Mooni 20 wrz 2007, 10:42
a mnnie się od rana wszystko wali...
i wszystko jest bez sensu
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 20 wrz 2007, 10:45
Mooni napisał(a):a mnnie się od rana wszystko wali...
i wszystko jest bez sensu

Mooni co sie dzieje, słoneczko ty moje... Tylko mi się nie poddawaj... Zapewne to chwilowe złe samopoczucie i szybciutko minie... Trzymaj sie kobieto, jestem z Tobą.

przez Tygryska 20 wrz 2007, 12:37
Jaśkowa napisał(a):duży cyc a mały tyłek co za porażka

Jaka porażka? Tylko pozazdrościć.
Coś napewno znajdziesz, może zamiast sukienki lepsza będzie spuódnica+osobna góra- nie będzie problemu z wymiarami.

Darek nie wkrecaj się, proszę. Ścikam bardzo mocno, bedzie lepeij, zobaczysz.

Ja byłam na całkiem miłej wycieczce, humorm mam więc całkiem dobry tylko spać mi się chce okropnie.

przez moczymordka 20 wrz 2007, 13:21
Tygryska napisał(a):Jaśkowa napisał:
duży cyc a mały tyłek co za porażka

Jaka porażka? Tylko pozazdrościć.

dokładnie. Super sprawa. Ja mam mały cyc i mały tyłek :/ :D

Darku, pozdrawiam Cię!!

przez Jaśkowa 20 wrz 2007, 14:17
tygryska moczymordka wiecie jak to jest zawsze człek chce to czego nie ma ;) a ja przez to, że ten cyc zawsze duży miałam to marzyłam o takim góra B :) zawsze takie ładne staniczki na taki są a na mój to ech.....szkoda gadać no ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;)
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

przez Zmorek 20 wrz 2007, 14:45
Polina napisał(a):Zwleczenie się z barłogu zajęło mi półtorej godziny. Stanęłam przed lustrem i gadam sobie-dobrze wygladam, chyba jeszcze nie muszę się myć Po 15 minutach intensywnych rozważań kapitulacja-no niech już będzie, twarz umyję

Hah... Nieźle, nieźle, u mnie czasem twarz odwleka się do wieczora :oops:

Polina napisał(a):Oho, zapowiedział się ex małżonek. Będzie się z kim pożreć

Chcesz powiedzieć, że jesteś w stanie się z kimś pożreć? Nawet się tak zdrowo, głośno pokłócić? :P Ja bym się chyba rozleciał na kawałki od trzęsawek...:(

Ależ mi życie rzuca wyzwania, dzisiaj muszę (MUSZĘ) pójść do fryzjera :? Miałem być wczoraj, ale wiecie jak to jest... Poza tym, dziecko zaczepiło mnie niedawno na ulicy prosząc o odpalenie motorynki, warsztat techniczny na poziomie kosiarki do trawy. I się przeraziłem, że nie potrafię, że coś spartolę, że nie podołam, heheheheheheh.... Ratunku, to już nie jest śmieszne :shock: Patrząc w świetle rozumu - boki zrywać.
Jeśli masz do wyboru myśli głupie albo mądre, to dlaczego nie wybierasz tych mądrych?

przez samotniczka 20 wrz 2007, 14:50
Zmorek, zawsze możesz zainwestować w maszynkę do strzyżenia ;)
A zresztą fryzjer nie jest taki zły, ciesz się, że nie jesteś kobietą i nie musisz latać do ginekologa :lol:

Ależ Ty masz super optymistyczny podpis ;)

Sortuj wg