Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez rob 19 wrz 2007, 16:01
moj dzisiejszy dzien:
zdalem 2 egzamy na 4.0

laska ktora kocham ale sie rozstalismy powiedziala ze juz do mnie nic nie czuje i flirtuje do kogo innego.

szanuje kobiety, ale czemu Wam tak czesto odbija, irracjonalizm.....
"... znów rozkładam skrzydła i unoszę się nad wami..."
rob

przez smutna48 19 wrz 2007, 16:01
A najlepiej kogos kochajacego wiernego i uczciwego :D czego Ci serdecznie życze :D choć by nawet miał byc bidny jak mysz kościelna :D wiem, że miłośc nie nakarmi ciała, ale za to serce :D ;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:03 pm ]
rob napisał(a):laska ktora kocham ale sie rozstalismy powiedziala ze juz do mnie nic nie czuje i flirtuje do kogo innego.

szanuje kobiety, ale czemu Wam tak czesto odbija, irracjonalizm.....

eghhhhhhhhhhh z facetami też różnie bywa oj odczułam i odczuwam to na własnej skórze :cry:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Pstryk 19 wrz 2007, 17:58
...bez potomków i ze stajnią z kucykami.

Konio-terapia, podobno dobra :D

rob napisał(a):zdalem 2 egzamy na 4.0

No no to dopiero wyczyn, a nie przejmowanie się jakąś babą, jej strata.
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mooni 19 wrz 2007, 18:07
Polina napisał(a):mam problemy z synem w szkole. Myslę jak tu dzieciakowi pomóc. Chłopak jest nadwrażliwy i wszystko strasznie przeżywa. Dobrze, że ufa mi na tyle, że o wszystkim mi opowiada- sukces

rozumiem Cię, ja też mam problemy z synem. Właśnie wróciliśmy od psychologa, ale to dopiero początek. Tak, jak ty, staram się mieć z nim dobry kontakt. Dużo z nim rozmawiam o jego sprawach. Po prostu trzeba cierpliwości i zrozumienia :)
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez Amy Lee 19 wrz 2007, 18:12
No to gratuluję wszystkim sesji <kciuk>.

U mnie z ostatniego egzaminu 3, a jutro jeszcze muszę złożyć podanie o warunek za jeden przedmiot z zeszłego semestru i od października jedziemy dalej z tym koksem.

Ale mi się spać chce :shock:
Amy Lee

przez Mooni 19 wrz 2007, 18:13
snaefridur napisał(a):muszę wykombinować sobie w miare dochodowe i nieczasochłonne zajęcie,albo znaleźć bogatego,starego męża

lepiej to pierwsze. Stary mąż może być krzepki i długowieczny :)))
Nie łam się. Kiedyś skończysz te studia. Mnie też szło jak po grudzie. Przerwa między licencjatem i magisterskimi - 4 lata + wcześniej, na licencjackich dziekanka 1 rok, bo urodziłam dziecko. Teraz ślęczę nad rozgrzebaną pracą magisterską i poprawiam, bo wiecznie mi się coś nie podoba. Chyba nigdy tego nie skończę...
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez Pstryk 19 wrz 2007, 18:22
Chyba też pójdę się zdrzemnąć. Ostatnio non stop chodzę drzemać. W ogóle mogłabym z łóżka nie wychodzić. Podrzemie, popatrzę w sufit, podrzemie, popatrzę w ścianę, podrzemię...
Pstryk

przez Amy Lee 19 wrz 2007, 18:32
Ja już przedrzemałam kawałek popołudnia (z serialami włącznie) i tak jakoś nie wiem co ze sobą zrobić. Pewnie skończy się na oglądaniu telewizji i ziewaniu :o
Amy Lee

przez Pstryk 19 wrz 2007, 18:46
Amy Lee napisał(a):skończy się na oglądaniu telewizji i ziewaniu Surprised

He he, żeby jeszcze w TV coś wartego obejrzenia leciało... Ja sobie puzzle poukładam, najwyżej zasnę na ziemi i będzie mnie wszystko boleć :twisted:
Ostatnio edytowano 19 wrz 2007, 19:38 przez Pstryk, łącznie edytowano 2 razy
Pstryk

przez smutna48 19 wrz 2007, 18:57
Ja ze swoim psiakiem tez ciagle latam narazie ją lecze z uczulenia skóry :roll: 2 szczepienia przed nią po za ogrodzeie nie wychodzi więc nawet na spacer nie wyjde jeszcze przynajmniej przez tydzień :roll:
tez coś bym spała i spała i spała ciemno sie robi przed 19 zimno i nie przyjemnie i tak mi się na spanie zbiera do tego monitor mam zesputy zmieni akolory z czerw. na niebieski efekty specjalne :lol: a dobry tzn lepszy stoi i czeka az ktos go zawiezie do naprawy :cry:
"Myśl to energia. Możesz stworzyć bądź zniszczyć swój świat swoimi myślami."
Susan Taylor

przez Zmorek 19 wrz 2007, 19:19
Hej! Mam pytanko, próbowaliście może afirmacji? Rozklejanie ich w domu i częste czytanie daje jakiekolwiek efekty?
Nie zakładam nowego tematu, choć może powinienem. A nie robię tego, bo moja pokręcona nerwica zawiera silne poczucie niższości, w sumie nigdzie nie widzę się mile widziany, również tutaj.
Chciałem się przede wszystkim podzielić pewnym patentem. Otóż, zupełnie przypadkowo odczułem przyjemne działanie pogodnej postaci na pulpicie. Ustawiłem tapetę z pewnym aktorem ciepło, szczerze i szeroko uśmiechniętym. Czuję, że jakoś pozytywnie na mnie ten uśmiech wpływa. Polecam:)
Jeśli masz do wyboru myśli głupie albo mądre, to dlaczego nie wybierasz tych mądrych?

przez Amy Lee 19 wrz 2007, 19:38
Zmorek napisał(a):moja pokręcona nerwica zawiera silne poczucie niższości, w sumie nigdzie nie widzę się mile widziany, również tutaj.

Tutaj to mija.

Miło cie widzieć :D
Amy Lee

przez samotniczka 19 wrz 2007, 19:39
Hej Zmorek! Skąd Ci przyszło do głowy, że nie jesteś tu mile widziany??
Wpadaj jak najczęściej i pisz! W sumie to mam identyczne poczucie niższości i nic na to nie umiem poradzić, więc nie powinnam się tu wypowiadać... Afirmacji próbowałam, ale ta metoda poprawiania nastroju zdecydowanie nie działa.
Jakiego aktora masz na pulpicie? Może mamy tego samego? ;)

przez Pstryk 19 wrz 2007, 19:56
:shock: Zmorek, no co Ty, dobrze, że jesteś!
Pstryk

Sortuj wg